Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.691
Cevap
217
Favori
292.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: MavericKFive

Geleceğe dönüş serisi de gitmiş. Ayrıca tam hatırlamıyorum ama Oyuncak Hikayesi var mıydı daha önce? Sanki vardı gibime geliyor. O seri de kalkmış. Dün çocuğa izletecektim baktım yok. Yanlış da hatırlıyor olabilirim.

Yok yani içerik bir türlü artmıyor. Uyduruk TV filmlerini basıyorlar habire. Bir de anca tv de yayınlanacak hint filmlerini...

2 seride vardı hocam,ikisine de kaldırdılar

Bravo netflix' e o zaman. Mevcutları korusalar bari. Ayda yılda bir eskilerden bişey izleyelim dedik yok. Geçen haftada geleceğe dönüşü izleyeyim dedim onu da kaldırmışlardı sinir olmuştum. Bu 2 etti. Digiturk' te geçen gün geleceğe dönüş çıkmıştı izlerken bişey çıktı kaldı izleyemedim. Beinconnect ile izleyeyim dedim çamur gibi ses ve görüntüyü görünce hemen kapadım. Dur netflix' te vardı ordan devam edeyim dedim. Bir baktım ki yok kaldırmışlar. Demek ki digi elinden aldı netflix' in. Hem oyuncak hikayesi serisi hem geleceğe dönüş serisi. Daha takip edemediğim çok animasyon ve film vardır muhtemelen netflix' ten giden. Böyle devam ederse yaklaşık bir yıldır devam eden aboneliği bitireceğim. Net ortamında daha kaliteli sürümleri zaten bulabiliyorum. Vakit kaybı olmasın diye burdan takip ediyordum. Ama yok yani akıllanmayacak netflix...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Geleceğe dönüş serisi de gitmiş. Ayrıca tam hatırlamıyorum ama Oyuncak Hikayesi var mıydı daha önce? Sanki vardı gibime geliyor. O seri de kalkmış. Dün çocuğa izletecektim baktım yok. Yanlış da hatırlıyor olabilirim.

Yok yani içerik bir türlü artmıyor. Uyduruk TV filmlerini basıyorlar habire. Bir de anca tv de yayınlanacak hint filmlerini...

2 seride vardı hocam,ikisine de kaldırdılar

Bravo netflix' e o zaman. Mevcutları korusalar bari. Ayda yılda bir eskilerden bişey izleyelim dedik yok. Geçen haftada geleceğe dönüşü izleyeyim dedim onu da kaldırmışlardı sinir olmuştum. Bu 2 etti. Digiturk' te geçen gün geleceğe dönüş çıkmıştı izlerken bişey çıktı kaldı izleyemedim. Beinconnect ile izleyeyim dedim çamur gibi ses ve görüntüyü görünce hemen kapadım. Dur netflix' te vardı ordan devam edeyim dedim. Bir baktım ki yok kaldırmışlar. Demek ki digi elinden aldı netflix' in. Hem oyuncak hikayesi serisi hem geleceğe dönüş serisi. Daha takip edemediğim çok animasyon ve film vardır muhtemelen netflix' ten giden. Böyle devam ederse yaklaşık bir yıldır devam eden aboneliği bitireceğim. Net ortamında daha kaliteli sürümleri zaten bulabiliyorum. Vakit kaybı olmasın diye burdan takip ediyordum. Ama yok yani akıllanmayacak netflix...

malesef hocam bende anlamadım vallaha.

Bu koskoca netflix bütün memleketlerde yayın haklarını siliyor süpürüyor hepsini topluyor ,bütün ülkelerde filmler,diziler gırla bize gelince ooo yayın hakları çok pahalı nasıl alalım bilmem ne muamelesi çekiyorlar.

Yıllık cirosu bilmem kaç milyarlık şirket digitürk'e,blutv'ye falan hababam içerik kaptırıyor.Anlamadım ki ben bu ne iş.Türkiyeye mi önemsemiyorlar,türkiye ofisi mi vizyonsuz bilmiyorum

platformu 3.kalite filmler,hint dizileri ,kore dizileri doldurdular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Eylül 2017; 16:55:52 >

• Bügün Netflix’in içreğinde korkunç bir düşüş oldu. Neden niçin bilmiyorum. Kontrol ettiğimde 700’den fazla içerik kalmış görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyrusefer -- 20 Eylül 2017; 18:05:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyrusefer

Bügün Netflix’in içreğinde korkunç bir düşüş oldu. Neden niçin bilmiyorum. Kontrol ettiğimde 700’den fazla içerik kalmış görünüyor.

merhaba
    hangi içeriklerde eksilme oldu
    aklında kalan var mı
  • @arzemmhttp://unogs.com/countrydetail/?q=&cl=432,&pt=stats&st=adv&p=1 düne kadar burdan bakabiliyorduk şimdi görünmüyor ayrıntılar.

• quote:

@arzemmhttp://unogs.com/countrydetail/?q=&cl=432,&pt=stats&st=adv&p=1 düne kadar burdan bakabiliyorduk şimdi görünmüyor ayrıntılar.

ben yeni aldım forumdan 3 arkadaşla beraber 4k paket aldık
    valla içrikler hoşuma gitti
    eski halini bilmiyorum ama
    bence tek eksik suç ve lifetime belgeselleri...
  • @arzemm bende kullanıyorum. Memnunum tek sıkıntı dizilerin yeni bölümleri geç ekleniyor. Daha da gelişeceğine inanıyorum bakalım görelim :)

• quote:

@arzemm bende kullanıyorum. Memnunum tek sıkıntı dizilerin yeni bölümleri geç ekleniyor. Daha da gelişeceğine inanıyorum bakalım görelim :)

inşallah :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

01/12/2016 itibari ile

Showing 1 to 100 of 1085 Results Tr altyazılı film

Showing 1 to 100 of 327 Results Tr altyazılı dizi

Showing 1 to 100 of 550 Results TR dublajlı Film

Showing 1 to 100 of 193 Results TR dublajlı dizi

var.

08/02/2017 itibariyle

Showing 1 to 100 of 1227 Results Tr altyazılı film

Showing 1 to 100 of 383 Results Tr altyazılı dizi

Showing 1 to 100 of 607 Results TR dublajlı Film

Showing 1 to 100 of 211 Results TR dublajlı dizi

24/09/2017 itibariyle

Showing 1 to 100 of 1232 Results Tr altyazılı film

Showing 1 to 100 of 351 Results Tr altyazılı dizi

Showing 1 to 100 of 439 Results TR dublajlı Film

Showing 1 to 100 of 246 Results TR dublajlı dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: arzemm

quote:

Bügün Netflix’in içreğinde korkunç bir düşüş oldu. Neden niçin bilmiyorum. Kontrol ettiğimde 700’den fazla içerik kalmış görünüyor.

merhaba
    hangi içeriklerde eksilme oldu
    aklında kalan var mı

bende çok şaşırdım, bir üst mesajıma bakınız.

Sebebini bilen var mı?
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    @swat882 rakamları hangi siteden baktınız? Eskiden unogs sitesinde görünüyordu detaylı şekilde fakat şimdi yenileme yapıyorlar sanırım artık Türkiye’nin de dahil olduğu bir çok ülkeyi göstermiyor..

• quote:

@swat882 rakamları hangi siteden baktınız? Eskiden unogs sitesinde görünüyordu detaylı şekilde fakat şimdi yenileme yapıyorlar sanırım artık Türkiye’nin de dahil olduğu bir çok ülkeyi göstermiyor..

unogs dan bakıyorum hocam
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    @swat882 Türkiye’yi göremiyorum 4 gündür, Sadece 8 ülke var görebildiğim. İlginç

• Arkadaşlar Türkiye'deki 4 k içeriği nasıl görebiliriz ?

• şuan süren yayınları
    yayınların yeni sezonların olup olmayacağını
    olusa ne zaman yayınlanacağı
    yeni içerikleri görebileceğimiz bi tr site yok mu
  • Arkadaşlar Netflix yakında dolby atmos desteği sunacakmış içeriklerine bilgisi olan var mı? benim anlamadığım dolby atmos içeriğine teknik altyapın yetiyorda neden dts hd veya true hd sesleri vermiyosunuz kardeşim! Şunu net bir şekilde söyleyebilirim bu bahsettiğim ses formatlarına destek versin Netflix piyasayı tamamen avucunun içine alır zira pek çok insan desteklediği zayıf ses formatı nedeniyle bu platforma soğuk bakıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Di Renovatio

Arkadaşlar Netflix yakında dolby atmos desteği sunacakmış içeriklerine bilgisi olan var mı? benim anlamadığım dolby atmos içeriğine teknik altyapın yetiyorda neden dts hd veya true hd sesleri vermiyosunuz kardeşim! Şunu net bir şekilde söyleyebilirim bu bahsettiğim ses formatlarına destek versin Netflix piyasayı tamamen avucunun içine alır zira pek çok insan desteklediği zayıf ses formatı nedeniyle bu platforma soğuk bakıyor...

Bence sesle alakası yok. O dediğiniz dts hd ve dolby true hd yi çözecek amfiye ve ses sistemine kaç kişi sahip acaba? Sadece dolby digital desteklesin ama film ve dizi içeriklerini güncel olarak artırsın. Benim için yeter. Ve çoğu kişi de katılıyordur bana. Bende de orta derecede pioneer amfi ve ses sistemi mevcut olmasına rağmen bunu istiyorum. Zaten iyi film izlemek istersem bluray veya remux olarak izliyorum. Netflix ile ziyan etmek istemem filmi. Tekrar izleyeceğim bir film olursa netflix tercih edebilirim tabi.

• quote:

quote:

Arkadaşlar Netflix yakında dolby atmos desteği sunacakmış içeriklerine bilgisi olan var mı? benim anlamadığım dolby atmos içeriğine teknik altyapın yetiyorda neden dts hd veya true hd sesleri vermiyosunuz kardeşim! Şunu net bir şekilde söyleyebilirim bu bahsettiğim ses formatlarına destek versin Netflix piyasayı tamamen avucunun içine alır zira pek çok insan desteklediği zayıf ses formatı nedeniyle bu platforma soğuk bakıyor...

Bence sesle alakası yok. O dediğiniz dts hd ve dolby true hd yi çözecek amfiye ve ses sistemine kaç kişi sahip acaba? Sadece dolby digital desteklesin ama film ve dizi içeriklerini güncel olarak artırsın. Benim için yeter. Ve çoğu kişi de katılıyordur bana. Bende de orta derecede pioneer amfi ve ses sistemi mevcut olmasına rağmen bunu istiyorum. Zaten iyi film izlemek istersem bluray veya remux olarak izliyorum. Netflix ile ziyan etmek istemem filmi. Tekrar izleyeceğim bir film olursa netflix tercih edebilirim tabi.

İçerik konusuna zaten girmiyorum o zaten artmalı ona değinmeye bile gerek duymadım ama sorunuza cevap verirsem evinde avr olan herkes bu imkana sahip zira film dediğimiz hadise keyifli zaman geçirmekse bunun görseli kadar seside önemli...

• quote:

quote:

quote:

İçerik konusuna zaten girmiyorum o zaten artmalı ona değinmeye bile gerek duymadım ama sorunuza cevap verirsem evinde avr olan herkes bu imkana sahip zira film dediğimiz hadise keyifli zaman geçirmekse bunun görseli kadar seside önemli...

Size katılıyorum. Mesela ben tam bir ses ve görüntü takıntısına sahip birisiyim mesela. Her şey çok iyi ve kaliteli olmalı. Tabiki bütçemizin yettiği ölçüde. Fakat bu sistemlere sahip çok kişi olduğunu sanmıyorum. Netflix kullananların belki taş çatlasın %5 lik kısmı böyle sistemlere sahip kişilerdir. Tabi salladım oranı ama azdır diye düşünyorum. Çevremde netflix kullananların hiçbirisinde ses sistemi yok mesela. Öncelik içerik.

• Sanırım yeni anlaşmalar yapılmış. Yeni filmler eklenmiş, gözüme çarpanlar; Lucy, ex machina, grinin elli tonu, ninja turtles, hızlı ve öfkeli 7, minyonlar 2...

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.