Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
217
Favori
292.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: one a day

Netflixten mad men ve full house cıkmış listemde yer alan iki klasik eksikliği hissedilecek
    Dizilerden; "Full House" 31 Mayıs'ta, "Mad Men" ise 9 Haziran'da kaldırılmış. 29 Haziran'da ise "Limitless" ve "Reign" dizileri kaldırılacaklar arasındaymış.
    Ayrıca; 15 Haziran'da aralarında “Eternal Sunshine of The Spotless Mind” ve “Scarface” gibi filmlerin de yer aldığı 15 film felan kaldırılıyormuş.https://www.yeniyeniseyler.com/2020/05/21/netflix-turkiye-mayis-haziran-2020-yayindan-kalkacaklar/

• vayyy, tüm bölümleriyle modern family eklenmiş platforma.

edit= son 2 sezon hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Haziran 2020; 1:59:48 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Oba bu habere çok sevindim. Tam da ikinci sezona geçicekken. Bu dizi belki kahkahalarla güldürmüyor ama her bölüm yüzüm de hoş bir tebessüm bırakıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 1.çeyrek raporuna göre netflix'in türkiye'de ki üye sayısı 1.7 milyon kişi. ayrıca bu dönemde 53.1 milyon dolar gelirleri olmuş türkiye üzerinden

aile üyeliği olarak kullananları da sayarsak en az 3 milyon kişi netflix kullanıyor.

kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 2 Temmuz 2020; 15:50:14 >

• konuya kilit vurmak zorunda kalmayız umarım.

bir gün bir girmişiz nekstfliz'e ;

• 1 mbps bitrate ile film izlesem ne olur izlemesem ne olur. Zorla torrente teşvik ediyorlar insanı. 4k parasına 720p izletiyorlar arkadaş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi üyesi varmış netflix

• quote:

Orijinalden alıntı: Zühtü bektaş

İyi üyesi varmış netflix
    1 milyondan fazla Türk abonesi var.

Kişilerin kendi rızası ve banka kartı ile parasını ödeyip üye olduğu bir platformu kapatmak son derece çağ dışı bir hareket olur.
  • Bencede bende netflix üyelik var

• Netflix le sosyal medya ne alaka, interneti komple kapatında rahatlayın embesil herifler

• arkadaşım...dünyaca meşhur amerikan platformu netflix...türkiye hükümeti tarafından yasaklanıcakmı yeni kanunmu çıkıcak?...yani artık temmuzun yarısından sonra netflixi izleyemiyecekmiyiz?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 9 Temmuz 2020; 3:2:55 >
  • Üyelik dondurma yeni mi geldi?

• Netflixte bazı 1080p filmlerde video bitrate 6-7 mbps görünüyor, belki fazla olanlar da vardır.
    En az 35-40gb dosya büyüklükleri demek sanırım bu.
    Video bitrate bilgileri doğru mu, torrent indirilenden daha yüksek kalitede mi izliyoruz netflixte bazı içerikleri?

• kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Hocam senin şahsi fikrini bilmeyen mi var. Malum sansüre karşı bir insan olduğunu forumun %99,9'u biliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Üyelik dondurma yeni mi geldi?
    üyelik dondurma derken? zaten netflix'de taahhüt verme gibi bir şey olmadığı için üyeliğinizi iptal ettiğiniz an dondurulmuş gibi oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: korcin

Netflixte bazı 1080p filmlerde video bitrate 6-7 mbps görünüyor, belki fazla olanlar da vardır.
    En az 35-40gb dosya büyüklükleri demek sanırım bu.
    Video bitrate bilgileri doğru mu, torrent indirilenden daha yüksek kalitede mi izliyoruz netflixte bazı içerikleri?
    35-40 gb olur mu hiç 6-7k bitrate. Olsa olsa onun 10'da 1'i bilemedin 2'si olur. Torrentte genelde 8-10k oluyor sanırım bluray ripler veya diziler vs. netflixte her zaman daha düşük maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

üyelik dondurma derken? zaten netflix'de taahhüt verme gibi bir şey olmadığı için üyeliğinizi iptal ettiğiniz an dondurulmuş gibi oluyor

Alıntıları Göster
    Bende bu şekilde ( tarayıcıda dark mode var);

https://cdn.discordapp.com/attachments/481000213222391818/732575022673297459/2020-07-14_15-29-14_2.png

• quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Bende bu şekilde ( tarayıcıda dark mode var);

https://cdn.discordapp.com/attachments/481000213222391818/732575022673297459/2020-07-14_15-29-14_2.png

Alıntıları Göster
    allah allah dondurma ne ola ki?

bende yok öyle bir seçenek

• Mbps ile MB/s kavramlarını karıştırdım sanırım ben.
    Netflix izlerken info tuşuna bastığımda video bitrate 6,5 mbps ibaresi görünce 130 dk lık bir filmin büyüklüğünü 50gb gibi hesapladım ancak dediğiniz gibi 6gb filan aslında.

• quote:

Orijinalden alıntı: korcin

Mbps ile MB/s kavramlarını karıştırdım sanırım ben.
    Netflix izlerken info tuşuna bastığımda video bitrate 6,5 mbps ibaresi görünce 130 dk lık bir filmin büyüklüğünü 50gb gibi hesapladım ancak dediğiniz gibi 6gb filan aslında.
    Anladım ne demek istediğinizi de hızlı cevap yazdım o yüzden karışmış olabilir. Ama evet 5-6 gb civarı olması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.