Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
217
Favori
292.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazondaki bana göre sıkıntı türkçe dublaj olan içerik neredeyse yok denecek kadar az. Dublaj olmayınca netten altyazılı indiririm daha mantıklı olur. Herkesin öncelikleri ve kullanma alışkanlığı farklı maalesef

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ayın Gölgesinde/In The Shadow of The Moon filmi kendini bir şekilde izlettirdi ama gelecekten geçmişe gelip olacakları değiştirme temalı film neden hala çekiliyor anlamak zor.

Geçmişe gidip Hitler bebekten onu kundağında öldürmenizin Nazi hareketini ortadan kaldırmayacağı kuantum görelilik teorilerine göre artık ispatlanmış gibi bir şey. Geçmişe yolculuk yaptığınızda o da sizin geleceğinizin
    bir parçası oluyor ve farklı alternatiflerin ortaya çıkmasına sebep oluyor.

Gerçi film de ucu açık ta ki o düşünce ortadan kalkana kadar birbiriyle bağı olan insanları ortadan kaldırmaya çalışıyor ve geleceği düzeltebildiğine dair net bir şey yok gibi de bırakılmış sonu.
  • the and of the f***ing world
    çok saçma, acayip sıkıcı, müthiş yavaş tempolu. yani nasıl bir zevk, keyif alınabilir ki?
    2.sezon/4.bölümdeyim. bitirmeden bırakmam çünkü sonunu merak ediyorum. (spoiler vereni döverim.)
    not: yıldızları ben koymadım, dizinin orijinal ismi bu şekilde.

Bitti. Ve sonuç, boşa harcanmış zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi su55 -- 13 Kasım 2019; 22:27:6 >
  • İkinci Dünya Savaşı'nın En Önemli Olayları (Renkli) (Greatest Events of WWII in Colour) adlı 10 bölümlük belgesel gelmiş, listeye atın.

Netflix ve Nickelodeon çok yıllı anlaşma imzalamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 14 Kasım 2019; 15:11:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: su55

the and of the f***ing world
    çok saçma, acayip sıkıcı, müthiş yavaş tempolu. yani nasıl bir zevk, keyif alınabilir ki?
    2.sezon/4.bölümdeyim. bitirmeden bırakmam çünkü sonunu merak ediyorum. (spoiler vereni döverim.)
    not: yıldızları ben koymadım, dizinin orijinal ismi bu şekilde.

Bitti. Ve sonuç, boşa harcanmış zaman.
    İngiliz mizahını sevenlere hitap eden bir dizi. İlk sezonu efsanedir benim için. İkinci sezon, ilk sezonu çok beğenilince zorla uzatılıp b.ka saran Türk dizileri kıvamında. 2. sezonu da izledim ama gereksiz olmuş, tadında bırakmak lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölümün başındaki sahnede Türkiyeyi 3 e bölmüşler. Bu büyük bir propaganda açıkçası

• Netflix'in en kaliteli dizi yapımlarından The Crown yeni sezonu geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seriyi izledim bitirdim. O zamanin imkanlari ile yeni nesil filme gore daha begendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elmariacci -- 17 Kasım 2019; 20:48:5 >
  • Arkadaşlar en son eklenenlere bakabileceğimiz bir site mevcut mu ? Turflix pek yenilemiyor içerikleri.

Bir de Netflix de bulunan bilim-kurgu tarzı dizi veya film önerileriniz varsa alabilirim. Osmosis,better than us, Black Mirror tarzı

• quote:

Orijinalden alıntı: Btuhan35

Arkadaşlar en son eklenenlere bakabileceğimiz bir site mevcut mu ? Turflix pek yenilemiyor içerikleri.

Bir de Netflix de bulunan bilim-kurgu tarzı dizi veya film önerileriniz varsa alabilirim. Osmosis,better than us, Black Mirror tarzı
    turflix güncel, ekleniyor hep

https://turflix.com/yeni-eklenenler
  • Bu görseldeki Rotten Tomatoes puanı nasıl belirdi? Test mi acaba? Netflix'le alakalı herhangi bir eklenti kurulu değil ve Edge tarayıcıdaydım. Chrome'da kontrol ettiğimde de çıkıyor.

NETFLIX | ANA KONU

Bunu da Reddit'te gördüm. Başkaları da karşılaşmışlar. Test olabilir. Rotten Tomatoes'u Netflix'e entegre ederlerse harika olur.

NETFLIX | ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 20 Kasım 2019; 1:4:57 >

• http://www.ranini.tv/haber/38888/2/netflix-turkiyede-bu-ay-neler-var--aralik-2019 aralık ayı içerikleri cok vasat berbat , fazla şey beklenmeyin her ay olduğu gibi güzel içerik yok pek!..

• Arkadaşlar.. netflix türkiye içeriğinde sansür başladımı denk gelen varmı merak ederim...

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

Arkadaşlar.. netflix türkiye içeriğinde sansür başladımı denk gelen varmı merak ederim...
    hayır
  • Arkadaşlar 2K bir monitöre geçtim ve bilgisayarda Netflix'den birşeyler izlemek istediğimde halen daha 1080P'de yayın yaptığını farkettim. İçerikleri 2K'da olsa izleme şansım var mı. Hesabım 4K'yı destekliyor bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Arkadaşlar 2K bir monitöre geçtim ve bilgisayarda Netflix'den birşeyler izlemek istediğimde halen daha 1080P'de yayın yaptığını farkettim. İçerikleri 2K'da olsa izleme şansım var mı. Hesabım 4K'yı destekliyor bu arada.

1080p'den yukarısını alamazsın maalesef.

4k yayın için 4k monitör ve kabylake ve üzeri cpu modelleri ve 10 serisi ekran kartları gerekli.

2k yayın yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 23 Kasım 2019; 0:58:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

1080p'den yukarısını alamazsın maalesef.

4k yayın için 4k monitör ve kabylake ve üzeri cpu modelleri ve 10 serisi ekran kartları gerekli.

2k yayın yok.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam. Peki aynı durum amazon prime'da da geçerli mi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

Teşekkürler hocam. Peki aynı durum amazon prime'da da geçerli mi acaba.

Alıntıları Göster
    onun hakkında net bir bilgim yok ama o da aynı şekildir diye düşünüyorum.

stream ortamlarında pek duyduğum bir şey değil 2k yayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

onun hakkında net bir bilgim yok ama o da aynı şekildir diye düşünüyorum.

stream ortamlarında pek duyduğum bir şey değil 2k yayın.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam teşekkürler. 4k yayın açsa da olur da açmıyor sanırım yapacak bişi yok torrentliyeceğiz artık bazı şeyleri.

• 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.