Şimdi Ara

Netflix faturam gelmiyor!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ocak ayında almıştım 1 ay deneme sürümünden sonra Şubattan Marta 1 fatura Martın 2sinden Nisana kadar da bir fatura kesmiş ama daha kredi kartıma gelmedi.Ziraat ögrenci kartımın üstüne yapmıştım onunla alakalı bir durum mu acaba? Kartım yurtdışı ödemelerine açık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• faturam gelmiyor derken netflixin fatura ayrıntıları kısmında gözükmüyor mu ödemeniz?

yoksa kart ekstresine mi düşmedi onu mu diyorsunuz?

ayrıca ne yapacaksınız onu da merak ettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

faturam gelmiyor derken netflixin fatura ayrıntıları kısmında gözükmüyor mu ödemeniz?

yoksa kart ekstresine mi düşmedi onu mu diyorsunuz?

ayrıca ne yapacaksınız onu da merak ettim :D
    Kart ekstresine düşmüyor.Bilmiyorum ki hocam ne yapacağımı sonra bi sıkıntı çıkar da hesabım falan kapanır diye tedirgin oldum

• kart ekstresine düşmeme gibi bir şey olmaz. Parayı çektiyse her halukarda gözükmesi lazım.

Bir sonraki ayın ekstresinde gözüküyor büyük ihtimalle.

ayrıca fatura detayları ve parayı çektiğine dair kanıt olarak netflix ayarlar fatura ayrıntıları kısmında var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

kart ekstresine düşmeme gibi bir şey olmaz. Parayı çektiyse her halukarda gözükmesi lazım.

Bir sonraki ayın ekstresinde gözüküyor büyük ihtimalle.

ayrıca fatura detayları ve parayı çektiğine dair kanıt olarak netflix ayarlar fatura ayrıntıları kısmında var.
    Fatura kısmında görünüyor hocam.Diğer ayı da bekleyeyim bi o zaman.Sağ olun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.