Şimdi Ara

Netflix duyurdu: İşte en çok izlenen Netflix dizileri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
8.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • prime videoya geçin kalitesiz boş içerik yok gibi birşey.

• bir de bütçelerini yazsalarmış keşke.

netflix o kadar saçma sapan dizilere o kadar para harcadı ki. neredeyse en az para harcadığı dizile en çok izlenmiş Netflix duyurdu: İşte en çok izlenen Netflix dizileri 

• İzleyene içerik çok, özellikle belgesel ve tarih arşivi güzel. TR uydu kanallarından çok çok iyi, tivibu kanallarında da TLC, DMAX ve belgesel kanalları harici boş. Sinema kanallarında arada güzel filmler çıkıyor. Netflix ile kombinleyince keyifli oluyor.

• bigthink91 B kullanıcısına yanıt
    Eğer witcher fanı isen birçok hata gözüne batsada izlenir ama eğer witcher a ilgin yoksa pek gideri yok gibi. Bir witcher fanı olarak witcher olması dışında hiçbir güzel yanı yok bence

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dreamcast kullanıcısına yanıt
    Prime video da Türkiye için yapım sayısı çok az. Dünyaya verdikleri film dizilerin tamamı tr den erişime açık değil. Eski klasikleri de izlediysen çok bir yapım yok bana göre. Özellikle film benim önceliğim ya da mini dizi.

Bir ara Netflix de böyleydi ama son zamanlarda topladı gibi

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt

Sana tavsiye atayım mı =)

• Another life izleyen yokmu laaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LuqueTr kullanıcısına yanıt

Lupin cop mantiksiz ama izlenilebilir bir dizi Casa de Papel gibi bi solukta bitirilebiliyor.

• Bir tane doğru düzgün yapım bulamıyorum artık. Klasikleri izledik bitti gitti ... Popüler olanlar çöp zaten. Yeni bir şey bakayım diyorum paso siyahi oyuncu, paso lezbiyen edebiyatı. Bunaldım. İzleyecek bir şey bulamıyorum. Gidip yine bir tur Deadwood, Band of Brothers döneceğiz artık Netflix duyurdu: İşte en çok izlenen Netflix dizileri 

• Sara' yı kim öldürdü gayet güzel ve sürükleyici dizi.

Fakat aile dizisi değil haberiniz olsun.

• Antikaruh kullanıcısına yanıt

Usta sen The Queen's Gambit, dark gibi dizileri sevmemişsen bence recep ivedik diye bir seri var ona başlamalısın

• lupin aşırı övülüyor normalde popülarite alerjim var ama bunu merak etmeye başladım.

• erbain E kullanıcısına yanıt

3 4 tane dizi sayabiliyorsun. Dahası yok. Bir band of brother bir breaking bad çıkmaz netflixten. Çünkü gay yok abicm

• Antikaruh kullanıcısına yanıt

Deadwood iyiymiş. Listeme ekledim

• erbain E kullanıcısına yanıt

Bitti bitti, okuma yazmanız yok mu bitti ... İzledik. Dark iyiydi. Q-Gambit güzeldi, izlenebilir. Ama bittiler işte çoooookkkktaaannnnn !

Yenilerden ver bana bir isim şöyle 8 puan üstü izlenebilir bir şey, içerisinde gaylerin ve siyahi ağabeylerinin göz yaşlarının olmadığı. Yok mu ? Boş yapma.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogutzlu

lupin aşırı övülüyor normalde popülarite alerjim var ama bunu merak etmeye başladım.

mantık hatalarını kafaya takmazsanız izlenir

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.