Şimdi Ara

Netflix, BluTV gibi dijital platformlara RTÜK sansürü geldi! İşte tüm detaylar: (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.012
Cevap
6
Favori
115.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
191 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kadar saçma bir çıkarım yaptın ki, kafan dumanlı mı merak ediyorum. Şunu anlayın artık, cinsel yönelim ile şiddet, uyuşturucu gibi şeyleri aynı kefeye koyamazsınız. Medya yoluyla eşcinsel olunuyorsa koyun ortaya kanıt görelim. Ha böyle bir şey varsa bile yasaklamak için bir gerekçe olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 1 Ağustos 2019; 14:1:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

Yerden göğe kadar haklısın hocam
    engellerler. di ns mi ns fayda etmeyeceği şekilde.
  • Ozenti etkielsim o kadar ic ice hepsinde ortak paydadir! Yani eylemlerin ucu bucagi olmamasi dallanmasi vs gelisimini tamamlayanlar uzerindeki etkilerinin ne kadar acik oldugunu da kanitlar.

Ben derim ki cocuk istismaridir! ... Var mi otesi ?
  • Hükümet intihar ediyor. Parasılıktan dışarı çıkamayan, cafeye, sinemaya, lokantaya, tatile gidemeyen halkın elinden dizisini filmini almaya çalışmak en kibar tabiri ile öngörüsüzlüktür.
  • Helal olsun sonunda yapılması gerekilen yapıldı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Ozenti etkielsim o kadar ic ice hepsinde ortak paydadir! Yani eylemlerin ucu bucagi olmamasi dallanmasi vs gelisimini tamamlayanlar uzerindeki etkilerinin ne kadar acik oldugunu da kanitlar.

Ben derim ki cocuk istismaridir! ... Var mi otesi ?
    Var... Bu platformalar ücretli, şireli ile girilen kişiye özel yayın yapan bulut altyapılardır. Çocuğun elinde kredi kartının ne işi var. Devle hala kendini benim babam zannediyor heralde. Yakında sıra heralde kounştuklarımızı sansürlemeye gelecek.
  • her güzel şeyin bir sonu vardır malesef burada, bye bye netflix. bye bye spotify.
  • berk768 kullanıcısına yanıt
    Ülke bölünmesin tabi ki temennimiz bu yönde, gelişmiş ülkeler gibi olalım istiyoruz ama şu söylediğin söz beni güldürüyor. Sınır kapıları açık mı? Yurt dışından gelenlere açık, ülke içinden çıkanlara kapalı. Hayatında devlet desteksiz, Avrupa, ABD, Kanada gibi gelişmiş ülkelere hiç vize başvurusu yaptın mı? Adamlar resmen sana 3. sınıf vatandaş muamelesi yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xfeyyaz

Helal olsun sonunda yapılması gerekilen yapıldı
    Ne alaka?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya yeter bi salın artık ya Allah aşkına RTÜK yeter!

• izleme kardeşim o zaman seni zorlayan mı var ben izlemek istiyorum o içerikleri kimi alakadar eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agirsayisalci -- 1 Ağustos 2019; 14:10:31 >
  • İşte gençler akape' nin yeni Türkiye' si. Ülke resmen 100 yıl geri gitti, 90 lar çok daha iyiydi, ekonomi adalet şu ankinden 1000 kat iyiydi.

Ekonomi zaten batık sonbahar ortalarında çok daha iyi anlayacaksınız, en verimli yaz aylarındayız şu an bile herşeye zam geliyor. Sonbahar kış komple batacağız.

Adalet deseniz zaten kalmadı, boşuna aramayın :https://forum.donanimhaber.com/bu-ulkede-adalet-yok-mu--139326546#139360964

*******Milletin verdiği vergiden bankamatikçilik yapan haram yiyen zam vergi haram savunucusu konuya dadanmış yine. Bilmiyor ki zamanı gelince ip sinden yeri yurdu ismi cismi bulunacak ve an ağır şekilde yargılanacak, yediği tüm haramlar fitil fitil burnundan gelecek..

• Parasını verdiğimiz ürünü de rahat kullandırmıyorlar .. Ülkeden gerçekten nefret ettiriyorlar..

Yazık günah ya
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    Bizim ülkede kanunlar değil reis ne derse o olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendi inancını tüm ülkeye yayamassın

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarında bir anlam bütünlüğü yok, ne dediğin belli değil. Sana iki tane soru sormak istiyorum, safsatalara başvurmadan cevaplarsan sevinirim.

1 - Medya yoluyla cinsel yönelimin değiştiğine dair kanıtınız var mı? Değişiyorsa bile yayınların büyük çoğunluğu heteroseksüel ilişki içermiyor mu? O halde eşcinsellerin medya yoluyla heteroseksüel olması gerekmiyor mu? Olmuyorsa sebebi ne?

2 - Eşcinsellik suç olmadığına göre eşcinselliğe özendirmek neden suç olsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 1 Ağustos 2019; 14:15:10 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.