Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Netflix, BluTV gibi dijital platformlara RTÜK sansürü geldi! İşte tüm detaylar:

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
882
Cevap
9
Favori
111.212
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Netflix, BluTV gibi dijital platformlara RTÜK sansürü geldi! İşte tüm detaylar:
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5288 Mesaj
    Netflix çekilme kararı alabilir. Aklı başında hiçbir uluslararası platform zaten bu ülkeye hizmet vermemeli. Ben sırf bu sebeple torrent kullanıyorum. Türkiye'de paranızla rezil olursunuz sadece.

Üçüncü dünya ülkesi.
  • Yarbay
    7800 Mesaj

İzleme o zaman , git atv izle , ben gayet memnunum bu şekilde hiçbir sansürün hiçbir ayrımcılıgın olmamasına.
    Nyanko Sensei kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Nyanko Sensei

Dediğim gibi bir özelliği var mı? Cinsel sahneleri atlatan? Nasıl yapıyoruz varsa?

Alıntıları Göster
    çocuk profilinde yokmu güzel filmler hocam
    |
    |

ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) 2018 Kullanıcı Kulübü
    64 GB || Geceyarısı Mavi
  • Yarbay
    5959 Mesaj
    artik iyi bir vpn ve yurtdisinda kredi karti hesabi edinmenin vakti geldi. yada en guzeli komple yurtdisina gitmek.
  • General
    7142 Mesaj

Aynen eşcinselliği özendirici veya övücü hale gelmiş durumda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1664 Mesaj
    Netflix'e zam vakti geliyor o zaman, geçmiş olsun.
    |
    |
  • Yarbay
    2433 Mesaj
    quote:

Benim Netflixte en çok gıcık olduğum konu ailecek bir dizi izleyememiz. Mutlaka cinsel saçma sapan sahneler koyuyorlar. Eşcinselliği ön plana çıkarma gayretleri ayrı bir olay. En azından aile modu olsun rahatça izleyelim ailecek. Belki bu açıdan bir geliştirmeye zorlayabilir bu karar.
    Netflix'de senin üç kuruşuna muhtaçtı zaten.

Evet var. Hiç izlemeyeceksin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    7831 Mesaj
    Kendileri kaybeder. Netflix turkiye olmasa da yayınlarına devam eder ama turkiye vergi de üçü birini alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

PSN : Jeopol
  • Yarbay
    8727 Mesaj
    Beter olalım
    |
    |
    Audio / Video : OnkyoTX-NR656 | Xgimi H2 Projektör | Heco Victa Prime 702 + 302 + C102 | Zidoo X9S & Apple TV 4K | Samsung 60 KS8000 SUHD TV | Logitech Harmony Elite & Hub | Onkyo Aktif Sub | Vu+ Solo 4K | Asustor AS-6204T (NAS)
    PC : MSI B350 Tomahawk, AMD Ryzen 7 1700X (Xigmatek TYR SD1264B), ViewSonic VA2419-SH 24", Corsair Vengeance DDR4-3000Mhz C15 16GB (2x8GB), Gigabyte GTX 1070 Windforce OC, Coolermaster HAF912 Plus, FSP HD700 Hydro 700W PSU, Logitech MX 1000 Laser | Logitech Formula Force EX Direksiyon
    Muhtelif : Huawei P20 Pro | Ipad Pro 10.5 | Jabra 65t Elite True Wireless with ComplyFoam | Canon 60D with 18-55 & 50mm f1.8 | Braun 790cc | Philips Bodygroom TT2021 | Philips OneBlade | Philips Hue Starter & Lightstrips | Ambilight LED System Behind TV | Resmed Airsense 10 CPAP & Resmed AirFit N30i
  • Yarbay
    10245 Mesaj
    Evet bunları izleyince biz alkolik sapık eşcinsel oluyoruz çünkü..Vay arkadaş be ! Ulan kafa yapınızı seveyim sizin.

5-15 arası yaşlarda iken sansür falan yoktu ülkede ! Sapık mı olduk ? Küfürbaz mı olduk ? Kırmızı nokta izledik 14 yaşında sabah kalktık ona buna mı sarkıntılık yaptık !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Benim Netflixte en çok gıcık olduğum konu ailecek bir dizi izleyememiz. Mutlaka cinsel saçma sapan sahneler koyuyorlar. Eşcinselliği ön plana çıkarma gayretleri ayrı bir olay. En azından aile modu olsun rahatça izleyelim ailecek. Belki bu açıdan bir geliştirmeye zorlayabilir bu karar.
    netflix global bir firma

ülke bazlı hiç bir çalışma yapmıyor. Öyle her ülkeye ayrı muamele yok yani.

böyle kararlar aldırmaya zorlarlarsa bizden kazandıkları 3 kuruş parayı bırakır, eh başlarım yapacağınız işe diyip çeker giderler.

bknz : paypal , bknz : booking , bknz : uber

Suriyeliler taciz tecavüz olaylarına karışınca, oyna serbest onlar ensar onlar muhacir sonuna kadar yedireceğiz içireceğiz.

Netflix, BluTV vs.

Eeeeeeeey Netflix, eeeeyyyy BluTV sen bizim gencecik fidanlarımızın ahlakını mı bozmaya çalışıyorsun? Biz sana yapacağımızı biliriz.

Şunu da belirteyim ne yaparsanız yapın, tüm interneti kapatmadığınız sürece ben istediğim şeyi istediğim gibi izlerim. Hiçbir şey de yapamazsınız.
    hala eşcinsellik falan diyorlar ya

netflix dizilerinde escinsellik abartiliyormus butun dizilerinde escinsellik varmismis. aman eyvah turk gencligi tehlikede hemen yasaklayin. onun yerine cukur izlesinler escinsellik yerine uyusturcuya, silah satmaya, mafyaciliga ozensinler. sen anlat karadeniz izlesinler escinsellik yerine kadin dovmeye ozensinler. sigarayi buzlayalim ickiyi yasaklayalim ona ozenmesinler ama adam vurmaya ozensinler sorun yok. evlenme programlarini izleyip sahte insanlara sinir olup sahte hayatlara ozensinler. ama escinsel olmasinlar.
    zaten bu tür oluşumların tek artısı sansür olmamasıydı. Düşünsenize sigaraya artık sansürlenecek. Küfür yine aynı. Ben netflix de rick and morty izlerken ilk iki sezon küfürleri sansürsüz, izledim lakin 3 sezon adamlar bip koyup yayın yaptılar. Şunuda belirteyim özellikle sigara konusunda, adamlar öyle bir içiyor ki özenmemek elde değil, örne true detective deki matthew reis öyle içiyordu ki sigarayı bırakmış rahatlamış olmama rağmen canım feci çekmişti :)
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
izmir web tasarım
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.