Şimdi Ara

Netflix BİM 50TL kart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
14.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, BİM'de netflix kartı satıldığını görüyorum. Sadece nakit olarak kredi kartsız bunu alıp her ay 42TL'lik paketi kullanabilirmiyiz ?

Artan 8 TL kontör gibi birikiyor mu ?

Sanal kart açıp, sonra iptal etmek gibi bir durum söz konusu olmayacak. Kredi kartı veya banka kartı kullanmam gibi bir durum söz konusu değil çünkü sadece nakit ve ortak olarak bu üyelik işini düşünüyoruz.

Eğer nakit olarak başka bir yol varsa söylerseniz sevinirim. Mobil operatör hattı, kod satan yerler vs. de olur

Teşekkürler.

• İlk defa bötle bişey duydum BİM Netflix kartları mı satıyor vay be işleyiş nasıl acaba bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek ihtimal 8₺ kalıyor. Bir sonraki 50₺ yüklemende 58₺ oluyor. Çünkü hesap ayarlarını karıştırırsan mevcut bakiye tarzı bir yer var. Orada bu tür kartlar ila yüklediğin bakiyeyi gösteriyor.
  • Aynı zamanda google play store kartıda satıyor.

• vay arkadaş netflix bime de mi girdi ya

şimdi de bim kesimine oynamaya çalışıyor netflix. hemde ucuzdan satıyor ha
  • Netflix Türkiye'yi gerçekten ciddiye alıyor. 2016'daki genişleme politikasından dolayı ümidim yoktur açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

Netflix Türkiye'yi gerçekten ciddiye alıyor. 2016'daki genişleme politikasından dolayı ümidim yoktur açıkçası.
    Hocam nasıl ciddiye almak bu? Aşk 101 yaparak mı? :)

Adam gibi ülkemizde kendi yapım film mi yok.

Telif konusunda oldukça zayıflar. Sanıyorum kullananların çoğusu rahat diye kullanıyor. Tv den aç izle.

• Bu gift kartları hesaba tanımladıktan sonra seçtiğin plana göre gün bazlı olarak hepsini kullanırsın. Yani para artması falan yok. Diyelimki temel plan aldınız 50₺ nin hepsi yaklaşık 2,5 ay kadar eder. Size bu bakiye ile şu tarihe kadar netflix kullanabilirsiniz der. Ben 6-7 aydır kullanıyorum. Netflix e sanal kredi kartı tanımlayamadığım veya sorun yaşadığım için gift kartı kullanıyorum. Sadece Bimlerde değil ayrıca mediamarkt, d&r gibi yerlerde de var. Ben genelde herhangi bir bankanın sanal kredi kartı ile Maximum mobil uygulamasından alıyorum. Anında mesaj olarak geliyor kod.

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    sorun şu ki netflix'in derdi hiç bir zaman kaliteli içerik olmadı ki. tek dertleri izlenme sayısı. türkiye dizileri de( gerek hakan muhafız, gerek atiye, gerek aşk101) çok iyi izlenme sayılarına ulaştı. Yurtdışında özellikle iran ve ırak taraflarına ve latin amerika ülkelerinde milyonlarca izlendi. Netflix de bu izlenme sayılarını görünce anında türkiye'de ki içerik sayısını arttırma kararı aldı. 2020-2021 içinde en az 8-9 tane daha film ve dizi yaptıracaklar.

kısacası kalite falan umurlarında değil. izlensin yeter.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Netflix'te Netflix yapımı olmayan içerikleri izliyordum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.