Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
216
Favori
292.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackLead

ilk filmi digitürkte halen

ikinci filmde yine digitürke gelicek büyük ihtimalle.

Alıntıları Göster
    Arkadaşım...digiturk yapımları sansüre devam ediyomu bence kesin öyledir korku filmlerindeki dehşet sahneleri buğulanıyomu söyle bakalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

Arkadaşım...digiturk yapımları sansüre devam ediyomu bence kesin öyledir korku filmlerindeki dehşet sahneleri buğulanıyomu söyle bakalım...

Alıntıları Göster
    sigara harici sansür yok internet yayınlarında (bein connect)

digitürk'ün tv'deki film kanalları ulusal kanallar kadar olmasa da sansürlü tabikii.
  • 26 marttan itibaren fox türkiye bünyesine supernatural dizisini katacak(tüm sezonlar dahil mi daha belli değil)

bu da demek oluyor ki netflix veya blutv'den birine bunun yayın hakkını satmaları pek uzun sürmeyecek gibi :)

inşallah kapar netflix.
  • Bu ay herzamanki gibi netflix turkiyede neler olacagini gosteren video neden yayinlanmadi netflixde ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ozmen81

Bu ay herzamanki gibi netflix turkiyede neler olacagini gosteren video neden yayinlanmadi netflixde ?
    evet uzun bir aradan sonra ilk defa bu ayı es geçtiler

galiba bu ay pek bir şey olmayınca
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    son zamanlarda güzel filmler ve seriler eklendi.

Böyle devam ettiği takdirde bir kaç ay içinde baya doyurucu düzeye ulaşır.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle,birde yeni bir iki vizyon yapabilirse bu yılmaz erdoğan tarzı,talep artar gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Kesinlikle,birde yeni bir iki vizyon yapabilirse bu yılmaz erdoğan tarzı,talep artar gibi.
    en son bir recep ivedik 6 ve mucize 2 aşk hakkında dedikodular dönüyordu ama garip şeyler oldu.

Recep ivedik 6, 8 şubatta vizyona girecekti ama pek bir açıklama yapılmadan piyasadan kalktı gitti ne zaman sinemaya geleceği bilinmiyor açıklama yok.

Mucize 2 desen güya 1 martta vizyona girecekti pat diye durduk yere inanılmaz ertelendi ve 6 aralık 2019 denmeye başlandı.

bu işin netflix'le bir alakası var mı yok mu bilmiyoruz tabii ama yoksa bile neden kaynaklı bu ertelenmeler bilinmiyor , göreceğiz artık.
    Çüş
    Mart ayndan Aralık ayına ! Gercekten fragmanları goruyorduk ne oldu dıyordum ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Çüş
    Mart ayndan Aralık ayına ! Gercekten fragmanları goruyorduk ne oldu dıyordum ben
    valla piyasayla bağlantılı bazı kaynaklara göre organize işlerin ortalığı karıştırmasından sonra mahsun kırmızıgül netflix ile geri adım atmaya çalışıyor falan ama olmuyor, bazı işler karışıyor. Sonra da pat diye erteleme kararı alınıyor

bu bağlantılı kaynak ise netflix ile anlaşıldığının, hala herhangi bir iptal haberinin olmadığını ve bu olaylar hakkında sular durulunca Aralık ayında sinemaya hiç çıkmayacağının direk netflix'e geleceğini falan söylemeye başladı. Tabii ne kadar doğru orası meçhul ama böyle deniliyor.

bir başka kaynakta sinemadan 15 gün sonra ekleneceği yazıyor.

Yoksa durduk yere bu 1 yıla yakın ertelemenin sebebi ne olabilir yani gerçekten :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 11 Mart 2019; 17:46:0 >

Şahan Gökbakar son röportajinda recep ivedik 6 nin sadece sinemada yayinlanacagini soylemisti 1 hafta once falan ama dogru mu yanlis mi bilmiyorum tabi

Sanki titanik 2, avatar 2 cikiyor da. Yayinlansa ne olur yayinlanmasa ne olur varos filmler.
    Recep ivedik, hababam sinifi, organize isler. Basit filmler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...şubat ayında sinemaya giderek ölüm günün kutlu olsun-2 korku yapımını izlemiştim gayet başarılı olduğunu düşünmüştüm zira serinin ilk filmi hangi şirketle anlaşmalı netflixte değil heralde öylemi ayrıca foruma abone vatandaşlar arasında yapımı izleyenler vardır tahmin ederim...
    Sinemada izledim, harika olmuş 2. Film. İlk film gölgede kaldı bence.

• türkiye'de en çok üye sayısında artış sağlatan bu gibi şeyler.

yani bir organize işler eklendi en az 15-20 bin abone eklendi. The proctector bir çıktı o dönemde de bir patlama yaşandı.

Bundan sonraki üye patlamalarını da avatar 2 eklenince değil yine böyle yerli ataklar yapıldıkça olacak örneğin: behzat ç yeniden çekiliyormuş , recep ivedik 6, mucize 2, beren saatin yeni netflix dizisi vs vs.

kısacası ülke profili ve izledikleri şeyler bunlar. Netflix de biz nasıl genele hitap edip üye sayımızı arttırırız derdinde bu gibi atılımlar ile . Kaliteli/kaliteli değil onlar ayrı mesela onlara yapacak bir şey yok.
    Çekilen filmin kalitesi organize isler cikti 4k bile degil. Yil 2019 4k kameralari yoksa vereyim.
    Duygu, oyuncu kalitesi. Filmin konusuna sanatcinin duygusunu aktarabilmesi.
    Montajlar, efektler, vsvs.

• Bunlarin ulkemize gelebilmesi icin netflix turkiye abonesinde milyonlar olmasi gerekir yani 66bin uyeyle bu filmlerin haklarini netflix e gelse bile turkiyede zor goruruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozmen81

Bunlarin ulkemize gelebilmesi icin netflix turkiye abonesinde milyonlar olmasi gerekir yani 66bin uyeyle bu filmlerin haklarini netflix e gelse bile turkiyede zor goruruz.
    evet gerçekten çok az üyelik var türkiye'de. E bide dolardan dolayı en az parayı da bizden kazandıkları için yabancı yapımları satın almak zor oluyor. Ama yerli yapımlar ise hiç koymuyor çünkü euro bazında dehşet paralara denk oluyor netflixin önerdiği fiyatlar. Bizim yerli yapımcıları da güzel cezbediyor tabi.

hele bazı kişiler amerika içeriğiyle kıyaslıyor ya çok abes kaçıyor. Amerikanın netflix abone sayısı 80 milyonu geçmiş durumda. Bizim tüm ülkede büyük küçük demeden ne zaman herkes netflixli olursa o zaman kıyaslayabiliriz :D
    Aynen bu yoruma cok katiliyorum turk yapimlarini euro bazli aldiginda zaten yapimcilar turk sinemasinda kazandiklari paranin fazlasini kazaniyorlar.

• Masum gibi olmayacak mı bu farklı mı satıldı

• Aynen masumda blu tv orjinal icerigiydi ama geldi tabi gelmeside biraz sacma oluyor orjinal icerigini turkiyede baska bir stream servisine satmak ama bunu yapiyor blu tv

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.