Şimdi Ara

netflix..... (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.800
Cevap
62
Favori
88.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru söylüyorsunuz. Can sıkıcı bir durum. Ben aslında diziler için söylüyorum bunu. Tüm kanalların toplanıp bakın biz korsanı durdurmak istiyorsak ortak bir platformumuzun olması gerekiyor demesi lazım. Sonuç olarak malum yerlerde dizilerin yayınlanmasıdan daha sonra nete düşüyor.(arada bir sızdırıyorlar orası ayrı) Zaten onlar yapacağı reytingi yapıyorlar. Dizinin o bölümünün günü geçtikten sonra artık kanalın ondan bir kazanç elde etmesi zaten azalıyor. Ortak bir platformda dizinin oynaması bittikten sonra nete koyup netflix gibi uygun fiyatlara sahip bir platforma koyması durumunda daha fazla kişi korsandan uzak duracaktır.

Film ayrı bir konu. Onu ayrıca incelemek lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastbela93

Doğru söylüyorsunuz. Can sıkıcı bir durum. Ben aslında diziler için söylüyorum bunu. Tüm kanalların toplanıp bakın biz korsanı durdurmak istiyorsak ortak bir platformumuzun olması gerekiyor demesi lazım. Sonuç olarak malum yerlerde dizilerin yayınlanmasıdan daha sonra nete düşüyor.(arada bir sızdırıyorlar orası ayrı) Zaten onlar yapacağı reytingi yapıyorlar. Dizinin o bölümünün günü geçtikten sonra artık kanalın ondan bir kazanç elde etmesi zaten azalıyor. Ortak bir platformda dizinin oynaması bittikten sonra nete koyup netflix gibi uygun fiyatlara sahip bir platforma koyması durumunda daha fazla kişi korsandan uzak duracaktır.

Film ayrı bir konu. Onu ayrıca incelemek lazım.

Kesinlikle katılıyorum, en azından dizilerin sezondaki tüm bölümlerinin bitmesini beklemek yerine hafta hafta yayınlasalar güzel olur. Atıyorum yayın zamanı Pazartesi'yse Netflix'e Çarşamba - Perşembe ekleyebilseler yine çok iyi olurdu. Sonuçta yurt dışında saatlerce ve defalarca aynı dizinin tekrarının yayınlandığını yada nereden çıktığı belli olmayan aptalca "özet" uygulamasının olduğunu sanmıyorum. İlk yayını TV de yapıldıktan sonra, artık o herkese açılmalı ve Netflix, Hulu gibi platformlar yayınlamalı. Bu şekilde TV lerde daha iyi para kazanabilir bence. Mesela ben TV sahibi olsam Netflix'e derim ki dizileri size haftalık olarak vereceğiz ama fiyatı şu. Sene sonunda toptan alırsanız daha ucuza veririz siz bilirsiniz.

Bu teklifi Netflix, Amazon, Hulu vs tüm platformlara yaptığında emin olun hepsi yarışa girer. Aman biz alalım şu kadar verelim diye. Çünkü haftalık yayınlandığında abone sayılarına inanılmaz katkısı olacaktır.

Yani hem TV ler hem streaming platformları biraz son kullanıcıyı düşünseler bence daha iyi para kazanabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Orijinalden alıntı: ManyakFilozof

Hocam siz kullanıyorsunuz galiba bende merak ettim android box olarak ne alayım, yardım edermisiniz

2 yorum yapılmış, onları boş geç direk
    http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_390235.html?wid=21

35 dolara işini görecek android , abartmaya gerek yok
    ayrıca, kodi'de exodus, genesis, phoenix eklentileri işini görecektir, öyle takılmaz donma olmaz, 3mbit'de kullanıyorum ben de aysonlarına doğru akk geçince, ha netflix gibi görüntü kalitesi olmaz , ama sınırsız dizi-film erişimi, hem de beleş

Hocam şimdi android box alınca internet olmadığı zamanlarda normal televizyon izleyebilirmiyim uydu görevi görüyormu yani, birde kodi yi biraz araştırdım ama fazla anlamadım tam olarak ne işe yarıyor sadece film izlemek için felanmı, merak edip telefona indirdim google playden ama arayüzünü pek anlamadım

• Beyler 5 tl ye bende dahil olurum 4 lü gruba hadi totem yapalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 kişi ile 5 er tl 4 ekran ultra hd netflix grup yapabiliriz isteyenler için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgun_izmirli35

Ezel 1. Sezon var 2. Sezon yok bu nasıl iş

sezon 1 kaç bölüm hocam ona bakmadın anlaşılan...sezon olarak ayırmamışlar...
  • quote:

quote:

quote:

Hocam siz kullanıyorsunuz galiba bende merak ettim android box olarak ne alayım, yardım edermisiniz

2 yorum yapılmış, onları boş geç direk
    http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_390235.html?wid=21

35 dolara işini görecek android , abartmaya gerek yok
    ayrıca, kodi'de exodus, genesis, phoenix eklentileri işini görecektir, öyle takılmaz donma olmaz, 3mbit'de kullanıyorum ben de aysonlarına doğru akk geçince, ha netflix gibi görüntü kalitesi olmaz , ama sınırsız dizi-film erişimi, hem de beleş

Hocam şimdi android box alınca internet olmadığı zamanlarda normal televizyon izleyebilirmiyim uydu görevi görüyormu yani, birde kodi yi biraz araştırdım ama fazla anlamadım tam olarak ne işe yarıyor sadece film izlemek için felanmı, merak edip telefona indirdim google playden ama arayüzünü pek anlamadım

Android TV Box ile TV ye bağlı bir Android telefon yada tabletin hemen hemen aynı işlevi görür. Sadece sürekli TV ye takılı kalsın diye düşünülmüş %95 itibariyle ekransız Android cihazlar bunlar. Kumandaları sayesinde media player olarak daha rahat kullanılabilirler. Uydu alıcısı değil bunlar genelde ama hem uydu alıcısı hem Android TV Box olan cihazlarda var. Yani kısacası normal bir TV boxla, Android telefon yada tabletinizle yapabildiğiniz işlemlerin %90 ını yapabilirsiniz ama uydu yayını izleyemezsiniz.

Kodi'ye gelince Kodi bir medya oynatıcı, bu medya oynatıcı zamanla geliştiriciler tarafından üretilen eklentilerle video yayını yapılabilen bir ortama dönüştü. Film, dizi izleyebilir TV leri seyredebilirsiniz vs.. Çoğunlukla illegal olarak tabi. Kodi'yi youtube da adım adım anlatan videolar var onları izleyerek kendiniz bilgisayarınıza yada telefonunuza kurabilirsiniz. Sadece programı kurmanız yetmiyor, eklentileri, repoları vs.. bir çok alengirli gelecek işi var, öğrenene kadar vakit alacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chaturanga -- 24 Ekim 2016; 22:34:01 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chaturanga

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

Arkadaşlar bilmediğimden soruyorum bu netflix in avantajı nedir ? Genelde torrent ile film izlerim.Spotfy gibi bir şey mi ? Birde HD kalitesi 1080p mi oluyor?

torrentten devam reyiz, tvde izlemek istersen alırsın android box, kodi de kurdun mu tamamdır..

Netflix'in avantajları,

1- Tamamen yasal
    2- İnternet hızınız 3Mbit bile olsa 720 p en az alırsınız, 4-5 Mbit ve üzerinde 1080p rahat alırsınız. Hızınız 25 Mbps ve üzeri ise ve 4K TV niz, ekranınız varsa 4K olan içerikleri de izleyebilirsiniz
    3- En önemli avantajı bence ilk başta beklediğiniz 10-15 saniye haricinde sürekli ön bellek işlemiyle uğraşmadan hiç kesilmeden izlersiniz. (Görüntü kalitesini internetinizdeki dalgalanmalara göre artırıp azaltarak kesilmeden izlemenizi sağlar)

Aklıma gelenler bunlar

Dezavantajı ise içerikler tabiki yasal olduğu için sınırsız değil.

avantajları tekrar düzeltirsek ;
    1- yasal olması ,illegal olması neyi değiştirecek ? ülkemizde öyle bir sıkıntı yok , ki 5. sınıf dünya ülkesiyiz , fakir ülkeyiz, herşeye para vermeye gerek yok
    2 ve 3e katılıyorum

dezavantajları ;
    - beleş değil , her ay 16 lira vereceksin , senede 200 lira para bayılacaksın , 35 dolara alacağın taş gibi android box ile bütün işini görürsün
    - sadece netflix dizileri var

ha şimdi diyeceksiniz , kim lan bu geldi konumuzu baltaladı , ama buranın da amacı bu, her zaman en ucuzunu bulmak , zaten fakir ülkeyiz, gelir seviyemiz iyi durumda değil, android box varken başka hiçbir şeye ihtiyaç yok

Bu arada bir düzeltme yapmak lazım, Netflix dezavantajları için sadece Netflix dizileri var demişsiniz öyle bir şey yok, bir çok farklı dizi var, Netflix dizileri azınlıkta.

• maksimu_s M kullanıcısına yanıt
    1. Sezon bitti zatn hocam ancak bölümler olması gerektiği gibi 1.20-1 .30 gibi olması gerekirken 40 dk bölümler o yüzden bölüm sayısı fazla gösterilmiş. Bölümleri 40 ar dk kafalrına göre bölmüşler.
    Hayrına biri canlı yardımdan sorarsa iyi olur telefondan bağlanmıyor bir türlü

• Uhd paketine ortak olunur.

• Arkadaşlar, bu içerik şu anda oynatılamıyor, hatası alıyorum.Çözümünü bilen var mı?Hiçbir film açılmıyor.

• Arkadaslar tarih bitmeden uyelik uzatma islemini yapabiliyor muyuz acaba bilgisi olan var ki. Yani misal bugun 3-4 aylik uyelik alabiliyor muyuz.

• enparalı grup için özelden mesaj atıyorum ama millet cevap vermiyor.

VARSA GRUBA KATILABİLİRİM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2008_008

Arkadaşlar, bu içerik şu anda oynatılamıyor, hatası alıyorum.Çözümünü bilen var mı?Hiçbir film açılmıyor.

arasıra banada oluyor hocam, 1-2 kere çıkıp deniyorum. sebebini bilmiyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalakman

Arkadaslar tarih bitmeden uyelik uzatma islemini yapabiliyor muyuz acaba bilgisi olan var ki. Yani misal bugun 3-4 aylik uyelik alabiliyor muyuz.

Hayır kredi kartınızı zaten tanımlatmışsınızdır, her ay otomatik çekiyor.
  • hazır grup var dahil olmak isteyen varsa 2 ay için 15 TL ödeyecek.
  • teşekkürler hocam, birkaç arkadaşta enpara var da 3-5 ay uzatabiliyor muyuz o yüzden sordum teşekkürler
  • Kullanıcı sayısını aştığı zaman bu hatayı verebiliyor.
  • Gruba katıldığımızda ana kişinin şifresi ile mi girecek herhes? Millet birbirinin izlediğini görecek mi?
  • ARYEKE kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Sadece ben kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.