Şimdi Ara

NETBOOKLA NETBOOK ARASI BATARYA,EKRAN VE İŞLEMCİ ÖNEMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar netbookla notebook arası birşey almak istiyorum netbookların ekranı 10 olduğu için ve işlemcileri yavaş olduğundan böyle bir düşüncedeyim.
    sizce en kullanışlı ekran kaç 12 13 yada 14
    ayrıca hangi laptopu alsam hem performansı yeterli olur hemde bataryası uzun gideri tavsiyelerinizi rica ediyorum .

• ikici el bır cıhaz dunsuuorum fıyatı cok yuksek olmıyacak sızce hangı ekran daha kullanıslı olur 12 mı 13 mu 14 cok buyuk olsun ıstemıorm 15.4 den sıkıldım buyuk gelıor tasınmıor artı sarjıda ıyı gıtsın ıstıorm oyun falan oynamıorm msn facebook forum ve gazere okuyorm en fazla
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninurta

ikici el bır cıhaz dunsuuorum fıyatı cok yuksek olmıyacak sızce hangı ekran daha kullanıslı olur 12 mı 13 mu 14 cok buyuk olsun ıstemıorm 15.4 den sıkıldım buyuk gelıor tasınmıor artı sarjıda ıyı gıtsın ıstıorm oyun falan oynamıorm msn facebook forum ve gazere okuyorm en fazla

eğer öyle ıstemıyorsan 11.6 amd fusıon e350 cıft cekırdek 6310M ekran kartlı urunu al bıraz araştır kafana yatarsa lenovo s205 var sony vaıo yb var bu dallarda
  • işte 12 yda 11 ekran da cok mu ufak olur bılmıorm o yuzden aradayım
  • bunlarda dızı fılm de ızleyebılrım dımı onu yazmayı unutmusm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninurta

bunlarda dızı fılm de ızleyebılrım dımı onu yazmayı unutmusm

bır alısverıs magazasına gıt yada vatana 11.6 monıtore bak ona göre karar werın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.