Şimdi Ara

Netbook Sticker mod...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Laptop stickerının artmasıyla netbookuma biraz mod yaptım.
     Netbook Sticker mod...

Netbook Sticker mod...

Netbook Sticker mod...

Netbook Sticker mod...

Netbook Sticker mod...

• hoş gözüküyor
  • olmamış
  • Ya orjinal bırakmak gerek yada sıfırdan yaratmak... Laptoplarda ki mod'lara karşıyım bu sebepten

Sizin çalışmanıza dönmek gerekirse , pek yakışmamış :). Kırmızı birde takım alacaksınız sandım
  • daha ilk modum bu aslında kafamda mod yapmak da yoktu stickerı 15.4 lük vermişlerdi arkada her laptop için ölçü vardı ben de 10.6 lıktan kestim laptopumun ölçüsünü almadan o yüzden kenarda boşluk kaldı baktım artanlara artanlar mod yapacak kadar vardı ben de o kadar artan çöpe gitmesin diye kullandım. kafdamda mod vapmak olsaydı biraz daha profesyonel yapardım ama hazırlıksızca davranış üstüne yol yorgunluğu anca bu kadar

• Sadece laptobun arka kısmını yapsaymışsın oalcakmış.Ama uğraşmışsın gene de.Emeğe saygı.Zaten kendin beğendikten sonra...

...gerisi boş.
  • ben de beğendiğimden emin değilim aklıma kendi tasarımımı yapıp sticker ı çıkarıp yapmak geldi. yazın bu konuda uğraşacağım. gelişmeleri sizinle paylaşmaya çalışacağım.

herkese iyi modlar
  • teleefon kabını nasıl yaptın bende böyle bişeyler yapmak istiyordum telefon kabına ama bilgim olmadığı için yapamadım sen anlatırmsın :) ???
  • Artandan telefonun kapağına göre olacak şekilde bir parça kestim telefonun kapağını çıkardım ve yapıştırdım hepsi bu
  • sticker ı reklamcıdan mı aldın nerden buldun ??? kaça mal oldu?
  • Ispartaya geziye gitmiştik otogarın yanındaki iyaşpark ta denix var orada stickerlar vardı 7.5 TLye aldım boyutlar 15.4 inçlik içindi ben de eve gelince netbookum boyutunda kestim geriye kalan da ziyan olmasın diye kullandım ama yazın kendi tasarımımı yapıp reklamcıya gidip çıkarttıracam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5ayaklicanavar -- 5 Haziran 2010; 22:37:06 >

• böyle şeyleri nerden bulabilirim nerde satarlar hazır olarak ??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.