Şimdi Ara

NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM (199. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.753
Cevap
89
Favori
213.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Baymak lambert attivo model kombi kullanıyorum ve uzunca bir suredir termostad arayışındayım cosa general migo derken kendimi bu sayfada buldum baya bir sayfa okudum ancak sayı çok olduğu için sormak istedim evim iki katlı alttan ısıtmaya sahip amacım standart 20 derece üstünde evimi ısıtmak uzaktan kombiyi kontrol edebilmek ve bunları sıkıntısız bir şekilde yapmak. Kesinlikle önermediğiniz markalar hangileridir migo hakkında bilgi paylaşabilirseniz netatmoyla kıyaslamalarını çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rimoteb R kullanıcısına yanıt
    Migo kombinize uyumsuz kesinlikle olmaz, kafadan eleyin
  • orhanhvb kullanıcısına yanıt

Ben az once 1 adet aldim. 1,290₺ homekit. Starter pack olarak 1,800₺ fiyat verdiler. Simdilik gerek duymadim.

Vanalarin 1 tanesi 699₺ + kdv ama starter pack olarak alinirsa 2 vana + 1 termostat olarak geliyor. Sonradan almaya kalrkarsak cok pahaliya geliyor yani dusunsene 7 petek var, 5 tanesine aliyim desen 3500-4000₺ tutuyor sadece vanalar. Aslinda her odayi diledigin sicakliga getirmek harika bir olay fakat mukemmel olmak isteyenler icin bence.

1.290₺ degilmis, 1,886₺ imis kdv dahil. Iptal ettirdim malesef. Yani 1.800-1.900₺ cok yuksek rakamlar. Uzerine 2000₺ daha koysak kombi aliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikiy -- 8 Ocak 2021; 12:16:50 >
  • ikiy İ kullanıcısına yanıt

Bu fiyatları nereden aldınız acaba ?

İki katı fiyat aşağı yukarı. Çok pahalıymış gerçekten. Apple a sordunuz mu ürünü ne zaman getirecekler. Ben ordan almıştım
  • Apple da urun artik satilmiyor. Legrand diye bir firma satis yapiyor ama dogrudan degil. Anlasmali oldugu bir firmaya yonlendirdi. Aldim dedim, odeme yapicaktim, firma bilgisi ve fiyat gonderdiler, baktigimda fiyat farkliydi ama bende yanlis anlamis olabilirim diye dusundum, dun konusmamizda 1,290₺ olarak yazmisim onumdeki kagida. 1.590₺+kdv = 1,886₺ diye gordugumde arayip kusura bakmayin almiyorum dedim. Belkide bir yanlislik vardir ki oyle oldugunu dusunuyorum.

Sabah honeywell t3r modei icin bir firmayla irtibata gectim. Ama bu cihazdada sicaklik algilamasi 0.5 mis. Bilemedim

ne yapicam. Forumda acaba netatmosunu satan varmi ? Varsa gorusup almak isterim

Algılaması 0.5 olan hiç bir ürüne bulaşma hocam bende Demirdöküm exacontrol 7r vardı konfor ve ekonomi sıfırdı
    Sıcaklık algılaması 0.1 dir.kim söylediyse bilgisizmiş .3 senedir farklı modelini kullanıyorum
    ekranda 0.5 katları ile ayar yapılır ve 0.5 katları ile gösterir.
    Amazon 490 tl 10 gün teslim kablolu gelme ihtimali var
    G.gidiyor 519
    N11 535
    Sarı site 475
    Yakın takipteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takıntım -- 8 Ocak 2021; 16:55:59 >
  • Mustaka89 kullanıcısına yanıt

Kombiyi degistirirken daikinin kablolu ot ini getirdiler, kablolu istemedim, kablosuz olsun dedim, daikin daha kablosuz cikarmadi ama general ht 500 var dedi. Iyimi dedim, evet dediler, getirip taktilar ama ev tripleks 200m2 uzeri. Ev bir isinip bir soguyunca ne oluyor dedik, arastirinca 0.5 oldugunu ogrendim. 2-3 gun once sokup verdim birine kullansin diye.

Cosa ile honeywell arasinda kaldim. Cosa da baglanti problemi ortadan kalkmis diyorlar. Netatmonun bir degisik tiplisi diyorlar ama honeywelli ovende cok oldu.

honeywell aliyim derken 0.5 oldugunu soyledi satici sadece ogrenme modundan sonra hassasiyet 0.1 gibi calisiyor dedi. Anlam veremedim.

cosa ve honeywell paylasimlarini okuyorum, sayfalarin cogunda kullanim kosullari degil, iste falanca

menuden ne yapiliyor, nasil baglaniyor vs diye yaziyor, yeni tarihli paylsimlarda pek aciklama yok gibi, varsada gozden kacmistir.

Ne yapiyim ben, cosa v4 mu yoksa honeywell t3R mi ?

Bosch tr36 rf honeywell cmt 727 t3r hepsi aynı üründür kasa farklıdır.
    Detaylı incelemeler ve yorumlar mevcuttur konularda
  • takıntım kullanıcısına yanıt

Ben bu sabah kdv dahil 70€ fiyat aldim. Antalyada yetkili bayisinden. O bayi bana 0.5 hassasiyetli dedi. Muhtemelen t3R modelini alicam gibi

İnternet lazım değilse alın geçin

Olmazsa olmazim internet. T3r de internet var t3 te yok dedi satis danismani

Siz forumları pek okumamışsınız anlaşılan yada iyice kafanız karıştı T3r de internet bağlantısı uzaktan erişim yoktur.

Konuya honeywell forumda devam edelim gereksiz meşgul etmeyelim netatmo burası

Hic farkinda degilim. Ozur dilerim

Bu arada netatmo satmak isteyen olursa, benimle ortibata gecerse sevinirim. Simdiden tesekkurler ve tekrardan kusura bakmayin.

• orhanhvb kullanıcısına yanıt
    Sakarya’da ki ecoterm firmasını arayın ben yakın olduğum için gidip elden almıştım
    Konular ortak zaten hocam özür ne kelime, isteyen istediği yere yazar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayıboyu11 -- 8 Ocak 2021; 20:52:27 >
    Özürlük bir durum yok rahatsız olmayın lütfen.
    bu arada amazon a baktınız mı sanki uygun fiyatı

https://www.amazon.com.tr/dp/B079TRVGYD/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_mOm-FbA7PAM23

Amazona baktim ama gumruge guvenemedim. Dun bir arkadasimdan rica ettim, bugun teslim alir. Geriye de bana gondermesi kalir, muhtemelen 1 hafta gibi bir surede elime ulasmis olur. Netatmo pro diye geciyor. Tek farki 2 yil degil 4 yil garanti vermesi. Fiyat olarak 143.67€ ya geldi.

Bu linkten alan oldumu hic ? Aslinda vanalar da dahil, bu daha iyi, bunu gormemistim ben, benim buldugumla arasinda 100₺ oynuyor.

Peki bu sekilde internet alinmis olsa, Turkiyede legrands adi altinda garanti uygulaniyormu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikiy -- 9 Ocak 2021; 8:39:12 >
  • Yurt disinda pro olarak geciyormus saticinin dedigine gore. Dedigim gibi pro olarak tek fark 3 yil garantiymis (4 yil diye aklimda kalmis ama dogrusu 3 yilmis) onun disinda yazilim olarak ayni diyor.

NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM
    NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM

• 
Sayfa: önceki 197198199200201
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.