Şimdi Ara

NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.752
Cevap
89
Favori
213.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim kişisel görüşüm, bütçeniz neye yetiyorsa onu alın, kullandığınız kombinin yetkili servisini arayıp o modele ait termostat var mı onu araştırın, varsa önceliğiniz o olsun, yoksa eğer on off termostat olarak bütçenize uygun termostat alınız derim. Sonuç olarak standart örnek olacak ama mercedes en iyi araba ama biz bütçemize göre aynı işi yapan bir araç alıyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

Her evin konumu farklı olduğu için tasarruf ta farklı olur.eviniz yalıtımlı ise termostadin faydasını görürsünüz.yalıtım yoksa eviniz çok ısı kaybediyorsa termostad tan tasarruf beklemeyin.

Yalıtım derken, apartmanın dışı mantolama kaplı.

binanın soluna yeni apartman yapıyorlar.

alt katım boş, üst katım dolu.

karşı komşu dediğim benim karşı dairem, binanın arka tarafına bakan daire.

• john mclane kullanıcısına yanıt
    90 m2 daire için kaç m3 gaz gidiyor? Tahminim 120-150m3 dogalgaz harcasınız ayda, maksimum 350 tl dogalgaz faturası gelir, termostat diyelim 1000 tl ye aldınız. termostatla 320 yaptınız. 30 tl karınız olsa 1000/30: 33 ay yapar, kabaca 6 ay yaksanız, 5,5 senede termostat parasını cıkarır, bu en iyi ihrimal

• john mclane kullanıcısına yanıt

Faydasını görürsünüz.Bir termostad için bin TL çok kişisel fikrim tabii.en büyük dezavantajiniz benim gibi alt katınizin boş olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huzey

Isınan hava yukarı çıktığı için üsttekinin daha yüksek göstermesi normal.

• erolalper E kullanıcısına yanıt
    20 cm farkeder mi bu kadar?

• quote:

Orijinalden alıntı: huzey

20 cm farkeder mi bu kadar?

edebilir hocam aynı cihazlardan bendede var ustteki zaten 0,2 fazla olcuyor yan yanayken

• Röle 222, termostat 75'ye yükseldi. Bakalım ileri mod düzelmiş mi?

• volkan_gazi V kullanıcısına yanıt
    Ne zaman düzeldi ? Siz kendiniz mi yaptınız ?

• bize gelmedi bi türlü ya :((

Bize neden gelmiyor yahu :) sizin talebiniz olmuş muydu?

Geçen hafta linkedin'den mühendislik hizmetleri gn md yardimcisina yazmıştım. Sorunun farkındayım yakın zamanda güncelleme göndereceğiz demişti. Dün yine yazdim bazi arkadaşlar almış diye, sizi unutmadik ama testlerde karşılaştığımız bir sorunu çözmeye calisiyoruz, hallolur hallolmaz aklimizdasiniz demiş az önce. Şimdi bu ne aptallık, alan arkadaşlar sorunlu versiyon mu almış demek oluyor.

Ay başında +/-0.2 derece salınım yapıyor diye kayıt açmıştım. 2 gün önce de twitterdan yazdım. Döndüler sağolsunlar. Röleyi dün yükselttiler. Termostat da bugüm yükseldi. Anladığım kadarıyla resmi olarak yayınlanmadı bu versiyonlar henüz. Resmi olarak yayınlandıklarında herkes alacak. Netatmo forumda ya da destek sayfasında okumuştum, resmi dağıtımdan önce %10luk bir kesime dağıtarak testlere devam ediyorlarmış.

Benimki öğrenmeye geçemedi yeni sürüm olmasına rağmen. Sen bize gelişmeleri paylaş sana zahmet hocam düzeldi düzelmedi diye

• Mustaka89 kullanıcısına yanıt
    Bana da vermediler hocam, sakin olun guncelleme yayınlandıgında alırsınız dediler, bekliyoruz

Hacı sen yeni kaldirmadin mi roleyi, en iyi ihtimalle 10 günün var dur kalk dur kalk yaptiriyorsan :)

Bi program yapmışım var ya :) 22.5 -23.5 arası mekik dokuyor 6/7 güne geçer ileri seviyeye :)

Şimdilik izlenimim: Set 22 olmasına rağmen 21.9'da tutuyor. Ara ara 3-4 dakikalık ateşleme yapıyor. Bu kısa ve sık ateşlemeler ileri moddan kaynaklı tabii. Ancak neden 21.9 da 22 değil bilmiyorum malesef. Pazartesiye kadar takip edip seti yakalamazsa Destek'e yazarım tekrar.

• en azından 23.2 yapmıyor patron,

21.9 sa yine iyi 22.2 22.3 e atmasın

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.