Şimdi Ara

NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM (115. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.753
Cevap
89
Favori
213.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sağlıcakla kucağınıza almanızı diliyorum.
    Konfor+sinerji+argon gaz üçlüsünden çok memnun kaldım hem yaz hemde özellikle kış performansından, çok güzel iş çıkarıyorlar. Petek başlı başına yeterli olmuyor bağlantı şeklide önemli anladığım kadarıyla, kollektörlü mobil sistem ise arkadaşın dediği gibi pompa devir ayarı ve reglaj ile verim alma ihtimaliniz yüksek, birde petekte termostatik vana var ise mutlaka söküp normal düz vana ile deneyin derim
    Ayrıca ekleyeyim 1.60 petek gerçekten iyi bir boyut, altının çok ısınmasına değil yarıdan üst kısmının iyi ısınıyor olmasına dikkat edin, böyleyse ve oda yeteri sıcaklığa çıkıyorsa dert etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayıboyu11 -- 13 Temmuz 2020; 22:0:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kayıboyu11

Hocam sağlıcakla kucağınıza almanızı diliyorum.
    Konfor+sinerji+argon gaz üçlüsünden çok memnun kaldım hem yaz hemde özellikle kış performansından, çok güzel iş çıkarıyorlar. Petek başlı başına yeterli olmuyor bağlantı şeklide önemli anladığım kadarıyla, kollektörlü mobil sistem ise arkadaşın dediği gibi pompa devir ayarı ve reglaj ile verim alma ihtimaliniz yüksek, birde petekte termostatik vana var ise mutlaka söküp normal düz vana ile deneyin derim
    Ayrıca ekleyeyim 1.60 petek gerçekten iyi bir boyut, altının çok ısınmasına değil yarıdan üst kısmının iyi ısınıyor olmasına dikkat edin, böyleyse ve oda yeteri sıcaklığa çıkıyorsa dert etmeyin
    Teşekkürler kayıboyu...sistemim mobil sistem, kış başında sizlerin de tavsiyelerine uyaraktan bu petek hariç tüm vanaları açıp test edeceğim bakalım...gelişmelerden haber ederim sizlere...sağlıcakla kalın

• Vanaları kapatarak hocam 👍🏻

• quote:

Vanaları kapatarak hocam 👍🏻
    aynen !ters yazmışım :)
  • Arkadaşlar netatmo aldım n11 den 750 TL yorumlar da son güncelleme ile .2 hassasiyet olduğunu okudum. Sizce siparişi iptal etmelimiyim yoksa almalıyım ne önerirsiniz

• hivay H kullanıcısına yanıt
    Cihaz problemli değil ise, içiniz rahat olsun üstüne cihaz tanımam

• kayıboyu11 kullanıcısına yanıt
    Halen sipariş aşamasında. Homekit olmayandan mış. Bana internet ve hassasiyeti lazım. N11 ürün elime gecmeyene kadar param güvende onay verince para karşı tarafa aktarılıyor.

• hivay H kullanıcısına yanıt
    Cihaz evinizi öğreninceye kadar salınımlı çalışır bu normaldir, son güncelleme ile bazı cihazlar sapıttı ama netatmo sorunun farkında güncellemeler yapıp duruyor diye takip ediyorum
    Homekit olsa iyi olur tabi ama benimkide homekit değil ve harika çalılşıyor
    Dediğim gibi cihaz sağlam olsun yeter, cihazı biliyorum soruları soran benim, satıcı pek güven vermedi sorularımı cevaplamadı sıkıştırıncada geçiştirdi

• quote:

Orijinalden alıntı: hivay

Arkadaşlar netatmo aldım n11 den 750 TL yorumlar da son güncelleme ile .2 hassasiyet olduğunu okudum. Sizce siparişi iptal etmelimiyim yoksa almalıyım ne önerirsiniz
    Hepsiburada da home kit uyumlu olan 790tl

https://www.hepsiburada.com/netatmo-ios-uyumlu-enerji-tasarruflu-akilli-termostat-homekit-p-HBV00000A3N0J?magaza=KombiAVM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorumsuzadam -- 3 Ağustos 2020; 0:12:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorumsuzadam kullanıcısına yanıt
    N11 deki aynı satıcı ve aynı cihaz hocam, N11 siparişi onaylandığında burdaki de stoktan düşecek emin olun

• sorumsuzadam kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada olan 799 TL ye satan satıcı ile n11 de ki ile aynı. Iki yerde de var. Hepsiburada biraz daha pahalı olduğu için n11 den aldım. N11 de son 1 tane kalmıştı kacirmim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hivay -- 3 Ağustos 2020; 6:5:42 >
    Teşekkürler hocam.

• Arkadaşlar evdeki kombiye böyle bir cihaz düşünüyorum.

Cosa ilk başlarda inceliyordum ama anladığım kadarıyla cosa sapıtmış durumda :)

Alternatif olarak Netatmo gördüm.

Bizdeki kombi anladığım kadarıyla eski bir kombi uyumluluk listesi gibi bir şey var mı ? veya şu tip cihazlarla çalışmaz v.s dediğiniz ?

Bir diğer nokta ise alınır mı ?
  • runeterra kullanıcısına yanıt
    Hocam evin ısınma durumunu yalıtımını paylaşırmısınız öncelikle, kombi marka ve modelinide.
    On off termostatı destekleyen her kombiye uyar, sürekli kablosuz internet şart, ev rahat ısınıyorsa gözünüz kapalı alabilirsiniz şahsen çok memnunum, geçen sezon sonu bazı cihazlar güncelleme nedeniyle sapıttı ama düzeleceğine kesin gözüyle bakıyorum

Hocam sitede daire yalıtımlı yeni taşındık binaya

Buderus Marka modelini editlerim şuan evde değilim ama doğalgazı açan arkadaş kombinin eski olduğunu söyledi. Üzerinde on off düğmesi var. Üzerindeki tek digital ekran derece göstergesi :)

Ama yönetici dairenin rahat ısındığını söyledi.

Home kit versiyonunu düşünüyorum açıkcası.
  • Merhaba arkadaşlar. Almış olduğum netatmo oda termostati elime ulaştı. Bu home kit sürümü olup olmadığını nasıl anlarız. Içindeki piller bitik durumda calistiramadim. Birde nasıl calisip çalışmadığını kontrol edebilirim. NETATMO TERMOSTAT PAYLAŞIM

• Vaillant cihazlar homekit değil benim bildiğim
    Kutu üzerinde yazması gerekiyor homekit diye

• Ekleyeyim içindeki piller akıyor sakın ola takmayın, kaliteli duracell alın

• runeterra kullanıcısına yanıt
    Kombiniz on off cihazları destekliyorsa çekinmeden alıp kullanabilirsiniz, eski olmasının bi önemi yok

• quote:

Vaillant cihazlar homekit değil benim bildiğim
    Kutu üzerinde yazması gerekiyor homekit diye
    Kutu içinde çıkan piller akmıştı. Direk çöpe attım. Home kit özelliği pekte önemli değil, benim için internet bağlantısı önemli. Cihazı çalıştırdım bir sorun yok ama internet bağlantısını kontrolünü yapamadım rica etsem tarif edebilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hivay -- 10 Ağustos 2020; 11:42:59 >
  • 
Sayfa: önceki 113114115116117
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.