Şimdi Ara

Neslican Tay Kansere Karşı Yenik Düştü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
0
Favori
23.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
94 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sen tam bir orduspor çocuğusun xxx tentacion. umarım kısa zamanda yok olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostweb

sen tam bir orduspor çocuğusun xxx tentacion. umarım kısa zamanda yok olursun.
    profilinde taşıdığı müptezel xxxtentacion gebertildi zaten, darısı bunun gibilerin başına :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: göbek deliği pamukçuğu

Umurumda değil.

Edit:
    Daha önce konu hakkında başka bir platformda yazdığım yorumu ekliyorum:
    quote:

Ölmekten korktuğu ve geriye hatırlanabilir bir şey bırakmak istediği için hastalığıyla prim yapan biri bu kadın, ilgisine muhtaç olduğu insanlardan biri temiz bir duyguyla onla fotoğraf çekinmek isteyince onu linç etmeye çalışarak ne olduğunu gösterdi. Yaptığı söylediği hiçbir şeyi pozitif olduğu için değil kendini öyle göstermek istediği için yapıyor. Yemen'de önlenebilir sebeplerden hayatını kaybeden yüzbinlerce çocuk varken buna ne olursa olsun pek umurumda olmaz.

Sizin her popüler ölüme sosyal mecralar üzerinden yaptığınız göstermelik duyarlar da kimsenin umurunda değil. Herkes sosyal mecralarda doğa dostu, hayvansever, insan canlısı, toplumsal konularda duyarlı, bundan sebep denizlerden tonlarca pet şişeler çıkıyor, Adalar vapurunda herkes eline geçen çöpü denize savuruyor, bundan sebep istismara/şiddete uğrayan hayvan haberleri geliyor her gün, bundan sebep bu ülkede incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden cinayetler işleniyor. Hepiniz bu kadının sağlıklı birer tezahürüsünüz, belki birkaç yıl sonra adını hatırlamayacağınız bu kadın üzerinden duyarınızı kasın, sanal tiyatronuza devam edin.
    Aslinda sizi linc edenlerin cogunun umurunda degil ya bilmiyorlar yada kendilerine karsi yeterince durust degiler.

Millete gore Umurunda olmak aaa ölmuş diyip 2 sn uzulup arkasindan bir fatiha bile okumadan diger posta bakip viskisini yudumlamak sanirim. Millet anasina babasina uzulmuyor!!

Ben en cok da kanser hastalari icin uzuldum. Kendisi onlar icin bir guctu, umuttu O kazandi ben neden kazanmayayim diyorlardi. Tabi kendisi icin de uzuldum dusunsene gencecik yaslarda hastaneden cikmamak her an olecegini dusunmek ne kadar kotu bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yazık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ed Wood

Hayatı boyunca kanserle savaşmanın düşüncesi bile garip. Müthiş bir cesaret örneğiydi aslında. Allah rahmet eylesin.
    hayatı boyunca bile değil ki

sadece 3 sene olmuş kanser olduğunu öğreneli ona rağmen 3 kere kanseri yenmiş, defalarca yoğun bakıma girmiş, defalarca tedavi almış, bu savaşta bacağını bile kaybetmiş

sadece 3 senede kanser adamı alıp götürüyor.

ne kadar acımasız, ne kadar berbat bir şey bu ya.

allah onun mekanını cennet eylesin ve geride kalan tüm kanser hastalarına şifa versin

şuan mutlu mesut hayatını yaşayan insanları da allah bu bela hastalıktan korusun.

hiç kimsenin garantisi yok şu hayatta.

şükür etmeli, şükür etmeli, şükür etmeli. gerisi yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 21 Eylül 2019; 1:26:10 >
  • sen kazandın neslican..sen bu lanet hastalığı 3 kez yendin ve sonuna kadar direndin,mücadele ettin.o kadar üzgünüm ki keşke senin gibiler ölümsüz olsa.senin gibilere hastalıklar uğramasa.rahat uyu melek yüzlü kız..cennet diye bi yer varsa biliyorum ordasın.
  • Kızı sevmeyebilirsiniz, bana da bazen itici geldiği oluyordu fakat bunu bu konuya yazmak "ben ilgi bilmem nesiyim" demekten farksız. Kanserden veya başka bir hastalıktan/kazadan kolunu, bacağını kaybetmiş kişilerin yerinize koyun kendinizi empati yapmaya çalışın. Bu kız aslında engelli insanlarında normal insanlardan farksız olduğunu topluma anlatmaya, bu mesajı vermeye çalışıyordu. Bence verdi de. İnternete koyduğu tek ayaklı fotoğraflarına bakınca bile insan üzülüyor.
  • aptallık yeni moda sanırım devam et aptal
  • Hepimiz bir gün ölücez de böyle erken ölümler insanı hep derinden üzüyor .

Sosyal medyada çıktığı günden beri takip ederim kendisini . Bir çok bu hastalığa yakalanmış kişiye ilham oluyordu .

Normalde herşeye üzülen bir tip değilimdir genelde duygusuz derler bana ama böyle genç ölümler her zaman beni derinden yaralıyor . Keşke bunuda atlatsaydı . Allah rahmet eylesin . Artık arkasından dua etmekten başka birşey gelmez elimizden . Ailesine de sabır diliyorum

Ek olarak xxx denen arkadaş , seni de Allah’a havale ediyorum kardeşim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kesinizmirliksk2 -- 21 Eylül 2019; 1:3:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Aslinda sizi linc edenlerin cogunun umurunda degil ya bilmiyorlar yada kendilerine karsi yeterince durust degiler.

Millete gore Umurunda olmak aaa ölmuş diyip 2 sn uzulup arkasindan bir fatiha bile okumadan diger posta bakip viskisini yudumlamak sanirim. Millet anasina babasina uzulmuyor!!

Ben en cok da kanser hastalari icin uzuldum. Kendisi onlar icin bir guctu, umuttu O kazandi ben neden kazanmayayim diyorlardi. Tabi kendisi icin de uzuldum dusunsene gencecik yaslarda hastaneden cikmamak her an olecegini dusunmek ne kadar kotu bir durum.

Alıntıları Göster
    "Aslinda sizi linc edenlerin cogunun umurunda degil ya bilmiyorlar yada kendilerine karsi yeterince durust degiler."

Boş yorum , kendin gibi sanma milleti.

• Kanser o kadar değişik birşey ki . İnsanı yiyip bitiriyor

Ve bu hastalığın tedavisi bulundu belki de ama dünya ekonomisini elinde bulunduran şirketler bunu istemiyor

Ufak bir araştırma yapsanıza . Gıda firmalarına bakın . Dünyaca ünlü gıda firmalarının hepsinin bir de ilaç firması var . Şimdi belli başlı hastalıkların tedavisi bulunursa ilaç kullanımı azalır . E zaten bu şirketler kendi gıdalarında gdo lu yada laktoz şuruplu direk insanı hasta eden şeyleri kullandıkları için , bu hastalıkların tedavisinin olmasını istemeyen büyük bir ekonomik güç var dünyanın üzerinde .

Ne kadar acınacak bir durum baksanıza . Birileri zengin olacak diye birileri ölüme terk ediliyor

• quote:

Umurumda değil.

Edit:
    quote:

Ölmekten korktuğu ve geriye hatırlanabilir bir şey bırakmak istediği için hastalığıyla prim yapan biri bu kadın, ilgisine muhtaç olduğu insanlardan biri temiz bir duyguyla onla fotoğraf çekinmek isteyince onu linç etmeye çalışarak ne olduğunu gösterdi. Yaptığı söylediği hiçbir şeyi pozitif olduğu için değil kendini öyle göstermek istediği için yapıyor. Yemen'de önlenebilir sebeplerden hayatını kaybeden yüzbinlerce çocuk varken buna ne olursa olsun pek umurumda olmaz.

Sizin her popüler ölüme sosyal mecralar üzerinden yaptığınız göstermelik duyarlar da kimsenin umurunda değil. Herkes sosyal mecralarda doğa dostu, hayvansever, insan canlısı, toplumsal konularda duyarlı, bundan sebep denizlerden tonlarca pet şişeler çıkıyor, Adalar vapurunda herkes eline geçen çöpü denize savuruyor, bundan sebep istismara/şiddete uğrayan hayvan haberleri geliyor her gün, bundan sebep bu ülkede incir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerden cinayetler işleniyor. Hepiniz bu kadının sağlıklı birer tezahürüsünüz, belki birkaç yıl sonra adını hatırlamayacağınız bu kadın üzerinden duyarınızı kasın, sanal tiyatronuza devam edin.
    Forumdaki en boş adam sensin gereksiz herif git biraz merhamet ve vicdan nedir onu öğren.

• quote:

Umurumda değil.

Edit:
    quote:

Beyni yok fikri var

• ghostweb kullanıcısına yanıt
    Sorun şu ki gelişmiş bir ülkede bu arkadaşın söylediği ifade özgürlüğüdür ama senin ona burda ancak sansürlü olarak söylediğin ve muhtemelen ceza alacağın mesajda ifade özgürlüğüdür. Ama burda değil maalesef. ABD de hakaret bile ifade özgürlüğüyken burda, popoya popo demek bile suç. Yoksa orduspor çocuğuna gelene kadar aile fertleri ile ilgili çok daha enteresan şeyler söylenebilir ama işte, yassah...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-89183934B

"Aslinda sizi linc edenlerin cogunun umurunda degil ya bilmiyorlar yada kendilerine karsi yeterince durust degiler."

Boş yorum , kendin gibi sanma milleti.

Alıntıları Göster
    Sana gore Umurunda olmak nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen çok guçlu biriydin sen hep kazandın kansere yenilmedin çünkû sen ona yenilmez olduğunu gösterdin direndin sadece kaderine yenildin. Yüce Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun inşallah melek yüzlü kardeşim.

• twiter'da bir tane yaratık var.kız yarı çıplakmış cennete gitmezmiş ulannn bunlar nasıl insanlıktan çıkmış o kız mücadele etti hayata gülerek bakıyordu.bıktım ulan bu yaratıklardan devlette hiç müdahale etmiyor.bu kanı bozuklara anca biz dogruları söyleriz suçluda biz oluruz forumdan banıda biz yeriz.
  • Allah rahmet eylesin. Sürekli kız konusu açanlara, saçma sapan depresif konular açanlara şu hayat hikayeleri örnek olsun. Üzüldükleri şeylere baksınlar az.
  • Şahsım adına birebir tanımasam da gönülden yaraladı bu haber beni Allah yakınlarının yar ve yardımcısı olsun, Neslican'ın Mekanını Cennet Eylesin. İyi ki sosyal medyadan da olsa tanımışız seni 😭 Çok güçlü biriydin. Allah böyle bir hastalığı düşmanımın başına vermesin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.