Şimdi Ara

nesine.com'da kartsız para çekme oluyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
16.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler banka hesabım yok açmamamda üye olup telefondan para atıp oynamak istiyorum kazandığım paraları kartsız olarak atmden çekebiliyormuyum yoksa banka hesabımı gerekiyor?

• benim bildigim banka hesabı gerekiyor
  • upupup
  • Kendi adınıza açılan hesaba aktarım oluyor hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 yaşını doldurunca oynarsın
  • Banka hesabı gerekli.
  • Ben nesineden oynuyorum kartsız para yatırabilirsin ama çekme imkanın yok kendi adına açılmış banka hesabın olmak zorunda yakınının hesabı falan değil kendi adına hesap yoksa cekemezsin başka sorun varsa sorabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bersam45

Ben nesineden oynuyorum kartsız para yatırabilirsin ama çekme imkanın yok kendi adına açılmış banka hesabın olmak zorunda yakınının hesabı falan değil kendi adına hesap yoksa cekemezsin başka sorun varsa sorabilirsin.

Başkasının üye adına göndermenin önüne geçmek için yatırırkende kendi hesabın olmak zorunda.

• tuncay_d T kullanıcısına yanıt
    Pardon kartsız yatirabilirsin derken sadece kendi adına açılmış hesaba demeyi unutmuşum. Herhalde sen bunu kastettin.

• quote:

Ben nesineden oynuyorum kartsız para yatırabilirsin ama çekme imkanın yok kendi adına açılmış banka hesabın olmak zorunda yakınının hesabı falan değil kendi adına hesap yoksa cekemezsin başka sorun varsa sorabilirsin.

böyle diyorsunuz ama bi arkadaş nesine den oynayıp banka hesabı olmadan hem yatırıp hem çektiğini söyledi bana ondan sordum yani kartsız işlem para çekme falan nedi kafam karıştı
  • Takoz Hayri kullanıcısına yanıt
    Malesef öyle birşey yok. Banka hesabın olmak zorunda.
  • quote:

Malesef öyle birşey yok. Banka hesabın olmak zorunda.

peki açtırmak için bir ücret alıyorlar mı banka hesabı her hangi bir ücret
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.