Şimdi Ara

Nescafe VS Cafe Crown VS Vip Coffe VS Jacobs (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
5.353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Nescafe VS Cafe Crown VS Vip Coffe VS Jacobs

(En Son Oy Tarihi: 1.12.2023)
Giriş
  • cafe crown fındıklı alır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bim vip fındıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Troll Gördüm Sanki!

hocam oraya yazsana filtre kahveleri de, cekirdek tulerini de, lavazza falan. bakalim hala nescafe, kafekravn diyen kalacak mi?

Hocam toz olan herkesin içtiği markaları yazdım.

• Her zaman turk mali

• quote:

Orijinalden alıntı: guardmi16

Her türlü

Bunun bi numarası var mı ?
  • quote:

hocam oraya yazsana filtre kahveleri de, cekirdek tulerini de, lavazza falan. bakalim hala nescafe, kafekravn diyen kalacak mi?

Hocam ben bu filtre kahve olayina yeni basladim sizin bu konu hakkinda bilginiz varsa birkac sorum olacak.

Bu arada en iyi kahve, kahve makinasiyla veya french press ile icilir.Jacobs'un suda cozunmeyen, kahve makinalari ve french press icin urettigi kahve bile cok iyi degilken asıl kahve nescafe golddur, classictir diyenler olmus.En iyi kahve tadini kahve dunyasi, starbucks, tchibo gibi yerlerden kahve cektirmeden alamazsiniz.Nescafe goldmus, jacobs monarchmıs bunlar fasa fiso.Sekersiz ve kremasiz icince gercek kahve olmuyor.

Konu sahibinden de bu gereksiz mesajim icin ozur diliyorum.Normalde boyle bir mesaj yazmazdim, yeri gelir vip coffe icilir ama bunu belirtmeden de gecemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdReNaLiN.int -- 3 Ocak 2013; 22:04:37 >

• UP

• quote:

Orijinalden alıntı: AdReNaLiN.int

quote:

Hocam ben bu filtre kahve olayina yeni basladim sizin bu konu hakkinda bilginiz varsa birkac sorum olacak.

Bu arada en iyi kahve, kahve makinasiyla veya french press ile icilir.Jacobs'un suda cozunmeyen, kahve makinalari ve french press icin urettigi kahve bile cok iyi degilken asıl kahve nescafe golddur, classictir diyenler olmus.En iyi kahve tadini kahve dunyasi, starbucks, tchibo gibi yerlerden kahve cektirmeden alamazsiniz.Nescafe goldmus, jacobs monarchmıs bunlar fasa fiso.Sekersiz ve kremasiz icince gercek kahve olmuyor.

Konu sahibinden de bu gereksiz mesajim icin ozur diliyorum.Normalde boyle bir mesaj yazmazdim, yeri gelir vip coffe icilir ama bunu belirtmeden de gecemedim.

Ne demek hocam istediğinizi yapabilirsiniz.

•  Nescafe VS Cafe Crown VS Vip Coffe VS Jacobs

• quote:

Orijinalden alıntı: guardmi16

Her türlü

Oha Guaranalı mı çıktı ben de istiyorum huleeeyn

• quote:

Orijinalden alıntı: HEISENBERG

Kahvenin gerçek tadını iliklerinize kadar hissetmek için sadece kahve

Şeker-Krema ilave edip kahveyi başka bi içeceğe dönüştürmeye gerek yok.

Aynen hacim dediğin gibi bu seçenekler arasında en iyi çözünebilir kahve nescafe classic'tir.Senin gibi bende kahveyi sade severim ama şöyle birşey de var filtre kahvenin yerini hiçbir çözünebilir kahve tutmuyor. Özellikle aç karnına sade kahve içmeyi seven ben nescafe içtiğim zaman bardağın yarısında sonra miğdem kahveyi kabul etmiyor sanki kahveden farklı birşey içiyormuşum gibi oluyorum fakat filtre kahve de böyle birşey olmuyor. Zaten filtre kahveden sonra çamaşır suyu gibi geliyor çözünebilir kahveler.

• UP.
  • Mahmood.
  •  Nescafe VS Cafe Crown VS Vip Coffe VS Jacobs
  • UP.
  • Vip diyen fakirler kim
  • Bu arada migrosta Nescafe kahve makinesi gordum, alip deneyen varmi acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nescafe 3 ü 1 arada çikolatalı alır.

• tchibo-guatemala grande-wiener melange
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.