Şimdi Ara

Nescafe'mi Jacobs'mu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
16.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git

Nescafe'mi Jacobs'mu ?

(En Son Oy Tarihi: 25.11.2022)
Giriş
  • Ben nescafe'yi çok içerim jacops içtiğimi hatırlamıyorum fakat bir çok arkadaşım jacops'un çok daha iyi olduğunu söylüyor daha sonra nescafe içememişler o derece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Permanent. -- 11 Kasım 2010; 22:55:05 >
  • jacobs tabi ki
  • Nescafeyi içmiştim bir kere pek sevmedim.diğerini hiç içmedim bilemicem.
  • jacobs tabiki çok daha keyifli bir içimi var
  • bi video izlemiştim jacobsu sincaplar yiyodu sonra mıçıolardı sonra o mıçları toplayıp kavhe yapıolardı ıyyyy iğrenç
  • biri amerika diğeri israil malı yaramaz.Cafe crown favorim
  • Jacobs Monarch
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1lac

biri amerika diğeri israil malı yaramaz.Cafe crown favorim

aynen bulamazsam nescafe
  • bugün market sahibi jacobs dedi hem nescafe den kat be kat iyi dedi, aldım bunu çok beğendim, hem kahve içtiğini anlarsın, nescafe biraz yapay kahve aroması gibi hem de başını ağrıtıyor insanın, bence açık ara farkla jacobs 3 1 arada yoğun lezzet.

Nescafe'mi Jacobs'mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlbatrosD.IIIFazılBey -- 9 Nisan 2022; 20:4:29 >
  • Açık ara Jacobs.Nescafe çok bozdu.Ama Jacobs kalitesinden çok ödün vermedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nescafe acayip bozdu hocam, başını ağrıtıyor aroması, kahve tadı gelmiyor, en azından jakobs da kahve taneleri seçiliyor

• nescafe gold nasıl arkadaşlar bide onu öve öve bitirememiş nescafe , bi kere jacobs dan ucuz olduğunu görünce kalitesini anladım denemeye bile gerek yok, Alman malından şaşmamalı kesinlikle.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.