Şimdi Ara

NERO'DA ARABADA ÇALMAK İÇİN MÜZİK CD'Sİ YAPMAK ACİL YARDIM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Bir sorunum var. Arabada çalmak için ses cd si yapmak istiyorum. 2-3 tane yaptım ancak bu yaptığım CDlerin içini açtığımda CD içindeki ses dosyaları 1KB olarak gözüküyor. Nero 10 kullanıyorum. Tam olarak hangi adımları izleyerek yapacağımı açıklar mısınız? Yarım yamalak yolları her denediğimde CD yi boşuna harcamış oluyorum. Lütfen tam olarak hangi adımlarla nasıl yapacağımı açıklayın. Şimdiden herkese teşekkürler...

http://resim.cpaylas.com/images/adszaoa.jpg NERO'MUN ana görünümü bu şekilde. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdidden teşekkürler...

• müzik cd si olarak yazdıracaksın bildiim kadarıyla. Zaten 84 dk mı öyle birşey oluyor müzik uzunluğu kısalığına bağlı ne kadar aldığı.
  • Nero'da tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum. 2-3 tane kendim denedim ancak olmadı. O yüzden lütfen bütün adımları açıklarsanız çok mutlu olurum. Boşu boşuna CD yakıp duruyorum kaç gündür :(
  • Yazdırdığınız cdleri araçta deneyin,sonuç başarılı gibi gözüküyor.Dosyaların küçük gözükmesi normal. Parça isimleride track1,track2... şeklinde olmalı. Araçtaki MP3 çalmıyorsa track cd yapmak gerekir.
    Cdleri denedikten sonra tekrar yazın bakarız.
    Ayrıca yazdırdığınız cdleri winamp ta çalmayı deneyin eğer sorun olursa 24x hızında yazdırıp tekrar deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01myavuz

Yazdırdığınız cdleri araçta deneyin,sonuç başarılı gibi gözüküyor.Dosyaların küçük gözükmesi normal. Parça isimleride track1,track2... şeklinde olmalı. Araçtaki MP3 çalmıyorsa track cd yapmak gerekir.
    Cdleri denedikten sonra tekrar yazın bakarız.
    Ayrıca yazdırdığınız cdleri winamp ta çalmayı deneyin eğer sorun olursa 24x hızında yazdırıp tekrar deneyin.

en iyi yazdırma hızı 16x ile 24x tır hiç problem çıkarmıyor okumada 24x ten hızlı yazılırsa takılmalar yapabiliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.