Şimdi Ara

nerde gt7 gow4 uncharted4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ps4 yatiyor evde.yetti artik ya.gran turismo oynamak istiyorum.god of war oynamak istiyorum.uncharted istiyorum.öteki cöplük oyunlarini sony alsin basina calsin.allah bu sonyi bildigi gibi yapsin.sirf gran turismo icin ps3 e dönebilirim.bu ne ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acar85 -- 4 Eylül 2015; 22:03:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ps3 sattigima pismanim, GT6 oynuyordum hic olmazsa dfgt ile

• Don bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikinci el ps3 var mi arkadaslar

• Abartiyorsunuz bence arkadaslar. Ps4 aldiktan sonra kardeslerime biraktim 10 aydir konsolsuzdum yeni aldim bir suru oyun birikmis ps4un oyun havuzu gayet genis.

Ayrica gt haric devam oyunlari hic gelmeyebilirdi de hem gow3 hem uc drake deception serilerin hikaye akisina gore son olabilecek oyunlar. Gow2nin endingine bakin birde 3un endingine bakin.

Konsoldan beklentiniz oncekinin devami olmasi mi size oyun deneyimi sunmasi mi bence driveclub gibi until dawn gibi the order gibi gayet guzel exleri var. Bunun yaninda mgs5 gibi bir oyun var basli basina konsol alma sebebi olabilecek. Bir suru oyun var daha

Sunu da ekleyelim. Gow 3 olsun gt5 olsun 2010da ciktilar yani konsol piyasaya suruldukten 4 yil sonra. Sanirim siz en baba ex iplerin konsola cikis oyunu olmasini istiyorsunuz. Ben sahsen hem uc3u hem gow3u vasat buldum eski oyunlarina gore yeterince hazir olmadan cikardilar. 4. Oyunlarda 2. Oyunun kalitesi olsun mumkunse sorunda degil ne zaman hazir olursa o zaman ciksin bekleriz

• Haklisin ama drive club ve the order gercekten iyi miydi? Hani cöp demek istemiyorum ama kssinlikle kaliteli degillerdi.

• arkadaşlar far cry4 var eğlenceli gayet, onu oynayın , ps3 te iyiydi gerçi exc. olarak daha kuvvetliydi sanki ama ps4ün daha zamanı var.
  • acar85 kullanıcısına yanıt
    The orderin sorunu kisa olmasi driveclub ise cok saglam oyun bence yani tamam bir gt5 yahut gow degiller ama iyi oyunlar var ps4e zaman vermek lazim biraz trophy kasana kadar uc4 gelir zaten eli kulaginda 6 ay cabuk gecer :)

• The orderin sorunu paso kaplama.etkilesim sifir.oyun kasintiydi resmen.drive club surus dinamikleri nfs gibi.grafikler super ama sürüs arcade oglu arcade.ne gaz ne drift tat veriyor.

• Aralık PS Experience'da God of War 4 duyuruldu duyuruldu. Duyurulmazsa millette bekleyecek derman kalmayacak. 5 senede ne bir devam oyunu geldi seriye; ne de duyurusu.
  • Benim umudum yok

• Yokki yok bitti

• Gelecek arkadaş sabırsız olmayın bu kadar, yarış oyunu açlığı yok driveclub geldi, uncharted 4 çıkış tarihi zaten belli, god of war da yapılıyor twitter'dan açıklamışlardı elbet gelecek, hali hazırda infamous ss, order 1886, untildawn, bloodborne gibi taş gibi oyunlar var onları bitirdiniz de mi bu kadar sabırsızlığa düştünüz ? (Multiplatform oyunlara girmedim bile)...
  • Gran turismo sony nin ayibidir.project carsa talim ediyoruz.ne zaman cikacak resim bile yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.