Şimdi Ara

Nerde bu program=Natrocafe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yaa arkadaşlar aradım taradım şu programı indiricek bi yer bulamadım natrocafe denen internet cafe yönetim programını indirebiliceğim bi link veren olursa çok sevinicem sanki dersin çok ahım şahım bi program da bulamıyoruz

• ahım şahım değilse başka bir program kur
    burda 304813295 tane kafe var akabinde de 1394788374 tane ayrı ayrı program var hepsinde
  • sen programın yapımcısımısın kardeş? neden programa ahım şahım demeyisşim gücüne gitti.gereksiz yorum yapıp çöplük yaratmasan diyorum.
  • winproxy nasıl olur?
  • ordamısııııııııııııııııııııııın.
  • ne bu şiddet ağar ol birader!
  • dostum sadece bulabiliceğim bi link istiyorum kendi sayfasıda kapanmıs herhalde bi yerde yok sadece crack dosyalarına erişebiliyorum kendisi yok herhangi bir yerde.tek istediğim bi link yada bulabiliceğim bi adres hepsi o
  • dostum sen Ecafe Nevigator 6.04kullan mükemmel ben 4 senedir kullanıyorum indirmek içinwww.bsoft.com.tr adresinden programın özelliklerini falan öğrnebilirsin eyvallahh..
  • ben easycafe kullanıyorum ama monitorlerimde reklam döndürüp monitörlerimin kapanmasını engellemesine hasta oluyorum.sırf bu yüzden değiştirmek istiyorum
    o ecafe denen programı da bi indirip bakıyım sağolasın
  • 200 milyon istiyo adam ecafe denen programa ben easycafe yi ücretsiz kullanıyorum.ecafe şansını kaybetti :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.