Şimdi Ara

Neptune (New)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler neptune de yeni çar act1m 23 lwl 9 gap farm yapiorm su an 5500 sp var oks ye kadar oynamicam ama bsi sorucam sizce farmi kaç sp olunca bozayim bide neptunede kasacak birini ariorm parasini verecem

• Nick ne belki görmüşümdür ? Bende onglardayım sp kasıom ilk gün 30k yaptım bıraktım lvl düşmek sor oluyor.
  • nick I_x_X_x_I bu arada cvplari bekliorm
  • uppppppppppppppp
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_kesh

Nick ne belki görmüşümdür ? Bende onglardayım sp kasıom ilk gün 30k yaptım bıraktım lvl düşmek sor oluyor.

Lvl düşürmeyi sabırla yaptığınızda sonuç aşağıdaki resim gibi oluyor...
    Sp ye dikkat lütfen

Neptune (New)
     Neptune (New)

Neptune (New)

• @oguzcanturk

cok hakılısın pwfarmda en büyük olay sp kasma işi değil lvl düşme işi ben pk olarak düşüyorum daha rahat oluyor 28 den 21 e düştüm 7k sp gitti ama olsun
  • quote:

@oguzcanturk

cok hakılısın pwfarmda en büyük olay sp kasma işi değil lvl düşme işi ben pk olarak düşüyorum daha rahat oluyor 28 den 21 e düştüm 7k sp gitti ama olsun

nası oluyor yani bu olay neden lwl düşüyorsunuz ki
  • NEDEN LVL DÜŞÜYORSUNUZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: lanparty16

quote:

nası oluyor yani bu olay neden lwl düşüyorsunuz ki

Hep Ong larda kasabilelim diye
  • Onglarda Kücük LwL de Sp Toplamanın Kolay Oldugundan Ve Monster Spawnı Cok Hızlı Oldugundan Dolayı Daha Kolay OLuyor
  • ya beyler karars1z kald1m bu nukere devammi ediim yoksa wizard mi kasiimn yeni
  • arkadaslar cvp ltfn
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.