Şimdi Ara

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
42
Favori
38.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam Burhan abi ile buluştuk, kendisi ile sadece tanışmak için 40 km yol gittim. kahvemizi içtik muhabbetimizi ettik. 6700k mızı aldık , kendisine teşekkür ediyorum.
    Herkese de kendisi ile tanışmasını tavsiye ederim. Abimiz tek kelime üstad
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesci

Dün akşam Burhan abi ile buluştuk, kendisi ile sadece tanışmak için 40 km yol gittim. kahvemizi içtik muhabbetimizi ettik. 6700k mızı aldık , kendisine teşekkür ediyorum.
    Herkese de kendisi ile tanışmasını tavsiye ederim. Abimiz tek kelime üstad

1adetde arkadasimiza satildi bitiyor cpular yogun ilgiye tskler.

alan herkes çok memnun ve tşklerini iletti...ilanin son sayfalarindaki yorumlara ve urun alanlarin attigi fotolara bakabilirsiniz.ürünler son revizyon vietnam üretimdir

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• i5 6500 kullanıyorum ama yorumlara baktıkca bi i7 6700 alasım geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: djoguzhan55

i5 6500 kullanıyorum ama yorumlara baktıkca bi i7 6700 alasım geliyor

6700yokdur.. sadece 6700k var idi oda bugun gitti emre dostuma sozum vardi g4560la onu yolda birakamazdim

Son cpuyu emreye verdik sisli istanbul.

48.

• Vallaha daha bugün i7 6700k aldım canavar gibi fiyat desen süper ilgi alaka anlayış 10 numara başka ne denebilirki neo ya selam

• demircibu kullanıcısına yanıt

g4560 ile high yani ortalama 7 ayarlarda burda 65 fps i geçemezken neo dan almış olduğum i7 6700k ile "Ultra" ayarlarda 110+ fps alıyorum olay budur ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekose32

g4560 ile high yani ortalama 7 ayarlarda burda 65 fps i geçemezken neo dan almış olduğum i7 6700k ile "Ultra" ayarlarda 110+ fps alıyorum olay budur ;)

Muthis fark...

5yil degismezsin emrecim

• Bu güzel arkadaştan işlemci alacaklar için, ben de anakartımı öneriyorum.
    Z170 anakartlar içinde en dolu ve en FP ürünü anakarttır.
    gigabyte z170-x gamin 3

450 Tl

Kutu ve içerikleri tam. garantisi var. 6 yada 5 ay hatta 18 ay diyelim. Zira, 3 yıl garantiliydi.
  • Son işlemci tarafımdan rezerve edilmiştir.

• sıfır kutusunda guvenlik etiketi acilmamis. intelden 36ay direk garanti..2 yıl turkiye ithalatci garantili i7 7700k son nesil 14nm 1151pin ====1249tl tr garantili en uygun bizde... stok 4adet erken gelen kapar herzamanki gibi... yeni fiyat indirimli kacirmayin..

Yurtici kargo indirimli yollarim 1gunde teslim.

Istanbul elden teslimde yine kolaylik saglarim.

1adet garantipc kadir baskana verildi

1adet exturnell arkadasa verildi

1adet nightdeath arkadasa verildi

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

• 1 adet i7 7700k tarafımdan satın alınmıştır. kendisine gösterdiği ilgi alaka için teşekkür ediyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtx1990

1 adet i7 7700k tarafımdan satın alınmıştır. kendisine gösterdiği ilgi alaka için teşekkür ediyorum :)

Gule gule kullan balikesir akçaya selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

quote:

Orijinalden alıntı: gtx1990

1 adet i7 7700k tarafımdan satın alınmıştır. kendisine gösterdiği ilgi alaka için teşekkür ediyorum :)

Gule gule kullan balikesir akçaya selamlar.

teşekkürler abicim aleyküm selam bekliyoruz :)
  • PM.

• 1 adet 7700k tarafimca alınmıştır. heyecanla bekliyorum islemciyi . :)

• Bir 7700k da ben aldım. İlgi,alaka on numara. Güven konusunda takıntılı biri olarak gönül rahatlığıyla 2. alışverişimi yaptım. Herşey için teşekkürler.

• 7700k'lardan biri tarafımdan kapılmıştır... Neo farkı ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teo_man -- 4 Ekim 2017; 19:52:19 >
  • FFadeleSS Arkadasimiza 1adet verildi

exturnell Arkadasimiza 1adet verildi

teo_man Arkadasimiza 1adet verildi son dkda kapti

Yogun ilgiye tskler.

sıfır kutusunda guvenlik etiketi acilmamis. intelden 36ay direk garanti..2 yıl turkiye ithalatci garantili i7 7700k son nesil 14nm 1151pin ====1249tl tr garantili en uygun bizde...3adet yeni parti yolda gelen kapar herzamanki gibi... yeni fiyat indirimli kacirmayin..

Yurtici kargo indirimli yollarim 1gunde teslim.

Istanbul elden teslimde yine kolaylik saglarim.

Testlere bakin 7700k sov yapiyor...

• i7 6700K Tarafımca alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huewin -- 6 Ekim 2017; 21:57:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huewin

i7 6700. Tarafımca alınmıştır.

Iyi gunlerde kullan fatih

51. İ7 6700k sende

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.