Şimdi Ara

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
42
Favori
38.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alem bakar Neo akar gene piyasayı alt üst ettin Burhan kardeşim sana yakışır zaten yakışmayani yapmaz benim kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demircibu kullanıcısına yanıt
    Hayirli isler Burhan.

Sen vatanla kendini bir tutma, gerek satis sirasindaki gerekse satis sonrasi verdigin hizmet vatan dan cok ustun cunku.

Urun alan arkadaslara hayirli olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: bada_boom

Alem bakar Neo akar gene piyasayı alt üst ettin Burhan kardeşim sana yakışır zaten yakışmayani yapmaz benim kardeşim
    sıfır kutusunda guvenlik etiketi acilmamis. intelden 36ay direk garanti..2 yıl turkiye ithalatci garantili i7 8700k son nesil 14nm 1151pin ====1699 === 2 adet bu foruma özel fiyattir... (referans listemdekilere 1650tl) bu kurda en iyi fiyat...

1adet sharapnell eski dosta

1adet onur beye sariyere

1adet forum disina

1adet kadir arkadasimiza

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

• Sonuncu 8700k'yı ben aldım, sağ olsun Burhan Bey 1 günde gönderdi. Kargoya verip, ben kargoyu alıncaya kadar kesintisiz ilgilendi ve bilgi verdi. Bundan sonra ilanlarını hep takip edeceğim.

Teşekkür ederim.
  • Burhan abi düz 8700 arıyorum. uyguna düşerse pm leşelim

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EA6F8F78B -- 29 Mayıs 2018; 22:48:0 >
  • İ9 7900X Tarafımca alınmıştır.

• quote:

Orijinalden alıntı: c3LaL35

İ9 7900X Tarafımca alınmıştır.

Hayirlisi izmire en guzel cpulardan i9 7900x

• 2 adet 8700k alindi birisi elden Burhan abi gelip kendisi Verdi. Arkadasima aldim Digerini kargo ile Ben kendime aldim. Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli. Neo cpu shop >> i9 9900k sıfır tr 3yıl garantili 4adet stokda yeni parti indirimli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EA6F8F78B

2 adet 8700k alindi birisi elden Burhan abi gelip kendisi Verdi. Arkadasima aldim Digerini kargo ile Ben kendime aldim. . .
    Gule gule kullan hep 2x aliyorsun zaten i7 6700kda 2vermiistik:)

• 1adet modj0 nikli arkadasimiza verildi

1adet endoplazmik nikli arkadasimiza verildi

• Burhan hocam elinde 8700k var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight of Rose

Burhan hocam elinde 8700k var mı ?
    Aynı soruyu bende sormak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Aynı soruyu bende sormak istiyorum

Alıntıları Göster
    Kur farkinin asiri artmasindan dengesiz fiyatlardan biraz erteledik.ama yine getiririz.

• demircibu kullanıcısına yanıt
    İlk mesajınızda bir güncelleme var. Ondan emin olamadım?

sıfır kutusunda guvenlik etiketi acilmamis. intelden 36ay direk garanti..2 yıl turkiye ithalatci garantili i7 8700k son nesil 14nm 1151pin ====2290tl === 2 adet bu foruma özel fiyattir... (referans listemdekilere 2200tl) bu kurda en iyi fiyat...

Bu güncel mi?
  • 8700 getirseniz fiyatı ne kadar olur ? Getirirseniz mesaj atar mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: DranzerBey

8700 getirseniz fiyatı ne kadar olur ? Getirirseniz mesaj atar mısınız ?
    Sıfırda belki 8700k ama artık 9700k ve 9900k getırıyorum takasda gelirsede ilana eklerim.

• sanalpazar kullanmıyorum.referansı benden çok olana önce ürün sonra ödeme şeklinde yollarım..
    aras/ups ile anlaşma vardır,
    HIZLI ULAŞIM İŞ cep tel: 0541 341 76 08
    refarans yorumu isteyenler profile bakabilir

sıfır tr 36ay dükkandan teslim.
    Intel Core i9 9900K Soket 1151 - 9. Nesil 3.6GHz 16MB Önbellek 14nm İşlemci====3300tl stok4adet

2adet forum dışına satıldı
    1adet başar beye. Satıldı
    1adet JeaLeusy Coşkun beye satıldı

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-core-i9-9900k-soket-1151-9-nesil-3-6ghz-16mb-onbellek-14nm-islemci.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 20 Mayıs 2019; 4:6:57 >

• son cpuda gitti yoğun ilgiye tşkler...

• Selamlar, neden hiç ryzen yok? İleride olacak mı?

İyi kazançlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurt Knispel

Selamlar, neden hiç ryzen yok? İleride olacak mı?

İyi kazançlar.
    Talep yok ve yaptığımız iyi pcler ve müşterılerım hep intel istiyor.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.