Şimdi Ara

Need For Speed : World Online (99. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.524
Cevap
9
Favori
309.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: manhunt54

Arkadaşlar oyun her seferinde update yapıyor, bu sorunu nasıl halledebilirim?!

Bir önceki sayfada çözümü var.
  • Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım
  • merhaba arkadaşlar.Foruma yeni üye oldum.Elimde birtane 9 hazirana kadar geçerli beta key var.İşte key:5HE8-5T5U-YMZM-Z6ZC bunu reedem game codes kutusuna yazarsanız Beta vinyller açılacaktır.Kanıt:http://world.needforspeed.com/profile/KINGDRIVER100#tab-1
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworldfan

merhaba arkadaşlar.Foruma yeni üye oldum.Elimde birtane 9 hazirana kadar geçerli beta key var.İşte key:5HE8-5T5U-YMZM-Z6ZC bunu reedem game codes kutusuna yazarsanız Beta vinyller açılacaktır.Kanıt:http://world.needforspeed.com/profile/KINGDRIVER100#tab-1

O kodları sadece bir kişi kullanabilir.Yani paylaşmak pek mantıklı değil
  • Audi R8 Purple Edition Alıcaktım..Biri Denk geldi r8 olan Yarıştık.Benim Lotusla Adamı haritadan Sildim.Gerçekten böyle güçsüz Arabamı bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Audi R8 Purple Edition Alıcaktım..Biri Denk geldi r8 olan Yarıştık.Benim Lotusla Adamı haritadan Sildim.Gerçekten böyle güçsüz Arabamı bu..

R8 benim çok sevdiğim bir arabadır ancak gerçekten güçsüz oyundaki arabalar hakkettiği güçte degil. Neyse suan oyunda en güçlü araba pro parçalı murci ve m3
  • quote:

Orijinalden alıntı: lewel123

Audi R8 Purple Edition Alıcaktım..Biri Denk geldi r8 olan Yarıştık.Benim Lotusla Adamı haritadan Sildim.Gerçekten böyle güçsüz Arabamı bu..

Evet kesinlikle alma.Bende tüm pro parçalar takık oyunun en iyi R8'ine sahibim (yapılabilecek en iyi olan) ve yinede sıradan bir Lotus tokatlıyor.M3 ve Murci'leri saymıyoum.Birkaç hafta önce Murci aldım geçene aşk olsun.Para harcıcaksan mutlaka Murci almalısın.
  • :( iyiki almamışım.... Murci Alıcam Zatende Para biriktiriyorum. Şimdilik Lotusdan Güçlü araba Almak İstiyorum.Ne alıyım...
  • Arkadaşlar bende 11 levelim hangi arabayı önerirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsworld

Need For Speed World son zamanlarda sürekli 250 mb lık update yapıyor,oyuna giriyorsunuz,oyununuzu oynuyorsunuz buraya kadar güzel.Ama oyunu kapatıp,tekrar açtığınızda tekrar güncelleme sorunu ile karışılaşıyorsunuz.Bu sorun şuan için sadece v 5.18 sürümünde gerçekleşiyor. Update sorununun çözümüne gelirsek;

v 5.18 SUREKLI GUNCELLEME SORUNU COZUMU
    1)Oncelikle 255 MB lik patchi yukleyip oyuna giris yapin.Sonra kapatin.Oyunu kapattiktan sonra sadece asagidakileri yapin.

2) " C:\ProgramData\Electronic Arts\Need For Speed World " klasorune gidin.Bu klasorde "HashFile.hsh" isimli bi dosya olacak. eğer HashFile.hsh dosyası yoksa 1. adımdaki işlemi tekrar uygulayın.
    1)Oncelikle 255 MB lik patchi yukleyip oyuna giris yapin.Sonra kapatin.Oyunu kapattiktan sonra sadece asagidakileri yapin.

XP KULLANANLAR ICIN HashFile.hsh nin konumu : "C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Electronic Arts\Need For Speed World"

3) "HashFile.hsh" isimli dosyaya sag tiklayip ozellikleri secin.

4) Ozelliklerin icinde altta "Salt okunur" yazan kutuyu isaretleyin.Sonra tamam diyip cikin.

5) Oyunu acip kullanici adi ve sifreyi girip devam edin.Ekrana bir uyari gelecek.Tamam deyin.

6) Sag alttaki Update butonuna tiklayin ve hic bir guncelleme olmadan oyuna girin
    BU ISLEMI YENI GUNCELLEME GELECEGI ZAMAN GERI ALIN,(" SADECE OKUNUR " UN ONUNDEKI ISARETI KALDIRIP TAMAM DEYIN) YOKSA YENI PATCH GELDIGINDE ONUN DA YUKLENMESINI ENGELLER.

çok sağol

• ya beyler bu oyunda niye araba içi kamera yok sırf bu yüzden oynamıyorum çokta zevkli ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steinwayss

ya beyler bu oyunda niye araba içi kamera yok sırf bu yüzden oynamıyorum çokta zevkli ama

Çünkü bir arcade oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpergayretli

quote:

Orijinalden alıntı: Steinwayss

ya beyler bu oyunda niye araba içi kamera yok sırf bu yüzden oynamıyorum çokta zevkli ama

Çünkü bir arcade oyun.

Neyse eskiden oynardım 11 level dodge ve kiralık lambom vardı hesabın şifresini unuttum şimdi kurdum oyunu tekrar hesap yarattım 1 den başlıcam araba içi kamera olmasada

• Şifresini unuttuysan Siteden yeni şifre alsaydın niye yeni başladın kİ??
  • oyun globalmı acaba yoksa server server mi türkiye ayrı amerika ayrımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1NGK4RTAL

oyun globalmı acaba yoksa server server mi türkiye ayrı amerika ayrımı

Amerika ve Avrupa olmak üzere ikiye ayrılıyor.
  • NFSTR tekrardan açılmıştır millet.
  • ya gıcık oluyorum ben her yarısı bırıncı bıtırıyorum sonra ıkıncı yada ucuncu oluyorum neden:S:S:S
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimi_kerem

NFSTR tekrardan açılmıştır millet.

Çok güzel bir haber.Oyuna yeni başlayanlar oradan yardım alabilirler.Hemen kayıt yaptım bile.
  • selam arkadaşlar oyuna bügün başladım şuan 6 lwl ve 42 k param var mazda 3 devam edıyorum fakat arabayı neden değiştiremiyorum veya nasıl değiştiriyoruz lwl mi lazım eksik olan ne veya nasıl bir yol izlemem gerekiyor teşekürler
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.