Şimdi Ara

Need for Speed Underground 2 BİTİREMİYORUM !!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hemen hemen herkes oynamıştır bu oyunu. Daha önce belli bir seviyede takılıp kalmayı da yaşamışsınızdır. Bende yıllarca bu yüzden hiçbir zaman tamamen bitirememiştim. Bu sefer bunun nedenini araştırdım ve Visual Rating (Araç Yıldız Seviyesi) ile alakalı olduğunu öğrendim ve bir arabamı kötüde olsa 10 yıldız olacak şekilde modifiye ettim. Bütün dergileri ve dvdleri açtım son seviyedeki bütün yarışları da bitirdim ama oyun %69 gözüküyordu. Sonra Career girdiğimizde World Map'de yapılmamış yarışları yapmamız gerektiğini de öğrendim.(Bunlar size telefon yoluyla gelip haritada gözükmeyen gizli yarışlar) Bütün yarışları, her şeyi bitirdim bütün dvd ve dergileride yaptım ama oyun şuan hala %90 gözüküyor. Ve son Boss hala açılmadı. Nereyi atlıyorum arkadaşlar lütfen yardım edin. 2004'den beri sayısız kez oynadım şu oyunu hiç bir zaman son Boss'u göremeden sildim. Artık namus meselesi oldu oyunu %100 bitirmem lazım çıldırıcam. Lütfen yardımcı olun. Teşekkürler...

• Nfs Underground 2 yarışcıları burada,sanırım sana yardımcı olabilirler: https://discord.gg/NvGD924

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyun bende de %60'larda kalmıştı. aynı şekilde gta vice city'yi de anca yıllar sonra gerçekten bitirebilmiştim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.