Şimdi Ara

Need for Speed Underground 2 (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
68.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: limon_5303

slm arkadaşlar kronin nfsu2 mustangın modifiyeli arabası geliodu nasıl yapcam bilen varsa sewinirimmm bide nfsu2ye peugeot 106 opel corsa eklicem nası yapcam onu bilen warsa sewinirimm acilll yardımmmm

Alıntıları Göster
    slm arkadaşlar cevap yazarsanız sewinirimm

• quote:

Orijinalden alıntı: orhan6894

quote:

Orjinalden alıntı: Jr.SmiTh

quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

Need for Speed Underground 2

Bir resim daha geliyore xD

bu hangi oyun? carbon undercover falan? :D

U2 olmadığı kesin çünkü araba lamborghini bence carbon

Alıntıları Göster
    u1 i oynuyodum u2yide indirelim bari. canım çekti

• quote:

Orijinalden alıntı: aoe_

u1 i oynuyodum u2yide indirelim bari. canım çekti

Alıntıları Göster
    şu oyunda drift yapamayan bir tek ben kaldım ya nasıl bi yeteneksizliktir bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

şu oyunda drift yapamayan bir tek ben kaldım ya nasıl bi yeteneksizliktir bu

Alıntıları Göster
    arkadaşlar slm:) cevap yazarsanız sewinirimmm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limon_5303 -- 13 Aralık 2010; 19:59:02 >
  • quote:

cevap
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolganaber

quote:

cevap

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar araba yükleme olayını nasıl yapıcaz bilen biri anlatabilirmi acaba hazır kurulum paketi halinde olan car packlerden bahsetmiyorum nfscars.net'ten çektiğim arabaları nasıl yükliyeceğim ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 15 Aralık 2010; 15:36:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Zhongli

Arkadaşlar araba yükleme olayını nasıl yapıcaz bilen biri anlatabilirmi acaba hazır kurulum paketi halinde olan car packlerden bahsetmiyorum nfscars.net'ten çektiğim arabaları nasıl yükliyeceğim ??

Alıntıları Göster
    Vaybe ne zamanlardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

Gerek kalmadı çözdüm olayı basitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkanbaba

Vaybe ne zamanlardı

Alıntıları Göster
    slm arkadaşlar yardımcı olursanız sewinirimmmmmmmmmmmmmmmm
  • quote:

slm arkadaşlar yardımcı olursanız sewinirimmmmmmmmmmmmmmmm

Alıntıları Göster
    slm arkadaşllar nfsu2ye nasıl peugeot 106 opel corsa eklicem cevap yazarsanız sewinirimm acillllll

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limon_5303 -- 24 Aralık 2010; 20:04:21 >

• quote:

slm arkadaşllar nfsu2ye nasıl peugeot 106 opel corsa eklicem cevap yazarsanız sewinirimm acillllll

Alıntıları Göster
    @limon_5303 ben sana anlatayım kardeşim forumda herkes eklediği arabadan ss alıp koymayı biliyor ama nasıl ekleniyor dediğinde devlet sırrı gibi saklanıyor

Öncelikle bu aderestenhttp://www.nfs-planet.de/nfs8_tools.php?lang=eng "USA <-> EU Mod (Honda, Peugeot 106, Opel Corsa)" adlı dosyayı çekiyoruz
    sonra zip dosyasının içinden çıkan "EU" klasörünü herhangi biryere çıkart daha sonra "EU" içinde "cars" ve "saves" adlı 2 klasör daha çıkıcak "cars" içindeki "Peugeot106 ve corsa" klasörünü C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Underground 2\CARS\ dizinine kopyala şimdi geldik "saves" klasörüne klasör içindeki yine "106 ve corsa" klasörlerini kopyalayıp XP için "C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2\" Win7 için "C:\Users\Bilgisayarınızın Adı\AppData\Local\NFS Underground 2" dizinine kopyala oyuna aç karşına 106 ve corsa adlı 2 save çıkıcak hangisin oynamak istiyorsan onu seç bu kadar

Edit: Link yenilendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zhongli -- 26 Aralık 2010; 22:45:38 >

• quote:

@limon_5303 ben sana anlatayım kardeşim forumda herkes eklediği aradan ss alıp koymayı biliyor ama nasıl ekleniyor dediğinde devlet sırrı gibi saklanıyor

Öncelikle bu aderesten dosyayı çekiyoruz:http://dlq.nfsplanet.com/dl1/download.php?file=nfs8/tools/eu_usa_mod.zip&s=9100f23618e210086f028103310f5fa8&lang=eng
    sonra zip dosyasının içinden çıkan "Eu" klasörünü herhangi biryere çıkart daha sonra eu içindeki "cars" ve "saves" adlı 2 klasör daha çıkıcak "cars" içindeki "Peugeot106 ve corsa" klasörünü C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Underground 2\CARS\ dizinine kopyala şimdi geldik "saves" klasörüne klasör içindeki yine "106 ve corsa" klasörlerini kopyalayıp XP için "C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2\" Win7 için "C:\Users\Bilgisayarınızın Adı\AppData\Local\NFS Underground 2" dizinine kopyala oyuna aç karşına 106 ve corsa adlı 2 save çıkıcak hangisin oynamak istiyorsan onu seç bu kadar

Die Download Session ist abgelaufen

yani download süresi dolmuş. başka bir link vermeniz mümkünmü?

• quote:

quote:

@limon_5303 ben sana anlatayım kardeşim forumda herkes eklediği aradan ss alıp koymayı biliyor ama nasıl ekleniyor dediğinde devlet sırrı gibi saklanıyor

Öncelikle bu aderesten dosyayı çekiyoruz:http://dlq.nfsplanet.com/dl1/download.php?file=nfs8/tools/eu_usa_mod.zip&s=9100f23618e210086f028103310f5fa8&lang=eng
    sonra zip dosyasının içinden çıkan "Eu" klasörünü herhangi biryere çıkart daha sonra eu içindeki "cars" ve "saves" adlı 2 klasör daha çıkıcak "cars" içindeki "Peugeot106 ve corsa" klasörünü C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Underground 2\CARS\ dizinine kopyala şimdi geldik "saves" klasörüne klasör içindeki yine "106 ve corsa" klasörlerini kopyalayıp XP için "C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2\" Win7 için "C:\Users\Bilgisayarınızın Adı\AppData\Local\NFS Underground 2" dizinine kopyala oyuna aç karşına 106 ve corsa adlı 2 save çıkıcak hangisin oynamak istiyorsan onu seç bu kadar

Die Download Session ist abgelaufen

yani download süresi dolmuş. başka bir link vermeniz mümkünmü?

Alıntıları Göster
    @aoe_ hocam hatalı link vermişim kusura bakma hemen editledim yine linki ekledim indirebilirsin

• quote:

@aoe_ hocam hatalı link vermişim kusura bakma hemen editledim yine linki ekledim indirebilirsin

teşekkür ettik hocam. estağfurullah ne kusuru. şimdi olmuş download ediyorum.
  • quote:

quote:

teşekkür ettik hocam. estağfurullah ne kusuru. şimdi olmuş download ediyorum.

Alıntıları Göster
    Benimki türkçe yama d ye yukledı ben nasıl atcam arabaları lae

• quote:

Orijinalden alıntı: SharpSeyf

undergroundun hedef klasörüne ulaşıp cars dosyasını oradan değiştirebilirsiniz.
    ancak profil dosyaları cde aynı yerdemidir bilemiyorum.

bu arada corsa ve 106 eklendi. hex ile parayı 999,999 yapmayı denicem bi. eğer yapabilirsem yeni dosyaları buraya upload ederim. malum para sıkıntısı çekiyoruz.
    diğer para hilesinde sınırsız nitro falan oluyo tad vermiyo o. bu profiller yicekmi bakalım aynı şeyi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SharpSeyf

undergroundun hedef klasörüne ulaşıp cars dosyasını oradan değiştirebilirsiniz.
    ancak profil dosyaları cde aynı yerdemidir bilemiyorum.

bu arada corsa ve 106 eklendi. hex ile parayı 999,999 yapmayı denicem bi. eğer yapabilirsem yeni dosyaları buraya upload ederim. malum para sıkıntısı çekiyoruz.
    diğer para hilesinde sınırsız nitro falan oluyo tad vermiyo o. bu profiller yicekmi bakalım aynı şeyi

Alıntıları Göster
    corsa ve 106nın baştan başlanılmış halinde 999,999 cash ile save dosyası tuttuisteyenlere ulaştırabilirim

• quote:

@limon_5303 ben sana anlatayım kardeşim forumda herkes eklediği arabadan ss alıp koymayı biliyor ama nasıl ekleniyor dediğinde devlet sırrı gibi saklanıyor

Öncelikle bu aderestenhttp://www.nfs-planet.de/nfs8_tools.php?lang=eng "USA <-> EU Mod (Honda, Peugeot 106, Opel Corsa)" adlı dosyayı çekiyoruz
    sonra zip dosyasının içinden çıkan "EU" klasörünü herhangi biryere çıkart daha sonra "EU" içinde "cars" ve "saves" adlı 2 klasör daha çıkıcak "cars" içindeki "Peugeot106 ve corsa" klasörünü C:\Program Files\EA GAMES\Need for Speed Underground 2\CARS\ dizinine kopyala şimdi geldik "saves" klasörüne klasör içindeki yine "106 ve corsa" klasörlerini kopyalayıp XP için "C:\Documents and Settings\Bilgisayarınızın Adı\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2\" Win7 için "C:\Users\Bilgisayarınızın Adı\AppData\Local\NFS Underground 2" dizinine kopyala oyuna aç karşına 106 ve corsa adlı 2 save çıkıcak hangisin oynamak istiyorsan onu seç bu kadar

Daha sonra bakıcam şöyle garantiye alim de.

• quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

quote:

Daha sonra bakıcam şöyle garantiye alim de.

Alıntıları Göster
    Şu oyunu HD yapıp bir daha sürseler NFS'nin Most wanted'dan sonra çıkardıkları tüm araba yarışlarının satışının toplamından fazla satar......

• quote:

Orijinalden alıntı: angelo50

İlk defa 106 ile oyun bitirdim kendi çapımda modifiye ettim sizede bi göstereyim dedim

Not:Oynarken trainer kullanıldı baştan söleyim

upload edermisin %100 ünü kardesim

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.