Şimdi Ara

Need for Speed Underground 2 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: egomanx
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
1
Favori
68.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: schumacher01
    Bu oyunu nasıl oynuyorsunuz ya. Grafikler berbat. Neyseki Most Wanted'ı benim makine kaldırıyor....

Nasıl berbat. Tamam şimdiklere nazaran pek iyi olduğu söylenemez ama oyunun sunduğu içeriklerin çoğu undercover da yok. Underground 2 bir efsanedir. 3. sünün çıkmasını isteyenleri sayamazsın bile.
    Sen bana oynadığın oyunları bi söylesene.
  • quote:

Bu oyunu nasıl oynuyorsunuz ya. Grafikler berbat. Neyseki Most Wanted'ı benim makine kaldırıyor....

Kafası iyidi herhalde bu yorumu yazarken yada hiç oynamamış nfsu2 yi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Error 404

eyvallah

öle eyvallah demekle olmuo resimlerini beklioruz :)
  • 106 ile alakası yok ama kendime bi taşıyıcı araba buldum arka kısıma sığmadığı için üstünde yolculuk edioruz

Need for Speed Underground 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angelo50 -- 14 Aralık 2008; 14:52:06 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: angelo50

quote:

Kafası iyidi herhalde bu yorumu yazarken yada hiç oynamamış nfsu2 yi

İnternet cafe de çooook oynadım. Ama ben pek zevkini alamadım. Sarmıyo yani. Oynayanlara lafım yok istediklerini oynasınlar. Oynadığım oyunlar; Most Wanded, Call of Duty, Trackmania Nations, Moto GP, Land Of The Dead, Lawnmower Racing Mania 2007, az bişe de Counter =)

Edit: Tamam o kadar da berbat değil. Az kötü

saydığın oyunları 1-2 yıla unutursun ama nfsu2 efsanedir unutulmaz

Dipnot:Zevkler ve Renkler Tartışılmaz!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angelo50 -- 13 Aralık 2008; 15:07:49 >

• up
  • bende bu oyunu oynuyorum cıvıc daha cazip geliyor.
  • quote:

106 ile alakası yok ama kendime bi taşıyı araba buldum arka kısıma sığmadığı için üstünde yolculuk edioruz

helal

Bu topiği gördükten sonra hemen u2 kuruyorum özledim valla

• quote:

106 ile alakası yok ama kendime bi taşıyı araba buldum arka kısıma sığmadığı için üstünde yolculuk edioruz

hehehhe.Güzelmiş.

• Up

Nfsu2 hastaları sizde resimler paylaşın konu üst sıralarda kalsın unutulmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: EmirG.

peugeot 106 varmıydı bunda yaa ?!?

ilk araba hemde
  • 2,3 sene önce online hamachi takılırdık.. O zamanlar herkezde 256kb sınırsız internet vardı 2 kişiden fazla oynayınca lag oluyordu oyunda.. Baya oynadık gerçektende online için en iyisi corolla.. Draglarda rx7 kullanan arkadaş vardı ama feciydi.. Most wanted çıktıktan sonra hamachiden u2 yi bıraktık.. Şimdiye kadarda oynamadım.. Feci zevkli geçiyordu gerçekten yarışlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: unknownartist
    2,3 sene önce online hamachi takılırdık.. O zamanlar herkezde 256kb sınırsız internet vardı 2 kişiden fazla oynayınca lag oluyordu oyunda.. Baya oynadık gerçektende online için en iyisi corolla.. Draglarda rx7 kullanan arkadaş vardı ama feciydi.. Most wanted çıktıktan sonra hamachiden u2 yi bıraktık.. Şimdiye kadarda oynamadım.. Feci zevkli geçiyordu gerçekten yarışlar..

U2 için hamachi de çok sorun yapıyo diyorlardı. Doğru mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hsnUSTA

quote:

Orjinalden alıntı: unknownartist
    2,3 sene önce online hamachi takılırdık.. O zamanlar herkezde 256kb sınırsız internet vardı 2 kişiden fazla oynayınca lag oluyordu oyunda.. Baya oynadık gerçektende online için en iyisi corolla.. Draglarda rx7 kullanan arkadaş vardı ama feciydi.. Most wanted çıktıktan sonra hamachiden u2 yi bıraktık.. Şimdiye kadarda oynamadım.. Feci zevkli geçiyordu gerçekten yarışlar..

U2 için hamachi de çok sorun yapıyo diyorlardı. Doğru mu?

u2 hamachide eskiden aldığımız tek sorun lag dı.. O da büyük ihtimal ile internet hızlarımızın düşüklüğündendi.. Başka bi sorun yaşamadık biz.. Most wanted sorun yaratıyor..

• Sagolasın bu konuyu açtıgın için kardeş şimdi aklıma geldi oyun,yükliyimde biraz efsane yapıyım cok sagol

Resimlerde 10 numara 5 yıldız..
  • quote:

Orjinalden alıntı: can9bjk

quote:

Orjinalden alıntı: EmirG.

peugeot 106 varmıydı bunda yaa ?!?

ilk araba hemde

Nasıl ilk araba :) 206 olmasın o karıştırdın galiba 106 yı yama ile ekliyosun Tavsiye ederim

Full Nitro ile keskin bi viraja girin dönerken nitro ya basın takla atması kadar zevkli bi olay yoktur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi angelo50 -- 17 Aralık 2008; 0:33:49 >
  • Up
    Up
    Up
    Up

• Buda kara şimşek

• Güzel olmuş
  • Resimler gercekten cok güzel..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.