Şimdi Ara

Need for Speed Shift 2: Unleashed (Ana Konu) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
1
Favori
32.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güzel oyun olucak.piyasaya cıksın tadına bakalım
  • Araba listesi çok iyi olmuş Ferrari'yi gözüm hiç aramıyor. Lamborghini, Pagani, Porshe'ler havada uçuşuyor daha ne olsun.
  • 2 yıl önce çıkan forzada bile 500 küsür araç vardı ve eminim hepsi bu shift2nin araçlarından iyidir, eğer harbiden 80 araç varsa benim söyleyecek bi lafım yok, oynanır, silinir, unutulur, çerezlik oyun. sıfır emek sevmiyorum böyle oyunları. Oyun güzeldir o ayrı ama 80 araç nedir ya
  • Herhalde DLC ye yüklenecekler ağırlıklı olarak, eksik kalan araçları DLC üzerinden halletmeye çalışacaklar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 26 Mart 2011; 21:16:24 >
  • ilk oyunu almıştım herşey iyi güzelde format çok sıkıcı be abicim. Video lara bakmıştım kaza sahneleri,araçların iç kamerada yansıttığı hız hissi,grafikler felan baya etkiliyici duruyordu gaza geldim aldım bu tip bir yarış oyunu için hazırlanan yarı simulasyon sürüş fiziğide çok iyi teknik yönden fevkalede ama gel gelelim 10 yarış yaptım bir dahada oynayasım gelmedi 2 hafta sonra takasa verdim gitti. Muhtemelen bu son shift oyunu olur,hot pursuit te format olarak inanılmaz sıkıcı bir oyundu bunları yapana kadar hot pursuit teki fizik ve grafik ile tekrar sokak yarışlarına dönüp midnight club taki zengin içerikleri örnek alarak bir oyun hazırlasalardı alternatifi olmayan bir oyun olurdu beklenen satış rakamlarınada rahatlıkla ulaşırdı keyifle oynardık.

• Videolarda sesler dehşet görünüyor, iştahım kabardı desem yalan olmaz, sadece sesler için PS3'e edinip oynamayı düşünüyorum.
  • 80 araçtan fazlası var. Bilinen listeyi yukarıya ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 26 Mart 2011; 22:31:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolidRock

Videolarda sesler dehşet görünüyor, iştahım kabardı desem yalan olmaz, sadece sesler için PS3'e edinip oynamayı düşünüyorum.

Sesler inanılmaz gerçekten, benim de dikkatimi çekti. Motor kükrüyor resmen.
  • ilk hasar videoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 26 Mart 2011; 22:29:21 >

• Deli oyun ya sabırsızlıkla bekliyorum
  • Yarin gelir. Icime dogdu :)

• Yine Ferrari yok
  • Aslında bir de event'lere bakmak lazım, nasıl özgürlük var mı, yoksa eski NFS'ler gibi çizgisel belli yarışlardan mı oluşuyor?
  • Tam dgft özelliği olsa gt5 gibi çok iyi olur..Varmı böyle bir haber acaba ? Sadece dfgt ile oynayacağım diye ps3 versiyonunu bekliyorum sabırsızlıkla..
  • Gene Ferrari yok galib a:S
  • Önce oyunu alayım diye içimde bir heves oluyor ama sonra şu yorumları görünce soğuyorum resmen. Samimiyetsiz açıklamalar, yere göğe sığdıramamalar, abartmalar...

Yok arkadaş siz beğendiyseniz ben kesin sevmem bu oyunu, almıyorum...
  • Xbox cilar oyunu oynamaya baslamis bile.
  • ben gt5 i severim ama bu oyun da çok iyi bence. acaba driving force gt desteği olurmu oyunun ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.