Şimdi Ara

Need For Speed Rivals [PS3-PS4 Ana Konu] Duyuruldu ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
356
Cevap
2
Favori
19.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek beklentim manuel vites seceneginin olmasi

• her türlü alınır başka seçenek yok heycanla bekliyorum yaa ben nfs bitmez her sene çıkarmasa iidi ama yapcak bişi yok
  • spotculardan haberi olan varmı ?
  • Çıkış Vidyosu

• Fenaaa

• spotculara düştü 139 gözümüz aydın
  • Benim için Cod neyse Nfs de öyle oldu artık

İlk oyunlardan kazanıyorlar başka artıları yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Benim için Cod neyse Nfs de öyle oldu artık

Seyi merak ettim. Cod Jason West ten sonra öldü.

NFS Underground 1 2 ve Most Wanted kim yaptı ?
    Cok el degistirdi NFS isin kotusi Crition Games di sanırım adi PS2 de 10 numara Burnout lar yapmisti onuda kaybettik ozellikle cakma Most Wanted dan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Cok el degistirdi NFS isin kotusi Crition Games di sanırım adi PS2 de 10 numara Burnout lar yapmisti onuda kaybettik ozellikle cakma Most Wanted dan sonra.

Kim yaptı bilmem ama bu kadar çok Underground 3 isteyen varken hala neden şu zengin şehir oyuncaklarına takıntılılar bilemiyorum .

Neden pejo 206 ımıza modifiye yapıp onlarla kapışmıyoruz ? Ben sadece yarışmak istesem zaten gider Gran Turismo oynarım Bugatti alırım Ferrari alırım ama modifiye zevki nerede ? Veya Vinly yapıştırma zevkleri ?

Aklıma siyah beyaz yaptığım Pejo 206 geldi kaput sağa sola doğru açılıyordu altta beyaz Neon lu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 16 Kasım 2013; 0:16:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: By Salus

Polislerden köküne kadar modifiyeli 350z ile kaçmak istiyorum 600 bin $'lık Ferrari ile değil.

+yanyanyatmış sekiz. most wanted 2012yi oynadım iki saat modifiye dükkanı aradım şehirde ama tamponları değiştiremedim moralim bozuldu
  • quote:

quote:

quote:

Kim yaptı bilmem ama bu kadar çok Underground 3 isteyen varken hala neden şu zengin şehir oyuncaklarına takıntılılar bilemiyorum .

Neden pejo 206 ımıza modifiye yapıp onlarla kapışmıyoruz ? Ben sadece yarışmak istesem zaten gider Gran Turismo oynarım Bugatti alırım Ferrari alırım ama modifiye zevki nerede ? Veya Vinly yapıştırma zevkleri ?

Aklıma siyah beyaz yaptığım Pejo 206 geldi kaput sağa sola doğru açılıyordu altta beyaz Neon lu

Acaba sadece biz mi istiyoruz böyle oyun oda var.

Amerikadaki ergen kitlesi isi bozuyorda olabiliyor ya tum sevdigimiz seriler olecek mi acaba hasret kaldik artik saglam oyunlara. O Mw den Underground dan aldigimiz zevki birturlu yasayamiyoruz modifiye yapmak cok eglenceliydi gercekten özellikle yeni parca takinca arabanin hizi falan artınca cok heyecan yapiyordum :)

Arcade araba yarisi kitligi var Motorstorm yapimcilari Driveclub yapmak yerine saglam bi motorstorm oyunu cakabilirlerdi yada saglam eski Nfs tarzi bi oyun.

Tek umut Rockstar kaldi Midnight Club yapsa bari.

• quote:

NFS Underground 1-2 ve Most Wanted'ı Black Box yaptı. Bu firma 2013 yılında EA tarafından kapatıldı.

NFS serisi artık Ghost Games'e emanet. Ayrıca Criterion'da çalışanların %80'i Ghost Games bünyesine katıldı. Bu saatten sonra çıkacak oyunlar Burnout tarzında olacaktır. Kısacası EA'den Underground tarzında bir NFS oyunu beklemeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 16 Kasım 2013; 0:36:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

quote:

NFS Underground 1-2 ve Most Wanted'ı Black Box yaptı. Bu firma 2013 yılında EA tarafından kapatıldı.

NFS serisi artık Ghost Games'e emanet. Ayrıca Criterion'da çalışanların %80'i Ghost Games bünyesine katıldı. Bu saatten sonra çıkacak oyunlar Burnout tarzında olacaktır. Kısacası EA'den Underground tarzında bir NFS oyunu beklemeyin.

Cop NFS yi sonlandirip Burnout yapsalar bari PS2 dekiler efsane tadinda ozgur oyunlarda haritalar cok iyiydi hiz hissi superdi aksiyon da oyle.

• İlk puanlar iyi

US Gamer – 5/5
    PlayStation Lifestyle – 8.5
    Gamespot – 8
    EGM – 7
    GamesRadar – 3.5/5
    AusGamers – 8.5
    Eurogamer Spain – 9
  • oyun güzel arkadaşlar, açıkçası umutsuzdum... ama grafik olarak bu nesilde pek bişe beklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

oyun güzel arkadaşlar, açıkçası umutsuzdum... ama grafik olarak bu nesilde pek bişe beklemeyin

hot pursuit günlerimiz ne güzeldi

pc için aldım oyunu

beğenmene sevindim hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

oyun güzel arkadaşlar, açıkçası umutsuzdum... ama grafik olarak bu nesilde pek bişe beklemeyin

hot pursuit günlerimiz ne güzeldi

pc için aldım oyunu

beğenmene sevindim hocam

hot pursuit bir başkaydı dostum, hakkaten çok eğleniyorduk ilk izlenimin iyi bu oyunla ilgili, most wanted gibi çatılarda gezmiyoruz, arabalar daha ağır, bana hot pursuit'i anımsattı biraz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.