Şimdi Ara

Need for Speed: Rivals (2013) [ANA KONU] (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
12
Favori
139.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum çok teşekkür ederim. Denerim bakalım yapabilecek miyim?
    Sürekli arabam parçalanıyor, sanırım güçlendirmem gerekiyor.
  • Merhaba Arkadaşlar, benim ufak bir sorunum var nfs rivals'ta Oyun Başladiginda bütün Ayarlari yaptim . ama birşey farkeddim Araba ile gaza yükleniyorm. Düz yolda gidiyor ama Viraji alacakken.. Gazi birakiyor.. Yani klavyede ilk başta Basarsam capraz gidiyor. ama düz giderken Capraza dönemiyorum..Gazdan düşüyor örnek veriyorum up Basili tutarken.. Right tusuna basinca gazdan düşüyor.. ama up basili ? Niye 2 .tuşa basinca gazdan düşüyorum sonra diger oyunlardada denedim.. hepsinde Capraz gidemiyorum.. Süreklilik yapinca Capraz gidebiliyorum. basili işlemiyor.
  • Sorununun oyunla alakasi yok. Pc inden kaynaklaniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar origin hesabim FasterBrothers, eklemek isteyenler, bekleriz. Ayrica overwatch ozelligini kullaniyorum.

Overwatch ozelliginden bahsediyim kisaca,
    Oncellikle oyunun orjinal olmasi lazim,
    Akilli telefonunuza need for speed network uygulamasini indirmeniz gerekli,
    Sonra oyunu oynarken,telefondan baglaniyosun ve hem kendi araciniza hemde diger online oyunculara yardiminiz dokunabiliyor veya zarariniz.
    Yapabildikleriniz ise, nitro doldurmak, arabayi tamir etmek, silahini almak, ro**** koymak, helikopter cagirmak vs. Leveliniz arttikca herseyi yapabilirsiniz. He bide fuel sorunu var onun.
    Need for Speed: Rivals (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eyemre -- 31 Mayıs 2015; 10:04:00 >

• merhaba arkadaşlar, oyunum rusça olduğu için oynamakta güçlük çekiyorum. ingilizce veya türkçesi olan varsa bana gönderebilir mi acaba? yada uygun bir link varsa yönlendirir misiniz ?
  • şu hasar sistemi insanı deli ediyor.bir kere durability ve strength değerleri düşük olan bir arabayla yarış kazanmak diye bir olay yok. bu arabalarla bırak yarışı kazanmayı yarışı bitirmek tatlı bir rüya. polis geliyor bir emp tamam %50 hasar. şimdi yarış bakalım yarışabilirsen. gelen birşey atıyor giden birşey atıyor. tamir yerleri yarışta ya bir ya iki tane. zaten saatle 250 ile giderken o yarış yerinin yanından haritaya bakmazsan zınk diye geçiyorsun. sonra yaşlı gözlerle polislerin seni arabayı nasıl parçaladığını izle. virajlar desen o da sinir.yerde belli belirsiz yeşil birşey beliriyor zank bir den dönüyor sen saf gibi ya yanlış yöne girmiş oluyorsun ya da aniden dönecem derken duvara tosluyorsun. underground ta ne güzel viraja gelirken o yön kapalı ve o oklar yan tarafı gösterirdi.şimdi saçma sapan birşey yapılmış.oyun teknolojisi ilermiyor süratle geriliyor.

hadi diyelim durability ve strengthi yüksek olan araç aldın.bir süre idare ediyor ama hard eventlere gelince başlasın düğün alayı. polisler bildiğin terminatör.yol cümbüş yerine dönüyor. yarış diye birşey yok flatout oyunu vardı bunun yanında çiçek gibi kalır.oyunun ismi nfs :rivals değil nfs:terminator olsa tam olurdu. ne oluyor kardeşim insanlığı yokedecek terörist bir örgüt mü bu yarışçılar? gözüm yolda değil yanda hasar ne durumda ona bakıyorum sürekli. nerde kaldı oyun, nerde kaldı eğlence?

çarpışmalar felaket komik. araba bazen kayıyor yan tarafa vuruyorsun hemen o gıcık ara sahne giriyor, araba taklalar atıyor sonra yarışa dönüyorsun. o da ne? ya seni ters başlatıyor bir anda afallıyorsun . ya da yan yola atmış checkpoint noktası geride kalmış dönüp o noktaya geri gidecen. resmen dalga geçiyor. inanılmaz arcade olan bir oyun çarpışmalar da köküne kadar simulasyon gibi davranıyor.

oyun aslında güzel olacakmış birilerinin eline geçmiş batırmışlar gibi duruyor.bu oyunun dosyalarını alıp bazı şeyleri değiştireceksin güzel olur.

oyunu sırf ps4 e indirimde para verip aldım diye seve seve oyunuyorum.bilgisayara torrentten indirmiş olsam ilk gün silerdim.
    Oyunu, oyuna rağmen bitirmeye çalışıcam umarım başarırım, iş inada bindi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TRkronos

şu hasar sistemi insanı deli ediyor.bir kere durability ve strength değerleri düşük olan bir arabayla yarış kazanmak diye bir olay yok. bu arabalarla bırak yarışı kazanmayı yarışı bitirmek tatlı bir rüya. polis geliyor bir emp tamam %50 hasar. şimdi yarış bakalım yarışabilirsen. gelen birşey atıyor giden birşey atıyor. tamir yerleri yarışta ya bir ya iki tane. zaten saatle 250 ile giderken o yarış yerinin yanından haritaya bakmazsan zınk diye geçiyorsun. sonra yaşlı gözlerle polislerin seni arabayı nasıl parçaladığını izle. virajlar desen o da sinir.yerde belli belirsiz yeşil birşey beliriyor zank bir den dönüyor sen saf gibi ya yanlış yöne girmiş oluyorsun ya da aniden dönecem derken duvara tosluyorsun. underground ta ne güzel viraja gelirken o yön kapalı ve o oklar yan tarafı gösterirdi.şimdi saçma sapan birşey yapılmış.oyun teknolojisi ilermiyor süratle geriliyor.

hadi diyelim durability ve strengthi yüksek olan araç aldın.bir süre idare ediyor ama hard eventlere gelince başlasın düğün alayı. polisler bildiğin terminatör.yol cümbüş yerine dönüyor. yarış diye birşey yok flatout oyunu vardı bunun yanında çiçek gibi kalır.oyunun ismi nfs :rivals değil nfs:terminator olsa tam olurdu. ne oluyor kardeşim insanlığı yokedecek terörist bir örgüt mü bu yarışçılar? gözüm yolda değil yanda hasar ne durumda ona bakıyorum sürekli. nerde kaldı oyun, nerde kaldı eğlence?

çarpışmalar felaket komik. araba bazen kayıyor yan tarafa vuruyorsun hemen o gıcık ara sahne giriyor, araba taklalar atıyor sonra yarışa dönüyorsun. o da ne? ya seni ters başlatıyor bir anda afallıyorsun . ya da yan yola atmış checkpoint noktası geride kalmış dönüp o noktaya geri gidecen. resmen dalga geçiyor. inanılmaz arcade olan bir oyun çarpışmalar da köküne kadar simulasyon gibi davranıyor.

oyun aslında güzel olacakmış birilerinin eline geçmiş batırmışlar gibi duruyor.bu oyunun dosyalarını alıp bazı şeyleri değiştireceksin güzel olur.

oyunu sırf ps4 e indirimde para verip aldım diye seve seve oyunuyorum.bilgisayara torrentten indirmiş olsam ilk gün silerdim.

hocam iyi güzel demişsin ama pursuit techler birbirini counterlamak için var ne diyeyim jammer ı olsun esf i olsun, benim görüşümce esf zaten fazlasıyla iyi bir tech. viraj konusunda da az çok anlam verebiliyorum yaptıklarına adamlar pist oluşturmaya çalışmıyor sana sokak yarışı havasını oluşturmak için katı yollardan kaçmak istemiş olabilirler

• Ama birader diğerlerini hadi bir şekilde kabul edelim de şu hasar alma çok fazla değil mi? Oyunun tadını kaçırıyor. Yeni çıkacak oyunda hasar yok nasıl sevindim anlatamam kabus gibi

• Şuan yüklemeye değer mi? Carbon hayranı biriydim beklentimi karşılar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loucetius

Şuan yüklemeye değer mi? Carbon hayranı biriydim beklentimi karşılar mı?

ASLA !

Az önce (10 dakika önce) bir gireyim azıcık NFS oynayayım diyerek Rivals'a girdim 5 dakika içerisinde EA'ya söverek ALT+F4 kombinasyonu ile büyük bir öfkeyle oyunu kapadım.

Yahu oyunda PAUSE tuşu yok şaka gibi ya yemin ederim, yahu ben belki lavaboya gideceğim, belki su içeceğim sen bir oyuna neden PAUSE tuşu koymazsın. Kovalama esnasında ESC'ye basıyorum menü açılıyor ama oyun arka planda devam ediyor ve polisler beni yakalıyor. Şaka mısın sen sevgili EA?

Ayrıca zırt pırt her şiddetli çarpışmada şu ara sahnenin girip 3 saniyeliğine arabayı gösterip durması da insana gına getirdi artık, oyunda akış denen bir şey kalmadı zırt pırt ara sahne... En sonunda ana bacı söverek kapadım oyunu gece gece günaha girdik.

• Arkadaşlar ps3'te bugün başladım oyuna nick'im Cepnioglu eklerseniz sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: TRkronos

şu hasar sistemi insanı deli ediyor.bir kere durability ve strength değerleri düşük olan bir arabayla yarış kazanmak diye bir olay yok. bu arabalarla bırak yarışı kazanmayı yarışı bitirmek tatlı bir rüya. polis geliyor bir emp tamam %50 hasar. şimdi yarış bakalım yarışabilirsen. gelen birşey atıyor giden birşey atıyor. tamir yerleri yarışta ya bir ya iki tane. zaten saatle 250 ile giderken o yarış yerinin yanından haritaya bakmazsan zınk diye geçiyorsun. sonra yaşlı gözlerle polislerin seni arabayı nasıl parçaladığını izle. virajlar desen o da sinir.yerde belli belirsiz yeşil birşey beliriyor zank bir den dönüyor sen saf gibi ya yanlış yöne girmiş oluyorsun ya da aniden dönecem derken duvara tosluyorsun. underground ta ne güzel viraja gelirken o yön kapalı ve o oklar yan tarafı gösterirdi.şimdi saçma sapan birşey yapılmış.oyun teknolojisi ilermiyor süratle geriliyor.

Yazdıklarınıza aynen katılıyorum hocam ozelliklede hasar konusuna bende yoldan fazla hasar barina bakiyorum hadi bir kaza yaptik diyelim kamera acisi degisip yola gelene kadar gelen vuruyor giden vuruyor sonra vehicle damage critical, en sevdigim arac lambo aventador ve gallardo ama dayaniklilik zayıf olduğu icin ferrarileri secmek zorunda birakiyor

Ama simdi bir yer buldum coyate pass da time tirial gold puani 9000 tl burafa surekli yarisiyor polis takilsa bile hemen finiste repair shop ona hemen yakin hideout var kızdım ve boyle taktige bagladim 202.000 SP puan yaptım boyle hocam

Lafın kisasi cok kil bir oyun helw ps3 te kasmalar rezalet

• Serinin en rezil oyunlarından biriydi

Optimize berbat ve fps lock

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nvidia 920mx de Need for Speed Rıvals denemem:

https://www.youtube.com/watch?v=uHiX5tSSpBI

• Arkadaşlar lütfen birisi şu oyunda 2015 NFS'de olduğu gibi birisini yarışa davet etme var mı ? Direk sezondan birisini.
  • Esf hıts denen bolumde ne yapacagız cozemedım bi türlü??

Need for Speed: Rivals (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bombacimülayim -- 23 Ekim 2016; 22:7:47 >
  • Hocam ana ekranda pursiut tech e gidip esf yi satin alip araca ekliceksin sonrasinda oyun esnasinda ucgen veya yuvarlak ile aktif edip rakip yariscilara hasar vermen demek

• Mazide Porsche Unleashed diye bir sürümü vardı. O kadar zevk alarak bitirmiştim ki anlatamam. Bu oyun onun kadar zevk vermiyor bana.

• Arkadaslar bir sey sorabilirmiyim bu ps4 kolunda oyunun ayarlari nasil yapiliyor yani.kendimiz istedigimiz gibi

• Oyunu dün aldım bir heves oynamaya başladım bakalım, hala oynayan kaldıysa origin nickim Wiqqlesticks ekleyebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.