Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) 'İLK VIDEO GELDİ !!!' (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
12
Favori
49.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11 de 250 e satan spotçular var. dijital 270. kuponla 200-210 a falan getirip bugün sipariş vereceğim. yarın elimde olur oynayıp kendim incelemiş olurum en kötü 10-15 günde bitirip 50-60 tl zararlada satarım. aynı hesaba gelecek nasılsa dijital alıp bitirip satmakla. en azından indirmekle uğğraşmam tüm oyunu
  • Her zamanki gibi yine leş bir oyun çıkmış ortaya. R* Midnight Club çıkartmadıkça böyle çöpler piyasayı yok yere kirletiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 8 Kasım 2017; 14:4:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YouTube deki videolara baktım Need for speed 2015 çok iyi görünüyor

Online nasıl çok merak ediyorum

Tabiki bu fiyattan alınmaz sadece bu oyun değil diğer oyunlarda öyle her oyunun 270 TL ye çıkması da çok garip bir durum oyun vardır harikadır o zaman yap 270 TL

Bu oyun o kadar etmez ki

Neyse ea oyunları çabuk indirime giriyor

Bf1 titan fall 2 bu 2 oyunu 270 TL ye mi ne almıştım indirimde

Benim tahminim 24 kasımda ki indirimde bu oyunun fiyatı iner fiyatı makul olursa ben bu oyunu kaçırmam

• aslında ben callofduty ye 10 üzerinden kaç puan vermişler diye sordum da

edit kendimi alıntılamışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuffyBey -- 8 Kasım 2017; 16:1:48 >
  • 8 vermişti ign yanlış hatırlamıyorsam

bu arada dediğim gibi nfs siparişi geçtim bakalım gömüldüğü kadar var mı
  • ac origins konusunda bir arkadaş paylaşmış bestbuy black friday kataloğu

https://www.bestbuy.com/site/black-friday/sale-ad/?category=video+games

nfs payback 35 dolara düşecekmiş kutulu. tr psnde 150-160 lara düşer en az. bunu görünce iptal ettim adam kargoya vermeden siparişi. 20 gün daha bekleyip dijital alırım bir seferde
  • mph yi km nereden çevireceğiz. yok sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirimle alırsın denersin acele etme bence ben takastan aldığım için rahat davrandım bende almaz beklerdim ama dayanamadım şansımada iyi çıktı , inş. siz de beğenirsiniz
  • 34sem kullanıcısına yanıt
    ayarlar kısmında var ama akşama bakıp yazarım tam hatırlamıyorum
  • hocam oyun ciktikdan 14gun sonra psnde indirme falan girmez yilbasina belki. amazondan kutulu alma ihtimaliniz varsa orda indirime girer belki ama dijitalde hiç imkan vermiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luffy1907

indirimle alırsın denersin acele etme bence ben takastan aldığım için rahat davrandım bende almaz beklerdim ama dayanamadım şansımada iyi çıktı , inş. siz de beğenirsiniz

az önce mağazadan aradılar kargoya verilmiş ürünüm iptal talebim vardı normalde. bende gelsin dedim yarın elimde olur yüksek ihtimal. izlediğim videolarda hoşuma gitmişti zaten oyun ama işte incelemeler düşündürdü. neyse artık yarın deneyimleim ona göre yorumumuda yazarım zaten buraya

Settings - driving - units:metric

• teşekkürler hocm

görevlere ışınlanma var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 8 Kasım 2017; 21:26:21 >
  • Need for speed fanı olarak söylüyorum,oyun vallahi çöp.Oyun 2017 nin oyunu gibi durmuyor bir kere rezil...fikir ve düşünce olarak güzel kurgusu vs. ama Arabalar gta 5 dekinin bir tık üstü görsel olarak.oyun motoru çok çirkin.sürüş zevki 0.Nerde o 2014 deki hot pursuit oyun motoru ve görsellik ah ulan ah.Çok ümitliydim batırmışlar

Araba modellemeleri çok kötü abi.Need for speed 2015 kat ve kat daha iyi yeminlen.Ben aldım pişmanım.

Görevlere teleport yok sadece garaj , benzinlik ve parça marketlerine ışınlanabilirsin bunun içinde sürekli tur atıp dolaşmam gerek

• Bu puanlar nasıl böyle ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgennyk -- 8 Kasım 2017; 23:46:5 >
  • M5

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) "İLK VIDEO GELDİ !!!"

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) "İLK VIDEO GELDİ !!!"

• oyunu oynama süresini böyle arttırmışlar desene

modifiye güzel olmuş hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 34sem -- 8 Kasım 2017; 23:34:56 >
    Teşekkürler modifiye ile uğraşmak keyifli gerçekten 1-2 parça daha açılacak daha iyi olur umarım zaten alıp satıp denemekten para sıkıntısı yaşıyorum oyun oynama süresi görev odaklı oynarsan fena değil gerisi keyif yap-boz sür nfs bu bence puanlara takılmasın kimse gerçekten eğlenceli...

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.