Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
10
Favori
170.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ben bu oyunu indirdim arabadan duman çıkınca hafif bi kasma oluyo onun harici iyide oyunda amaç yok sanırım nfs 2 oynadım daha once amaç vardı dükkanları bulmak araba açmak modifiye etmek ama bunda amacı anlamadım 2005 yapımı most wanted ındırmeye basladım o iyi diyenler var umarım nfs 2 gibidir.
  • Arkadaşlar bu oyunda tekerlerimiz patladığında ne yapmamız gerekiyor? Her seferinde yarışı baştan başlatmaktan gına geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLordRealx

Arkadaşlar bu oyunda tekerlerimiz patladığında ne yapmamız gerekiyor? Her seferinde yarışı baştan başlatmaktan gına geldi.

Tamir alanından geçmen yeterli. Araba tekerler dahil komple yenileniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genelde GT ve FM oynarım. Ama bi otomobil tutkunu olarak arada arcade oyunları da denerim. Bu oyun öyle denildiği gibi çöp falan değil, gayet keyifli. Sürüş kısmı da zor değil, saçma olmuş.
  • yav nolur yardım edin sinirden pcyi kırıcam şimdi klavye ayarlarını yapıyorum gayette güzel oynuyorum oyunu ama çıkıp tekrar girince klavye ayarları tekrar eski haline dönüyor bunu nasıl düzeltebilirim. Önceden pes 2012 oynuyodum onun tuş ayarlarını bilgisayarım/c/programfiles/pes2012 yani yüklediğim klasörde vardı bir settings bilmem ne ondan yapıyoduum hiç bozulmuyodu ama bu nfs klasöründe yok öyle bişey:S Sizde var mı? nerden yapıyorsunuz ayarları oyunun içinden yapınca bozuluyor girip çıkınca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ririii -- 19 Eylül 2013; 3:54:13 >
  • abi yok mu cevap verecek
  • hız rekorlarınız nedir acaba benim agera r ile 398 gördüm
    veyronu o düzlükte denemedim henüz ama heralde 400 ü aşar
    bilgisayar da laptop ama en son grafikler de 398 le gittim banamısın demedi
  • Oyunun konrollerini neden bu kadar zor yapmışlar ki. Genelde simülasyon yarış oyunu oynarım.Buna rağmen oyunun kontrollerine alışamadım.
  • kontrollar berbat bin pişman oldum olmuyor daha yolda düz gidemedim :,
  • bende yükledim oyunu yeni ama kontrol edilmiyor arabalar, cok zor oynanmaz bu oyun
  • oyunun multıplayerı nasıl arkadaşlar hep polis mi yoksa yarış falan yapılıyor mu multisi için alıcamda oynayan varsa söylerse nasıl oldugunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TraVeLL

oyunun multıplayerı nasıl arkadaşlar hep polis mi yoksa yarış falan yapılıyor mu multisi için alıcamda oynayan varsa söylerse nasıl oldugunu

Multisini bilmiyorum ama alacaksınız oyun şu an originde indirimde

• beyler multiplayerdaki ismimi nasıl değiştiricem origin hesabı adı var
  • quote:

beyler multiplayerdaki ismimi nasıl değiştiricem origin hesabı adı var

Tarayıcıdan origin hesabına giriş yap, oradan düzeltilmesi lazım. Evde değilim bakamıyorum şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

Tarayıcıdan origin hesabına giriş yap, oradan düzeltilmesi lazım. Evde değilim bakamıyorum şimdi.

change id bölümü buldum saolun hocam levelimiz puanımız gitmez değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 1 Mayıs 2014; 17:58:12 >
  • arkadaşlar oyunun başındaki porsche yi süremiyorum num 6 set destination tuşuna bas diyo ama hiç bir tuş işlemiyor bi de keyboard dan defalarca ayarlamama rağmen ayarlar eskikalıyor yardım lütfen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BARIŞ55

quote:

change id bölümü buldum saolun hocam levelimiz puanımız gitmez değil mi

Gitmez.

Bu oyunun sevmediğim yanı, çıkınca klavye ayarlarını sıfırlaması. Her açışımda değiştiriyorum.

• arkadaşlar öncelikle sorularım olcak.
    bu oyun rivalsdan farklı mı ?
    yani rivalsda hem polis hem yarışcı oluyorum.
    yarışcı derken sadece polsiten kaçan..
    bu most wanted nasıldır ? başka kişilerle mi yarışıyoruz senaryoda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

arkadaşlar öncelikle sorularım olcak.
    bu oyun rivalsdan farklı mı ?
    yani rivalsda hem polis hem yarışcı oluyorum.
    yarışcı derken sadece polsiten kaçan..
    bu most wanted nasıldır ? başka kişilerle mi yarışıyoruz senaryoda ?

Rivals, Hot Pursuit gibi bu sadece yarışçı olmak üzerine yani polis olma olayı yok.

10 kişilik bir MW listesi var, gerekli SP'leri toplayıp onlarla yarışmaya geçmeye çalışıyorsunuz. Kısacık oynayışımdan ve okuduğum haberlerden bildiğim bu.

1,5 yıl oldu çıkalı ama bugün başlayabildim anca. Geçen gün olan indirimlerle birlikte DLC'lerinide satın alıp başladım artık. Oyun ilk çıktığında sürüş vs. konusunda eleştirilmişti fakat gayet zevkli bir sürüş var bana göre. Mevcut modifiyenin araç geliştirmeye yönelik olması da gayet yerinde olmuş. Gözlemlediğim kadarıyla oyun Most Wanted adına yakışıyor.

• rivals orjinal oyunu nasıl güncelleme yapabiliriz? Direk Update.v1.4 ü mü yüklemeyim yoksa sırası ile tüm güncellemeleri mi?
    Elimde olan gamepad uymadı hangi marka gamepad kullanmalıyım?
    Bilgi verirseniz sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.