Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.260
Cevap
2
Favori
802.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: MaTaDoR

quote:

Orjinalden alıntı: ZİW®O

YEEEEHHAAAAA

OYUN SONUNDA BİTTİ

SON POLİS KACIS SAHNESİ VE BİTİS DEMOSU TAM BİR SAHESERDİ

Need for Speed: Most Wanted #1 (2005) [ANA KONU]

Tebrikler Ziwro

Darısı bizim başımıza inş...

Saol yrn 6.30'da kalkıcak olmama rahmen oyunu bitirmek için 3-4 gündür çok gec saatte yatıyorum

Sıradaki STWRS:BATTLEFRONT 2 var

• quote:

Orjinalden alıntı: erdaldarici1

AHA BEN KAÇTIM SAAT 10 DA FELAN GELİRİM İNŞALLAH SİZDE OYNARSINIZ ACAYİP GÜZEL ARABALAR VAR

bu görüntüleri oyundan nasıl alıyoruz ya
    ben manyak oldum saatlerdir oynuyorum heke vibration game pad ile süper oluyor oyun süper
  • reckless drive ve excessive speed yapmak icin 300 ve yukarisi basmaniz gerekio ve ayrıca bi polisinde gormesi gerekio yani polis gerinizdeyse baya işe yaramaz
  • bu oyundan resim alma olayını nasıl yapıyoruz ya nasıl bir program mı gerek acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: hidolgoo

bu oyundan resim alma olayını nasıl yapıyoruz ya nasıl bir program mı gerek acaba

fraps programını indir BURDAN

yükle pcye programı çalıştır oyuna gir F10 tuşu resim alıyo tabi kafana göre değiştir tuşu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marquin -- 22 Kasım 2005, 0:59:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kobra110

yaaa arkadaşlar öncelikle merhaba;
    ben bu oyunu yükledim ama oyunu açarken şöyle bir uyarı veriyo;

ve açılmıyo

selam arkadaş...

aynı sorun bende de olmuştu...hallettim

aşağıdaki linkten rar dosyasını indir...
    rar içindeki (dikkat et rar dosyası degil.isim benzerliği var) dll uzantılı dosyayı
    windows klasörü içindeki system klasörü içine kopyala-yapıştır yap
    hepsi bu kadar..

http://rapidshare.de/files/7972243/d3dx9_26.rar.html

• Ya arkadaşlar dikkatimi çeken bişey oldu burda ki arkadaşlar mercedes vb gibi arabaları alıp modifie ettiklerini yazmış...Ben quick race moduna girdiimde bu arabalar çıkmıyo sadece punto,golf,tt,ıs300 ve supra çıkıyo...Onlarda randomize tuşu ile seçilio...Acaba bu mercedes vs nasıl seçilio...Acaba benmi başka yere giriorum...
  • ss lere devam arkadaşlar şu an oynadığım canavar bu yolda uçuyormuş hissi veriyor hele sesi gallardo muhteşem daha %60 tayım oyun gittikçe zorlaşıyor

• ZİW®O hll. 4 günde bitirmişsin oyunu...
  • gençlik birazdan güzel SC ler verecem oyunla ilgili...

yanlız 1-2 yorum yapayım...oyun bayağı güzel ama gördüğüm kadarıyla oyun motoru yava$ çalı$ıyor...Hot 2 'den beri NFS motoru gittikçe yava$lıyor...Bu da hız duygusuna olumsuz etkiliyor...

Grafikler çok güzel ama yinede insan oyunda Underground 2 yi arıyor...Grafik olarak değil de atmosfer olarak sanki...
  • oyunu bitirdim çok manyak bişi hele en son o köprüden uçuyoz orası çok güzeldi
  • eet ilk screenshot geldi...sol yukarıda güne$in parıltısını görüyorsunuz...HDR $aheseri diyorum ben kısaca...

MOSTWANTED_HDR

NOT:Görüntü 1280*1024 HER$ey Full Shadows Hariç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon_Rider -- 22 Kasım 2005, 4:15:29 >
  • ya yükledm oyunu ama yanlıs cd takılı filan dio cdnin icnde cracki de yoktu nereden bulabilrm bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontDooku

ZİW®O hll. 4 günde bitirmişsin oyunu...

3

Çıktıktyandan bi gün sonra indi oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: YoLeYn

ya yükledm oyunu ama yanlıs cd takılı filan dio cdnin icnde cracki de yoktu nereden bulabilrm bilen varmı?

nerden bulabileceğini bilen war ama crack istemek yasak dostum
  • e ben napcam :)
  • okadar polisin hakkından geldim yol kapamalarını aştım son olarak gereksiz bir yol kapama vardı
    hadi onuda geçim dedim çivilerin üstünden geçince hepsi iptal oldu yakalandım

• quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

okadar polisin hakkından geldim yol kapamalarını aştım son olarak gereksiz bir yol kapama vardı

seni çok ii anlıyorum dostum aynı olay benimde başıma geldi karalistede 6. kişideyim ve tam bitirecem ah o çiviler yokmuuu deli oldum yaw şu viper ı bi alsam rahatlııcam walla neyse az kaldı azz bekle beni DODGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• ülen bu polislerden bıktım yaw blacklist 3 teyim bi milyon polis geliyo peşimden ama bi taktik verim polisler arkanızdan gelirken frene basıp geri geri gidin sonra bi kaç kere deneyin bunu yakalayamıyorlar sizi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Endoplazmikredikulum

okadar polisin hakkından geldim yol kapamalarını aştım son olarak gereksiz bir yol kapama vardı

endoplazmik@ beni geççem diye çivileremi geldin kasma o kadar banada aynısı oldu kapadım oyunu sinirden 2 kere helikopter ektim vede bir sürü k9 jipi 3 tanede çivi tuzağını geçtim ama çift sıralı jip barikatı vardı aha işte onda takıldım rekor puanımı almıştım herhalde ama hepsi heba oldu listede 4 teyim artık fazla kasmam yavaş yavaş bitiririm

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.