Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İzledim videoları, felaket. Hani uzay gemisi yarışı falan olsa anlayacağım ama araba yarışı yapmak iddiasındaysan o araçların araba sürüşünü andırması gerekir en azından. Bir araba öyle gitmez, öyle durmaz ve öyle dönmez. NFS2015 ve Payback'ten sonra hiçbir ilerleme olmamış gibi. Onlarda da oynanış rezaletti. Ben mi yanlış hatırlıyorum diye dün NFS2015 oynadım biraz, şu yalnızca frene bastığınız cep telefonu oyunları gibi oynanıyor koca NFS. İki sprint yarışı oynadım, starttan finishe elimi gaz tuşundan hiç çekmedim. Virajlarda elinizi gazdan çekmeden frene dokunuyorsunuz araç kaymaya başlıyor. Bu sırada hiçbir geri tepki yok tabi yokdan, öyle buz pisti gibi hangi açıyı ayarlarsanız o açıda dönüyor araç virajdan çıkınca da yine gaz kesmeden düzeltiveriyorsunuz. Oversteer yok understeer yok, arabanın yola ne kadar tutunduğu ile ilgili bir veri yok, tutunma diye bir şey de yok. Viraj çok keskinse yine gazı kesmeden el frenine dokunuyorsunuz araç kıç atar gibi garip bir hareket yapıp 90 derece dönüveriyor. E böyle olunca yarış hissi olmuyor oyunda. Hızın fiziksel karşılığı yok çünkü. O yüzden gaza basınca kayınca falan saçma salak efektler oluyor kameraya sallanıyor yana kayıyor falan, heyecan katmaya çalışıyor oyun işe, çünkü sürüş gerçek değil.

Şu halde başarılı olması imkansız. Forza başka bir dünya zaten, NFS yapımcılarının da Forza ile rekabet gibi bir iddası yoktur herhalde ama yeni Grid gibi oyunlarla da rekabet edebilecek gibi görünmüyor. Yazık oluyor seriye. Oysa şu oyuna kokpit kamerası ekleseler misal hatta kokpitte de modifiye olsa direksiyonu göstergeleri değiştirebilsek, araçların farklı farklı torku ağırlığı olsa, biz o motor gücünün asfalta yansımasını hissedebilsek şehir konseptinde polis kovalamacasıyla harika oyunlar çıkabilir ortaya ama şu haliyle hep aynı nane, cep telefonundaki NFS'nin iyi grafiklisi sadece.. Bu EA adam olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gyulanemeth -- 28 Ağustos 2019; 21:55:4 >

• need for çöp'ün yenisinin güzel olacağının düşünen mi var bu forumda?

çok üzücü :(
  • Electronic Arts, Ghost Games için 5 Playground Games Çalışanını Transfer Etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Electronic Arts, Ghost Games için 5 Playground Games Çalışanını Transfer Etti.
    Rakipten adam çalmak Bu sefer işlerini ciddiye alıyorlar gibi. Güzel hamle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Electronic Arts, Ghost Games için 5 Playground Games Çalışanını Transfer Etti.
    Buna güzel haber derim işte
  • zed Z kullanıcısına yanıt
    Ben Ghost`a güvenemedim, ön siparişi iptal ettim. Payback trailer`ına tekrar göz gezdirdim de o da fena durmuyordu. Sonuç patates.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 28 Ağustos 2019; 23:32:39 >
  • quote:

Ben Ghost`a güvenemedim, ön siparişi iptal ettim. Payback trailer`ına tekrar göz gezdirdim de o da fena durmuyordu. Sonuç patates.
    Demo çıkartırlarsa hep beraber göreceğiz anlaşılan
  • zed Z kullanıcısına yanıt
    Open Beta olacak diye bir söylenti dolaşıyor, şu GAMESCOM demosunu oynasak bile yeter aslında karar vermek için.

EDIT: EA Access üyeliğim vardı, 5 Kasım`da 10 saatlik deneme açılıyor. Orada deneyeceğim en kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 28 Ağustos 2019; 23:41:3 >
  • Ya arkadaşlar şu oyunu bekliyorsak Forza nin yapmadığı, yapamadığı şeyler için bekliyoruz. Becerebilirlerse Mw, Carbon hissiyatını biraz verebilseler yetecek zaten. Anladık evet Forza fizikleri güzel bu yüzden yüz saati geçik FH4 oynamışlığım var. Ama içerik tükeniyor birçok can sıkan yanları var, Multiplayer leş gibi. Biraz heyecan, adrenalin, modifiye vs. istiyor insan.

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Vay hain sattın bizi

• quote:

Bu şaşırttı işte hocam

• Hd 7850 var upgrade gereklimi sizce heat için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ucuzcufiko U kullanıcısına yanıt
    GTX 1060 istiyordu Payback, bu oyunda daha yüksek olacaktır hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkilemde kaldım aşırı hocam, en kötü 1 trailer daha bekleyeceğim.

Sende mi pre-order yaptın?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.