Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet, EA ayda 15000$ veriyor bana oyunu savunmam için.

Kişisel algılamıyorum hocam, benim dediğim şu metinde oyun üzerinde çalışmaları dışında hiçbir bilgi yok. Düzgün elle tutulur bir şey olsa elimizde dediğiniz gibi eleştiri yapalım. Fakat hem o metinde bilgi yok dediğim gibi hem de konuda NFS hariç her yarış oyununu görme imkanın var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkham92 kullanıcısına yanıt
    Dıj güçler demek gibi olmuş hocam bu.

Anlaşmazlık oldu sadece, çoğu 30 yaşında olgun insanlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

Evet, EA ayda 15000$ veriyor bana oyunu savunmam için.

Kişisel algılamıyorum hocam, benim dediğim şu metinde oyun üzerinde çalışmaları dışında hiçbir bilgi yok. Düzgün elle tutulur bir şey olsa elimizde dediğiniz gibi eleştiri yapalım. Fakat hem o metinde bilgi yok dediğim gibi hem de konuda NFS hariç her yarış oyununu görme imkanın var.
    Ben gördüğüm gameplay e göre eleştiri yapıyorum. Daha iyi oyunlar var mı var. Ancak ben daha iyi bir NFS görmek istiyorum hepsi bu.

• zed Z kullanıcısına yanıt
    Hocam herkes iyi bir NFS görmek istiyor. Ben o mesajı alıntıladınız diye dedim. Daha çok bu konuda tartışmaya gerek yok, konu daha kirlenmesin.

Gameplay'e göre araç fizikleri yine iyi değil, bunun için tartışalım.

• K.S EDITION BMW I8 (Oyun içi fotoğraf)

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 28 Ağustos 2019; 16:48:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TahaCnbk.

Oyun bana da aşırı güzel gözüktü.Most wanted havasına biraz dönmüşler gibi.Polis olayı falan güzele benziyor.Modifiye desen önceki oyundan güzel.Ps4 için heyecanla bekliyorum
    Hocam önceki oyundan neyi güzel modifiye aynı araçlar aynı parçalar tek ekledikleri egzoz sesleri olmuş başkada bir şey yok yenilik oynanışta sürüş hisside kütük gibi inşallah değişirde bizde zevk alırız oyundan modfiye konusunda diğer oyunlara göre(forza horizon crew ) en iyisi diyebilirim zaten ama sürüşte onemli
  • NFS Heat Studio Update!

* Yeni bir kaç ülke marketine uygulama eklendi.
    * Hatalar düzeltildi.
    * Yükleme ekranında kalma problemi düzeltildi.
    * Efektler eklendi.

• Şöyle bir RS6 olsa da modlamak için şahane olur. Koskoca Audi'den 2 araba var.

• Krone K kullanıcısına yanıt
    İstek aracınızı EA Help üzerinden Araç İstekleri konusuna gönderebilirsiniz ya da Reddit'te paylaşabilirsiniz.

• yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Tabi ki şuan hatalar var oyun çıkmadı çünkü.Umarım düzeltilirler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aslında oyunda çok basit değişiklerle (son 2 oyuna göre söylüyorum) oyuncuların gönlünü alabilirler.

- Her arabanın kendine has sürüş fiziği olsun.
    - Viraj dönüşlerinde oyunun arabayı değilde, oyuncunun virajı kendi aldığını hissettirsin.
    - Olur olmadık sürekli kamera yakınlaştırma ve sarsıntı efekti olmasın. (Tatlı bir şekilde olabilir.)

Ben tamamım, bunlar atla deve değil ki
  • tanerq kullanıcısına yanıt
    Sarsılmalar, lastiğe yakınlaşma, sadece bir açıda olacak hocam. O açının aynısı bunlar olmadan da bulunacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanerq

Aslında oyunda çok basit değişiklerle (son 2 oyuna göre söylüyorum) oyuncuların gönlünü alabilirler.

- Her arabanın kendine has sürüş fiziği olsun.
    - Viraj dönüşlerinde oyunun arabayı değilde, oyuncunun virajı kendi aldığını hissettirsin.
    - Olur olmadık sürekli kamera yakınlaştırma ve sarsıntı efekti olmasın. (Tatlı bir şekilde olabilir.)

Ben tamamım, bunlar atla deve değil ki
    Çok güzel dediniz ve basit işlemler bunlar her araba sürüş hissi hadi geçtim belki çok ugraştırır ama suv egzotik klasik diye ayırabilirler ama diğerlerini yapsalar tadından yenmez birde araç çeşitliği artsa çok güzel olur eklenti yada update ile.
  • yuzi_35 kullanıcısına yanıt
    Update ile araçlar gelecek ve araç paketi eklentileri gelecek oyuna.

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Tepeden sanki sehir ve ortam bi ayri güzel duruyo.

• 22 dakikalık bir developer ile edilen sohbeti izledim. Aşağıya özet geçiyorum.

En çok zorlandığımız şeyler fizikler, çok oyunculu ve gece gündüz döngüsü, açık dünyada bulunacak polisler, gece atmosferini yansıtmaktı.

Özellikle polis ateş seviyeleri ve polislere yakalanınca polislerin para alması, rep seviyesinin düşmesi gerçekten çok zorladı. Asla pes etmedik ve 3 ay sonunda başardık.

25. yıl olduğu için seriden eski efsaneleri bir araya getirmemiz gerekiyordu, bunları getirdik ve oyunu oluşturduk.

Egzoz ayarlama ve motor değişimi en çok etkinlendiğim şeyler.

Çok oyunculu modda oyunu durduramayacaksınız. (Adam ne soracağını şaşırmış.)

Eğer evine dönemezsen gece her şeyini kaybedersin.

Need for Speed asla Payback gibi olmamalı. İnsanlar kumar oynayıp araç çalmak istemiyor, sokak yarışçısı olup polislerden kaçmak istiyor. Bir daha aynı hataya düşmeyeceğiz.

Oyun çıktığında direk free-roam online oynanabilecek. Speedlist yerine istediğimiz yarışı oynayabileceğiz. Herkesi yarışa davet edebileceğiz.

NFS Heat hikayesi yaptığımız en ağır hikaye olacak.

Araçlar için bir sürü yeni ve eski NFS`lerde olan parçaları ekledik.

Sokakta online`da çeteler yarışabilecek. Kendi çetemizi oyunda kurabiliyoruz.

• Palm City ve Miami Karşılaştırması

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Hocam bu nedir ya, harika görünüyor araç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.