Şimdi Ara

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU] (90. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
0
Favori
259.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bunun cd keyini bilen var mı acil lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: skywalkerhan

% 100 bitiren ya da bitirmeye yüz tutunlara soruyorum oyunun kariyer modunda 1967 model Ford Mustang Shelby alabilecekmiyiz bilen varmı ? Benim hayalimdeki arabadır da kendisi. Quick race de alınıyor ama kariyerde çıkacakmı daha öğrenmeme çok var % 25 lerdeyim (Bu aralar pek zamanım yokda oynamak için :(

walla oyunu %100 bıtırınce ewet acılıyor carıerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: atorce

arkadaşlar bunun cd keyini bilen var mı acil lazım

Yasak
  • quote:

Orjinalden alıntı: burak08

quote:

arkadaşlar bunun cd keyini bilen var mı acil lazım

Yasak

neyse saolasın
  • arkadaşlar carbonu aldım rar lı dosyaları çıkardım ama setup dosyasını tıkladığımda D3DX9_30.DLL BULUNAMADIĞINDAN UYGULAMA BAŞLAYILAMIYOR YAZIYOR NEDENİ NEDİR ACABA?
  • quote:

arkadaşlar carbonu aldım rar lı dosyaları çıkardım ama setup dosyasını tıkladığımda D3DX9_30.DLL BULUNAMADIĞINDAN UYGULAMA BAŞLAYILAMIYOR YAZIYOR NEDENİ NEDİR ACABA?

@Tugay halletmişti o olayı. Önceki sayfalarda da yazmış olabilir. Hatırlamıyorum
  • quote:

quote:

arkadaşlar carbonu aldım rar lı dosyaları çıkardım ama setup dosyasını tıkladığımda D3DX9_30.DLL BULUNAMADIĞINDAN UYGULAMA BAŞLAYILAMIYOR YAZIYOR NEDENİ NEDİR ACABA?

@Tugay halletmişti o olayı. Önceki sayfalarda da yazmış olabilir. Hatırlamıyorum

nerde acaba yaa acilde
  • quote:

quote:

quote:

nerde acaba yaa acilde

Forumdan arattır adını pm yolla istersen. yani burdan beklersen gormesini gormez. şimdi birileri bişi yazınca geride kalicak senin isteğin

• quote:

quote:

quote:

quote:

nerde acaba yaa acilde

Forumdan arattır adını pm yolla istersen. yani burdan beklersen gormesini gormez. şimdi birileri bişi yazınca geride kalicak senin isteğin

Tugy benim bildiğim banlıydı.

• quote:

Orjinalden alıntı: F@ruk

quote:

quote:

quote:

quote:

nerde acaba yaa acilde

Tugy benim bildiğim banlıydı.

Doğru unutmuşum

• neyse saolun arkadaşlar ama yapamadım kafayı yicem bi bilen çıkar umarım
  • motion bluru falan geçin bana PAGANI ZONDA'yı bulun
    credits'de adı geçiyor oyunda yok
    not oynadııklarımız collector edition
  • yaa arkadaşlar motion bluru açabilen biri açıkken ve kapalı iken bi ss çekip buraya koyabilirmi bi farkı görelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nitrogliserin

motion bluru falan geçin bana PAGANI ZONDA'yı bulun
    credits'de adı geçiyor oyunda yok
    not oynadııklarımız collector edition

bnde bır zonda manyagı olarak arıyorum oyunun hepsı bıttı challange serıes de bıttı yok yınedeee
  • ONLINE coook karisik yaw
  • zonda konusunda bilgisi olan varsa paylaşalım derim...merak ettim nası bi şey ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: moccom

yaa arkadaşlar motion bluru açabilen biri açıkken ve kapalı iken bi ss çekip buraya koyabilirmi bi farkı görelim

Üstteki resimde motion blur açık, alttaki resimde kapalı.

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU]

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU]

• millet almış bitirmiş bile
  • yabancı forumlarda ZONDAnın PS3ün collectors editionına koncağını söyleyenler var ne derece doğru bilmiyorm ama saçma bence
  • quote:

Hocam google a D3DX9_30.DLL download yaz açılan siteden dosyayı indir indirdiğin dosyayıda windows içindeki system 32 klasörüne at ondan sonra çalışması lazım.
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.