Şimdi Ara

Need for Speed™ Unbound | ANA KONU | 2 ARALIK 2022 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
600
Cevap
11
Favori
25.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FatihTSFC

İddialara göre kullanılan oyun motoru hazır olan Frostbite değil, Criterion'ın kendisine göre düzenlediği Frostbite Criterion Engine.
    Hp 2010 motorunu geliştirsinler. O motorla arabalar çok güzel ve tok görünüyordu.
  • Önceden Stellar Entertainment`a geçen deneyimli bazı Criterion çalışanları Criterion Games`e geri gelecek.
  • Nfs'yi underground'dan sonra bıraktım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigCLawRex

Nfs'yi underground'dan sonra bıraktım.
    bende NFS: Porsche Unleashed den sonra bıraktım.
  • Azmine hayranım gerçekten. Kimse “durduk yere” bu rezil seriye bu kadar vakit harcamaz.

• Kankkunen kullanıcısına yanıt
    Uğraş olsun diye takılıyorum hocam, Horizon 5 için açmayı düşünüyordum ama Fable`ı vermişler Playground`a.
  • quote:

Uğraş olsun diye takılıyorum hocam, Horizon 5 için açmayı düşünüyordum ama Fable`ı vermişler Playground`a.
    Ohoooo daha Motorsports çıkacak da ondan sonra FH5 çıkacak... 2017’den beri ne yaptı bu Turn10 merak ediyorum. Xbox daha baştan çok fena çuvalladı bana göre. GT gelirse ben taraf değiştirir daha da dönmem geri.

• https://www.youtube.com/watch?v=7xiIp6eaiCI&feature=youtu.be

Yeni sızıntılar var!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nct96 -- 6 Ağustos 2020; 0:27:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nct96 kullanıcısına yanıt
    Harita iyi GİBİ, umarım sıkıcı olmaz, drift-boost komple kaldırılmış. Sürüşün yine de bu halde kalmaması gerek. NFS Most Wanted`da olan efekt geri gelmiş. Sağlık barının da kesinlikle kalkması lazım. NOS`u tek seferde boşaltmamız gerekmiyor, onu kaldırmışlar. Hız göstergesinin altında havada kalınan süre, drift yapılan süre gibi şeylerin gösterilmesi çok boş, bence kesinlikle o da kaldırılmalı.

Geri kalan her şey NFS Heat. Alpha sürümden fazla bir şey beklememek gerekiyor. Criterion`ın, topluluğun vereceği tepkiyi merak ettiği için Alpha sürümü sızdırdığını düşünüyorum ve bol eleştiri aldılar.

Düzenleme: Görüntüler, oyunun 6 Mayıs 2020 sürümüne ait.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 6 Ağustos 2020; 1:11:45 >
    oha ya bu nasıl sızıntı oyunun daha en başı bu sürüm. Kesinlikle milletin tepkisini ölçmek için bilerek yapılmış.
  • FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkacak olan Need for Speed'i çok merak ediyorum. Her ne kadar başka yarış oyunları olsa dahi Need for Speed olmadan olmuyor. NFS Heat'te bile yer yer eski NFS tadını alabildim.
  • Max Myrus: Yapımcıları ve hayranları tarafından "Need for Speed`in Katili" olarak adlandırılan Fast & Furious: Crossroads, Need for Speed Undercover`ın(2008) gerisinde kaldı. Undercover`ın anlık oyuncu sayısı bile bu oyundan 120 kişi fazla. Oyun içi Need for Speed`e yapılan göndermeleri konuşmamıza gerek yok, F&F kendisini öldürdü. Tekrar deneyin. (discord.gg/NeedforSpeed, u/Max Myrus)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 9 Ağustos 2020; 16:4:47 >
  • quote:

Max Myrus: Yapımcıları ve hayranları tarafından "Need for Speed`in Katili" olarak adlandırılan Fast & Furious: Crossroads, Need for Speed Undercover`ın(2008) gerisinde kaldı. Undercover`ın anlık oyuncu sayısı bile bu oyundan 120 kişi fazla. Oyun içi Need for Speed`e yapılan göndermeleri konuşmamıza gerek yok, F&F kendisini öldürdü. Tekrar deneyin. (discord.gg/NeedforSpeed, u/Max Myrus)
    Nfs katilimi 15 sene önce çıkan james bond oyunundaki grafik ve araç sürüşü çok daha iyi ve zevkli.
  • Slightly Mad Studios yöneticisi, önümüzdeki 6 yılda Need for Speed`i 2 oyun ile geçeceğini açıkladı.(2016) *Bahsedilen oyunlardan biri Fast&Furious: Crossroads.

Slightly Mad Studios yöneticisi, önümüzdeki 3 yılda Need for Speed`i yerle bir edeceğini açıkladı.(11 Ağustos 2020)

Criterion Games, yarın NFS Resmi Discord sunucusunda topluluk için açıklamada bulunacak. (u/LPRipper_24)
    Açıklama yaptılar mı?

• Valla Yeni NFS den Zerre kadar umudum yok. Bu çıkacak olan Hot Pursuit Remake bile beni daha çok heyecanlandırdı ))

Need for Speed™ Unbound | ANA KONU | 2 ARALIK 2022
    Dün açıklama görmedim, unuttular sanırım.

PS5'e çıkacak olan Need for Speed'ler için heyecanlıyım. Hem bu, hem de gelecek olan Remastered NFS'ler. Güzel şeyler olacak...
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    Yeni oyunlar hakkında bir düşüncem yok hocam, sızdırılan Alpha oynanışı Criterion`ın nefret edilen bir kaç eski özelliği getirdiğini gösterdi. Hot Pursuit Remastered`ı bekliyorum, bir Underground ve MW Remastered gelse iyi olur. Şu oyunları 4K60FPS oynamak mükemmel olur.
  • Paybackde heatte tas gibi oyunlardi
    Valla su u2 ve mw2005 fetişinizden bir vazgeçin o zamanlar o sartlarda o muziklerle oynamak keyifli geldiği için etkisinden cikamadiniz ama payback ve heat kat kat iyi oyunlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.