Şimdi Ara

nedir şu unknown type cpu olayı??? -acil-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim amd 64 3000 işlemcimi windows sistemi görüyo ismiyle ama 3dmark2001 unknown diyor..

tırstım yaw arıza mı var? overclock da edememiştim zaten.. default çalışıyo, overclock da istemiyom aslında zaten..
    harbi tırstım arkadaşlar beni bilgilendirin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baran UN -- 7 Eylül 2004, 1:41:24 >

• hatta zaman zaman bakıyom, cool&quiet özelliinden dolayı işlemci hızı bazen 1ghz'e kadar düşüyo.. voltaj da otomatik düşüyo tabi.. amdnin kendi işlemci tanıma programı da 300+ dedi.. sorun falan yok değil mi??!?
  • 01 benim işlemciyide duron olarak görüyo başka biyerdesorun yok
    01 ile ilgili bi problem galiba
  • 3d mark 2001 vertabanında 64 bit işlemci varmı ki yazsın

diyesim geliyo tam bilemiyorum
    ama daha yeni versiyon bir benchmark prog kullanmanı tavsiye ederim
  • EVET KULLANDIĞIN TEST PROGRAMI TANIMIYO İŞLEMCİYİ
  • muhtemelen arkadaşların dediği gibi ama 3d mark (futuremark) sitesinde arat belki patch bulursun
  • benim pentium 3 u bile unknown olarak goruyor. daha ne diyeyim, fsb yi standardin ustune cikarinca sapitiyor herhalde..
  • korkma bşi olmaz benim 2400MHz olan 1700+'a isim takamadığı için her açtığımda başka bşi uyduruyo
  • adı üstünde 3D mark """"2001"""" ancak patch ve ya update le veritabanına yeni donanım bilgileri ekler....

AMD 64 2003===>
  • teşekkürler arkadaşlar rahatladım yaw..

biyerden mi okudum ne gold pc arızası pek anlaşılmayacak parçaları ucuza alıp satıyormuş, gerçi ordan almadım ama onnar yapıyosa hepsi yapabilir diye acaip kıllandıydım ben de..

tekrar teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.