Şimdi Ara

Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
3
Favori
2.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknika

Bunlar olsa olsa Gargamel'indir.

Bu gargamele daha iyi gider tipsiz Mc'ler hariç

Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :)

• Duvardaki yapıştırdıklarınız seste sönümleme amaçlımı?
    Bu arada bu tip forumların birleştirici yönü ağır basmış devamında
    güzel misafirlikler ve paylaşımlar olmuş ne mutlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.Togay -- 27 Mart 2013; 19:43:38 >
  • En dogrusu bataryayla beslemek. dc ve gurultu minimuma inmis oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Togay

Duvardaki yapıştırdıklarınız seste sönümleme amaçlımı?
    Bu arada bu tip forumların birleştirici yönü ağır basmış devamında
    güzel misafirlikler ve paylaşımlar olmuş ne mutlu

Teşekkürler. Evet. Verdiğim linkteki topic'in tüm sayfalarını okuyabilirsiniz.
  • Bu sitede de çok güzel Vintage cihazlar var.

http://www.thevintageknob.org/
  • Nakamıchi Dragon müthişti. Yaptığım kayıtlar dönemin tüm cd player larına kafa atarken
    sadece makara ve 6 kafa vhs stereo video (deck niyetine) yaklaşamıyordu sadece
    http://www.thevintageknob.org/nakamichi-DRAGON.html
  • İlginç sistemler, Mekan uyum faktörünü nasıl açmışlar acaba merak ettim doğrusu.
  • Japonların Amerikan ve JBL takıntılarına devam ediyoruz. Mutlaka baştan sonra seyredin videoları.

http://www.youtube.com/watch?v=jVeb-x9lp_E

http://www.youtube.com/watch?v=BYcfbvepuHE
  • O ikinci sistem bende olsa bizim kedi kesin intikamını alırdı...mark levinsonlar ile hartsfield mi? Adam sağır olsa gerek değilse de olmuştur şimdiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HI-DEF-MAN -- 20 Ocak 2015; 18:32:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

O ikinci sistem bende olsa bizim kedi kesin intikamını alırdı...mark levinsonlar ile hartsfield mi? Adam sağır olsa gerek değilse de olmuştur şimdiye

• Yalnız adamlardaki ambalajlama ve taşıma hassasiyetini fark ediyor musunuz?
  • quote:

Yalnız adamlardaki ambalajlama ve taşıma hassasiyetini fark ediyor musunuz?

abi bende ona takıldım çok hassas davranıyorlar,daha dün 2.el jbl center aldım kargoda anasını ağlatmışlar köşelerini ezmişler satan adama soruyorum böyle böyle valla ben paketlerken sağlamdı diyo gelde deli olma.
  • Japon abicim bunlar. Adamlar boşuna bir ilimiz kadar ülkeyle dünya da boşuna söz sahibi olmuyorlar. Aynı kolonu taşıma bizde söz konusu olsa kolon zaten mahvolur ama duvarlar yerler diğer mobilyalar da çizilir zaten. :D Hee bir de kolon merdivenlerden yuvarlanırsa hiç şaşma.
  • Her yerde amerikan elektroniği üstelik. Biz japonlar hayran onlar amerikalilara hayran
    Leben miydi bir amfi vardı galiba tek amerikan maganda o galiba elektronikler icinde
    Birde gerdirmelide olsa perde de küçük bir potluk dikkatimi çekti. O olmamış beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yalnız adamlardaki ambalajlama ve taşıma hassasiyetini fark ediyor musunuz?

Tasima muhtesem evet.ben yeni aldigim eve tasinirken saglam hicbi duvar kagidi kalmadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikanlar gövde gösterisine bayılır.

Bu yüzden ürettikleri otomobillerin beygir gücü bile yüksektir.

Ürettikleri ses sistemlerinin de karakteristiği serttir.

Bu arada o raflar o odayı boğmuş adeta. Oda dediğin ferah olur.
  • Tamam da işin tuhaf tarafı Japonların Amerikan kolon ve ampli tutkusu. Dünya japon markalarına hayran. Japonlar Amerikan.

• Son resimde adamın tornacı olduğu fikrine kapıldım
     Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Son resimde adamın tornacı olduğu fikrine kapıldım
     Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :) Nedir? Bu Japonlarda ki Jbl ve Amerikan çılgınlığı. :)

HI-DEF-MAN. Bir de dikkat edersen bu Japonların tamamına yakını minicik mekanlarda dev gibi kolon kullanmayı tercih ediyorlar. Benim bir önceki dinleti mekanı 16.5 M2 ve full akustik düzenlemeli bir mekan olduğu halde alay konusu olmuştu. Adamlar neredeyse odanın yarısı büyüklüğünde kolonlar tercih ediyorlar. Bu ne çelişkidir? Anlamak mümkün değil!

• Deprem falan olursa Horn'ların içine ailecek sığınmayı düşünüyorlar herhalde
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.