Şimdi Ara

Neden Steam de psn gibi kardeşlik konular yok?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba family sharing geldi lakin neden ps4 deki gibi kardeşlik grupları açılmadı merak ediyorum. Misal ben farcry 4 oynamak istiyorum lakin oyun biriktirmek benim için önemli değil

• Kardeş steamde oyunu alınca arkadaşına falan yollayamıyorsun. O oyun hesabında kalıyor. Yapabileceğin en max şey aile paylaşımına açmak. Ama o da bütün oyunları kapsamıyor. Hadi diyelim paylaştın, o zaman da sen oyun oynarken adam oyun oynayamıyor. Steam konusundaki kardeşlik başka, ps gibi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sherlock -- 9 Mart 2017; 1:42:45 >
  • Daha fazla kazanmak varken niye az kazansın GabeN hem PS4 gibi soyut bir şeyde satmıyor alımlardan komisyonla kazanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bseeek

Daha fazla kazanmak varken niye az kazansın GabeN hem PS4 gibi soyut bir şeyde satmıyor alımlardan komisyonla kazanıyor.

Gaben reis sadece para düşünse familysharing çıkmaz. İade hakkı çıkmaz. Ülkelere göre fiyat olmaz dayar herkese doları. Herkes para kazanmak ister tabi işletmenin amacı bu psn de hayır kurumu değil sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 29 Mayıs 2017; 13:10:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.