Şimdi Ara

Neden sakalım çıkmıyor??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
49.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kızlar sakalı olmayanı degıl bole cok abartı sakal bırakanalar taşan suratlar var onlardan hoslanmıyor
  • sakal sorunu mu sakal konusu mu öle uzun bi konu vardı kaç yıllık oraya bakarsan hiç duyulmamış edilmemiş ilginç yöntemler bulabilirsin
  • bende agustosda 18 olucam
    zaten neden sorun ediyosunki cıksada her türlü kesiceksin
    cünkü 17 yasındaki kiside sakal olmaz genelde ona insanlar tüy der
  • ßen de 17 yaşındaım sakalım yok takmıyorum walla çıkarsa çıkar çıkmassa çıkmaz (( ama inşsallah çıkar ))
  • en iyisi yüzüne attır bitkiye su veririsin uzar ya sende yüzüne attır sakalların anında çıkar
  • bende 15-16 yaslarında cıkmıstı hep o hıyar berber yuzunden saclarımı keserken cene altımıda makineyle kazıdı hıyar herif sonra baya cıkmaya baslayınca traş olmaya basladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _KuruKafa_ -- 17 Şubat 2008; 20:17:48 >
  • Valla bendede çıkmıyor çok fazla çıksada sarı sarı çıkıyor biraz sarışınımda Arkadaşlar diyo sarımsak sür suratına gani gani çıkar diye Jilet vuruyorum filan sadece bıyıklar bide top sakal çıkıyo Testesteron hormonundan kaynaklana bişimiş sitelerde öle yazıyodu.Karaköye git hacılar gibi olursun

• endokronoloji uzmanına git. hormonlarını ölçsünler... hormon tedavisiyle düzelebilir.
  • yüzünü doğra
  • jilet vur
  • jilet vur yada berbere vurdur dalga geçmelerini takmıyosan sonra sarımsak ez sür
  • olm bizde 6. sınıfta çıkmaya başladı da noldu her sabah tıraş her sabah tıraş bıktım walla.ilkokulda salak gibi jilet sürdük yüzümüze şimdi kıllı lopez gibiyiz sakal istiyosan jilet en etkili çözüm.3-4 aya kadar çıkmaya başlarlar gür gür ama 2 değil 2222222 kez düşün derim sakal bi çıkınca ömür boyu tıraş olmak da var.tıraşsız gitsen okula almayacaklar.senin yerinde olsam babyface olmanın tadını çıkarırdım

• Sakalı napacaksın boşver, her gün sakal traşı işkencesi çekersin, katlanılmaz. Kızlar sakalsız erkekleri seviyor
  • 21'ime geldim daha yeni çıkıyor
  • sakal konusu diye arattır.. net aleminde bu konunun bir numaralı topiği karşına gelicek..
  • Bence çok özenilcek bişr şey değil bende 1 yaşındaım 3-4 günde çok çıkıyor sadece çene nin çapraz kısımlarında çıkmıyor seyrek yani
  • 16 sayfalık baycan ın konusu var oraya bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihterim1905

Bence çok özenilcek bişr şey değil bende 1 yaşındaım 3-4 günde çok çıkıyor sadece çene nin çapraz kısımlarında çıkmıyor seyrek yani

Sırrı ne?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mistercado

quote:

Orjinalden alıntı: fatihterim1905

Bence çok özenilcek bişr şey değil bende 1 yaşındaım 3-4 günde çok çıkıyor sadece çene nin çapraz kısımlarında çıkmıyor seyrek yani

Sırrı ne?

oha ermiş bu
    hem bi yaşında hem traş oluyor hem okuma yazma biliyor

türk destanlarından fırlamış gibi
    doğduğun an bardak bardak şarapta içtin mi

• esprisi yok çıksa ne olur çıkmasa

top sakallık kadar olsa yeter
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.