Şimdi Ara

Neden Kaynaklanır bu Fikriniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu 2. konu açışım bilgisayarda geçersiz işlem yürütüldü hatası veriyo bazı şeyleri yüklemelerde bazı işlemlerde bide bilgisayarı açtıktan 5-10 dk sonra format atıyorum en fazla 1 gün sorunsuz gidiyo sonra tekrar başlıyo. sistemle ilgili bişey olduğunu sanmıyorum sizce nedendir? Ramler gibi geliyo ama sistemle ilgilide olabilir tabiki.

• kullandığın programlardan bırı yapıyor olabılır yada drıver ların da yapıyor olabılır drıverların son versıyonlarını kurmayı denedınmı
  • İşletim sistemin ne?
  • service packlerin yüklü mü
  • sp2 li kur ve kullandığın programlarda problem olabiri
  • Problem tamamen yazılımsal gibi gözüküyor.. Programların tekrar kaldırılıp kurulması işe yarıyabilir . yada SP2 ilede uyumsuz olabilme ihtimali var (küçük bir ihtimal) Herhangi bi kartla ilgili programsa diriver vede programın bi üst sürümünü yükleyebilirsin
  • driver update v kullandıgın progarmlarda revizyon yapman gerekli.sp2 yüklü deilse onuda yüklemelisin
  • eğer yeni bir sistemde eski bir tv kartı vs kullanıyorsan bundan da kaynaklanıyor olabilir ben p4 2.66 vs. bii sistemde lifeview 98 kart kullanırken onun driverinden kaynaklı mavi ekran hataları alıyordum sık sık seninkide böyle bir problem olabilir
  • Bir de ramlarin kaç kaç
    teker teker takıp dene bakalım eğer ramlerin olduğnu düşünüyorsan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.