Şimdi Ara

Neden kapatıldı acaba yerine ben zaten giriyorum demek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben vpn ile giriyorum
    Bende sıkıntı yok
    Ben ... dns ile giriyorum

yorumlarını okuyorum

Sonra bizi yönetenler neden hala başta oldugunu anliyorum

Teşekkürler türkiye(yeni)

Bir Allah'ın kulu da neden ? diye sormamış ana konuda

• Neden sorusuna mantıklı bir cevap verilemiyor çünkü.
  • nedeni basit gundem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden kapatıldı acaba yerine ben zaten giriyorum
  • Nedeni basit.

Sosyal medya insanları bir araya getiren bir platform, insanlar fikir alışverişinde bulunabiliyorlar, sorunları konuşup tartışabiliyorlar. Bazı olaylar sadece özellikle Twitter başta olmak üzere, bu sosyal site ve uygulamalardan öğreniliyor artık. Bizimki gibi baskıcı ve yasakçı, "Siz düşünmeyin, biz sizin yerinize düşünürüz" mantığıyla hareket eden bir hükümet başta olunca, elbette seçim öncesinde insanların birbirleriyle irtibata geçebilecekleri yolları böyle keserler. Yakında erişime geri izin de verirler. O zaman da "Bakın ne kadar aydın görüşlü, özgürlükçü bir hükümetiz ki, sakıncaları olmasına rağmen sırf sizler istediğiniz için bu siteleri tekrar kullanıma açtık" diyerek zeytinyağı gibi üste çıkacaklar.

Klasik AKP oyunu, önce insanları bir şeylerden mahrum bırak, sonra zaten hakları olan o şeyleri onlara geri verdiğinde, büyük bir lütufta bulunmuşsun gibi davran.

• Darkness kullanıcısına yanıt
    araştırdin mi neden kapatıldığıni google a bakmada. hemen cevap ver bakalım bana verebilecek misin. okumaktan acizsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: cepAnkara

araştırdin mi neden kapatıldığıni google a bakmada. hemen cevap ver bakalım bana verebilecek misin. okumaktan acizsiniz

İyide sebebi de hukumetin hatası.

Hangi ulkede twitter bi olay yuzunden kapanabiliyor?

Hangi ulkede bir savci rehin alinabiliyor?

Hangi ulkede aynı anda elektrik kesilebiliyor?

Sende cevap ver bakalım.

İsin ilginc yani kimse istifa etmedi. Enerji bakanı hala koltukta
  • quote:

Kapatılmasını anlamlı bulan sizsiniz, ben niye "neden kapatıldığını hemen söylemek zorunda kalıyorum ki?" Böyle aptalca bir uygulama olabilir mi? "Youtube'da bir video var da, onu bi silip geri açacaz" öyle mi?
  • paranormal-adam P kullanıcısına yanıt
    hangi ülkede twitter mi kapanıyor İngiltere de de bir olay yüzünden kapandı
    teias in başındaki adam istifa etmiş bana göre enerji bakanı da istifa etmeliydi konuyu değiştirip üzerime gelmeye çalışmana gerek yok ,burada ne yazmışım sen bana neler yazıyorsun

kapatıldığıni anlamlı bulduğumu kim söyledi sen neden kapatıldığıni bilmeden kimlere laf atmaya başladın sen kendi mesajına baksana bi sonrada neden nedenini sorgulayım diye saçma bir savunma içerisine giriyorsun çok yazık

• Dns değişin beyler sorun kalkıyor
  • filozoflar toplanmış yine sorguluyorlar ..
  • quote:

hangi ülkede twitter mi kapanıyor İngiltere de de bir olay yüzünden kapandı
    teias in başındaki adam istifa etmiş bana göre enerji bakanı da istifa etmeliydi konuyu değiştirip üzerime gelmeye çalışmana gerek yok ,burada ne yazmışım sen bana neler yazıyorsun

Bakın şimdi çok enteresan 4 yıl önce İngiltere'de ayaklanma olmuş ve Twitter'ı kapatmışlar. Hemde 1-2 saat gibi uzun bir süre. Bunlar olağan şeylerdir. Her yıl düzenli olarak Youtube, Facebook ve Twitter'ın kapanması bizi de derinden yaralamıştır.

Onun da dışında suçu kafanda 1 kişiye yıktın yani. Enerji bakanını suçladın ve bitti öyle mi? İşin farklı boyutu yok yani? 1 kişinin oyunu bunlar?

(Savunmaya geçmeni tuhaf karşılamıyorum. Hepiniz böylesiniz zaten. Yıllarca düşünmediniz son yıllarda da böyle ''Hakaret mi ediyorsun?'' ''Konuyu değiştirme'' gibi saçma sapan tepkiler vermeye başladınız. En azından buda bir başlangıç. Devam ettikçe vergileri daha sonra hakkın olanı alamadığını göreceksin. Sorduğunda ise bunlar nereye gidiyor diye saray yapımına ve yola diyecekler. Sonrasında aramıza hoşgeldin.)

• Sosyal medya insanları birbirini düşman yapıyor. Su tahrik edici mesaj atanlar sosyal medya da ceza almalı.

Fenerbahçe takim otobusunu kursunayanlari destekleyen vardi. Şehit olan savcinin katillerine kahraman diyen vardı. Bu insanlar ceza almalı.

• Yeni Türkiye! gitgide Osmanlıyı bile arıcaz.
    ikibin bilmem kaçtı? O sene nolcak acaba?

Doğru, teröristlerin serbestçe gezdiği bir ortam fikir alışverişi. Youtube'a bir şey diyemem ama Twitter ile masaya oturulmalı. Bu böyle olmaz, avrupaya geline şappur şuppur, bize gelince Yarabbi Şükür. Ya kapatılacak ya da ülke zararına işler yapanların hesabı kapanacak, bu bukadar basit.
  • Sözlük değil burası sözlük gibi başlık açmayın.
  • sekizeşittirbüyükd kullanıcısına yanıt
    bir kişinin oyunu mu yazdım bir kişinin sorumluluğu bu olay elektrik kesilmesi olayı ve istifa etmeliydi sence kim suçlu peki sayın çok bilmiş hükümet mi istifa etseydi muhalefet bile çıkıp dedi enerji bakanı istifa etsin diye. sen çıkmış sence bir kişinin oyunu mu diye nerenizden anlayıp nerenizden muhalefet yapıyorsunuz yavof of

• cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    Hala aynı kafadasın. Benim sana sorduğum suçlu kim değil. Benim sana sorduğum (örnek olarak) seçimden sonra oylar sayılırken birden elektrik kesildi.

Suçlayacağın kişiyi mi ararsın yoksa elektriğin neden kesilmiş olabileceğini mi düşünürsün?

O istifa etmiş bu görevi bırakmış falan bakmıyorum ben. Benim söylediğim (gene örnek veriyorum) savcı kaçırıldı. 5 kurşun sıkılarak öldürüldü ve apar topar gömüldü.

Düşünmen gereken şey nedir?

Ben söyleyeyim (yorma kendini düşünerek alıştığın gibi takıl).

Terör örgütünün AKP'nin en sıkıştığı anlarda ortaya çıkıp mitinglerde ''EY GEZİCİLER, PARALELLER VE BÖLÜCÜLER'' gibi saçmalamasını sağlayacak sebepler verdiğini düşünürüm. Ayrıca insanları ''Bu olaylardaki insanların hepsi aynı'' denerek uyutulduğunu düşünürüm.

Son olarak maden yıkılıyor olay yerine İMAMLAR yollanıyor. Bunun sebebi nedir biliyor musun? İnsanlara diyorlar ki ''Kader''. İş güvenliğinin tam olmayışından tut 50 tane sebep vardı. Ama insanlara söylenen bunun insan hatası değil yanlızca ''Allah'ın Takdiri'' olduğudur.

Örnekler uzar gider de zamanım yok. Al sana video atayım.

Neden bu kadar şey söyledim? Çünkü bu tür sitelerden insanlar bunları konuşuyor. 1-2 video için kapatılmış falan bahane. İnsanlar düşünmesin istiyorlar.
    Senin olayını da anladım. Şimdi çıkıp ''Ben öyle birşey mi dedim'' falan gibi saçmalama diye ve AKP'li olduğundan hepsini birden yazdım.

Son olarak vicdanına sor. Hala nasıl böyle birini desteklersin? Cevap ''İNADINA AKP'' falan olacaktır Başka ne cevabı ne anlamı var çünkü.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.