Şimdi Ara

Neden İphone ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
2.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumu yenilemeye karar verdim İphone 5s güzel tasarımı falan hoş ama özellik bakımından inceleyecek olduğumda Galaxy S2 den tek farkı 1.3ghz işlemcisi var sadece galaxy s 2 nin ise 1.2 kararsız kaldım şimdi İphone 5s mi Galaxy s4 mü yoksa Not 3 mü alsam ??

• İphone un donanimina bakiyosan sen alma bosa para israfi olur git 8 cekirdekli s4 al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACET42

Arkadaşlar telefonumu yenilemeye karar verdim İphone 5s güzel tasarımı falan hoş ama özellik bakımından inceleyecek olduğumda Galaxy S2 den tek farkı 1.3ghz işlemcisi var sadece galaxy s 2 nin ise 1.2 kararsız kaldım şimdi İphone 5s mi Galaxy s4 mü yoksa Not 3 mü alsam ??

Herşey donanım değil. Android çok ram istiyor doğru düzgün çalışabilmesi için örnek note 3 de 3 gb ram var sırf android yüzünden ve halada stabil değil kasma donmalar oluyor diye duydum birde iphone 5s e bak 1 gb ram artısı ios bak hiç kasma donma varmı stabilitenin adı ios zaten. Donanıma bakıcaksan arkadaşın dediği gibi git 8 çekirdekli telefon al. Ayrıca karşılaştırmaları iPhone 5s vs note 3 vs. gibi izleyebilirsin.
  • Arkasındaki ısırılmış elma simgesi için.
  • Tek bir yaniti var sorunuzun: iOS baska bir telefonda calismadigindan dolayi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İOS dışında artısı yok net.Samsung ios kullandıda biz mi almadın.İOlu LG g' nasıl olurdu tadından yenmezdi.Birde dokunmatiği daha iyi appleın birde plastik oyuncak gibi değil.
  • Apple ve Nokia'nın en iyi tarafı kullandıkları işletim sisteminin en iyi olması. Android gibi yüzlerce telefona yarım yamalak yazılım yetiştirme dertleri yok. Şu anda S4 ile 5S karşılaştırılamaz bile, ancak bunu Xperia Z1 ile yapabilirsin. Neden LG G2 demedim çünkü Android desteği haricinde yazılıma kafası basmayan bir firma.
    İşlemci gücüne takıldıysan şunu söyleyeyim; Z1 testlerde 4 çekirdeği tamamen kullanırsa biraz daha önde oluyor fakat 2-3 program testine göre telefon almak Apple'cıların işi değil.
    Z1 ve Iphone 5S mükemmel bir performans sergiliyor. Madem öyle bu saatten sonra işlemcinin ne önemi kalıyor o zaman ? Z1 Android dünyasında en iyi olsa da yine de bir IOS değil maalesef. Eğer oyun performansına kafanı taktıysan şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Iphone çok daha garantili. Tabi ki bunu gereksiz çözünürlük koymayarak sağlıyor genellikle. 1080p ile Iphone 5S arasındaki çözünürlük uçurum ama 15" laptop olmadığına göre yani sadece 4" ekran kullandığı için insan gözü ayırt edemiyor.

Herkes için büyük ekran iyi bir şey değil mesela bu bir cep telefonu ve bunu cebe koyması var, elde taşıması var. Kendi açımdan konuşursam şu an için Iphone'nun tek rakibi Snapdragon800 ile gelen Z1s'dir. Daha çıkmadı ama 720p ile gelmesi sayesinde Iphone'un gerçekten büyük bir rakibi olacak...

• iphone için tek neden ios ve piyasa değeri.
  • Çünkü apple 1 numara başka söze gerek varmıdır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim için stabilite,estetik ve uyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

İOS dışında artısı yok net.Samsung ios kullandıda biz mi almadın.İOlu LG g' nasıl olurdu tadından yenmezdi.Birde dokunmatiği daha iyi appleın birde plastik oyuncak gibi değil.

5s dışında bildiğin başka bir 64 bit tel var mı?

• 5 nesildir apple kullanıyorum neden dersen ''STORE''.''MUSİC''
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Hocam bana göre telefona istediğin kadar ram istediğin son işlemciyi koyarsın kamerayıda koyarsın.Şötle düşünün kaportası ferrari motru şahin olan bir araba ne işe yarar? Ya da araba ferrari olsa şahinci kullansa o kullanıştan ne hayır gelir.YAni telfona istediğini ekle koy işletim sistemi önemli
  • Ben şahsen İOS+Uygulama zenginliği için tercih ediyorum.
  • gelecek yazılımdadır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece ghz ye bakarsan s2 den farkı göremezsin tabi. İphone 5s de en iyi işlemci ve gpu vardır tüm telefonlar arasında.
    http://www.phonearena.com/news/Apple-iPhone-5s-performance-review-CPU-and-GPU-speed-compared-to-top-Android-phones-benchmarks_id47739
    Ben almam o ayrı
  • quote:

Hocam bana göre telefona istediğin kadar ram istediğin son işlemciyi koyarsın kamerayıda koyarsın.Şötle düşünün kaportası ferrari motru şahin olan bir araba ne işe yarar? Ya da araba ferrari olsa şahinci kullansa o kullanıştan ne hayır gelir.YAni telfona istediğini ekle koy işletim sistemi önemli

O konuda zaten herkes hemfikir. Ben sadece 5s in donanımsal olarak da üstün olduğunu vurgulamak istedim.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Donanım derken 1 gb ram var.&+bitlik işlemcisi var +birde touch ıd birde ekran dokunmatiği onun dışında bir artısını göremedim.
  • quote:

Donanım derken 1 gb ram var.&+bitlik işlemcisi var +birde touch ıd birde ekran dokunmatiği onun dışında bir artısını göremedim.

Dünyanın 64 bitlik tek telefonu. Daha 1 gb ramı bile kullanmıyor

• İşletim sistemi tabii ki

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.