Şimdi Ara

Neden herkes satmayı düşünüyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kullanıyorum, çok memnunum ve satmayı düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

Yanlışın var 2.el forumlarına bir bak yüz tane iphone satan varsa 10 tane lumia satan var

düz mantık kurmuşsun. acaba iphone serisiyle lumia serisinin satış rakamları bir mi? önce bunu sor kendine :)

konuyu açan arkadaşa cevap olarakta, forumda bu kadar lumia satış ilanının olmasının başlıca sebebi, telefonu 2.el telefon satan/alan yerlerin lumia serisini almıyor olması.

Yav he he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Yanlışın var 2.el forumlarına bir bak yüz tane iphone satan varsa 10 tane lumia satan var

düz mantık kurmuşsun. acaba iphone serisiyle lumia serisinin satış rakamları bir mi? önce bunu sor kendine :)

konuyu açan arkadaşa cevap olarakta, forumda bu kadar lumia satış ilanının olmasının başlıca sebebi, telefonu 2.el telefon satan/alan yerlerin lumia serisini almıyor olması.

Yav he he

ne dedim ki o şekilde cevap veriyorsun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yav he he

hocam iphone çok satılıyor olabilir doğru ama onu alanda hemen elinden çıkarmaya çalışıyor,son 5 ayda 3 tane iphone 5 alıp haftasında elimden çıkarmak zorunda kaldım çünkü telefonun iki renginide kullandım güven vermiyordu bana keza çok severek aldığım sarı luma 920'yi renginden ötürü ardından aldığım beyaz 920'yi kasa gevşemesinden dolayı sattım şimdi 1 aydır 820 kullanıyorum çok ama çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: minimalist83

Android çöplük, iOS bayatlık, WP sadelik ve yenilik. Benim görüşüm böyle :)

Anasayfa haberlerindeki yorumlar, çocuklari boyle etkiliyor iste.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yav he he

hocam iphone çok satılıyor olabilir doğru ama onu alanda hemen elinden çıkarmaya çalışıyor,son 5 ayda 3 tane iphone 5 alıp haftasında elimden çıkarmak zorunda kaldım çünkü telefonun iki renginide kullandım güven vermiyordu bana keza çok severek aldığım sarı luma 920'yi renginden ötürü ardından aldığım beyaz 920'yi kasa gevşemesinden dolayı sattım şimdi 1 aydır 820 kullanıyorum çok ama çok memnunum

Haklısın iphone 5'in kasası 4s kadar sağlam değil, dar bir kot giydiğinde her oturup kalktığında kasasında eğilmeler meydana geliyor. siyah modelinin boyası dökülüyor. tüm iphone serilerinde genel sorun olan batarya süresini de hala halledemediler.

Neden herkes satmayı düşünüyor

İstanbulda oturuyorum metro metrobüs otobüs duraklarında herkesin elinde iphone var, şuana kadar %70 civarı iphone geri kalanı samsung s3 note2 ve mini kullananını gördüm. Lumia kullanan hiç kimseye rastlamadım.

Bende L820 kullanıyordum bence L920 kamerası dışında L820 ye göre üstünlüğü olmayan bir telefon. Düzeltildiği söyleniyor ama sensöre toz kaçma olayı, sıcaklıktan dolayı genleşen kasadaki çıtırtılar, ağırlığı, bombeli ekranı, batarya değiştirme imkanının olmaması çok büyük dezavantajlar.

• valla kim ne derse desin kullanmadan hiç birşey bilinmez 820 kullanıyorum ve ve gayette memnunum birde asıl güncelleme gelmedi gelsin ondan sonra görücem herkesi :) uygulamalarında sd karta atıldığı haberi geldiği zaman tadınmaz yenmez :)
  • Nokia WP İle Büyük işler başaracak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Want to

Nokia WP İle Büyük işler başaracak

Buyuğunu geçtim Wp den sadece iş bekliyoruz.

Windows pişmanlıktır.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.