Şimdi Ara

Neden Herkes Pokémon'u Bu Kadar Severken Kaldırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
28.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim zekamı geliştiriyomuş zamanında 5 yaşında binli rakamları öğrenmişim ilk pokemon sayesinde 150'ye kadar öğrenmişim sonra gerisini kendim bulmuşum 5 yaşındayken o yüzden annem pokemon olduüu anda ne işim varsa bıraktırırmış tv'nin başına oturturmuş
    ama yih_hu haklı yasaklancak o kadar program varken neyi yasakladılar
  • ya ballry haklısın ama o sana özel ayrıca yih-hu o program velilerden gelen yoğun istek üzerine 3-4 yıl önce kaldırıldı yani daha kadın programları fln çıkmamıştı :d
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilosh

ya ballry haklısın ama o sana özel ayrıca yih-hu o program velilerden gelen yoğun istek üzerine 3-4 yıl önce kaldırıldı yani daha kadın programları fln çıkmamıştı :d

yerinde tespit
  • quote:

Orjinalden alıntı: ballrry

quote:

ya ballry haklısın ama o sana özel ayrıca yih-hu o program velilerden gelen yoğun istek üzerine 3-4 yıl önce kaldırıldı yani daha kadın programları fln çıkmamıştı :d

yerinde tespit

saol
  • quote:

quote:

quote:

yerinde tespit

saol

iş kadın programlarına kadar gitmiş

quote:

yani daha kadın programları fln çıkmamıştı :d

İLOSH yanlış anlama ama kadın programları ne zaman cıktı...
    ben biraz garip bulduğum için söyledim
    LÜTFEN AMA LÜTFEN ÜZERİNE ALINMA

• quote:

Orjinalden alıntı: dark_flame

quote:

quote:

quote:

yerinde tespit

saol

quote:

niye alınıyım sabahları güzel bi film izlemek izlioz kanal d yi açıoz bakıyoz sabah sabah seda sayan esra ceyhanla biz bize deryalı günler gelinim ölürmüsün bıktım ya bende nefret ediyom allahtan dıgıturk var da moviemax fln var bu arada ilk kadın programı bi buçuk yıl önce koca arıyom gibi bişidi

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dark_flame

quote:

quote:

quote:

yerinde tespit

saol

quote:

niye alınıyım sabahları güzel bi film izlemek izlioz kanal d yi açıoz bakıyoz sabah sabah seda sayan esra ceyhanla biz bize deryalı günler gelinim ölürmüsün bıktım ya bende nefret ediyom allahtan dıgıturk var da moviemax fln var bu arada ilk kadın programı bi buçuk yıl önce koca arıyom gibi bişidi

hmm...

quote:

bu arada ilk kadın programı bi buçuk yıl önce koca arıyom gibi bişidi

engin bir bilgiden yararlanıyorum...
    ŞAKA ŞAKA

saol ben bana cevap bile yazmazsın sandım genelde bütün kızlar öyle yapıyor da...
    nerden biliyorsun diyede sorma...

• hehe banane ya maksat geyik eğlence bu arada sana tavsiyem kızlara poke oynadığını söleme eziqsin die mesaj yaazmazlar
  • quote:

hehe banane ya maksat geyik eğlence bu arada sana tavsiyem kızlara poke oynadığını söleme eziqsin die mesaj yaazmazlar

ne msj yazmaması ünüm tüm okula yayılır bee!...
    BENDE SANA AYNI ŞEYİ TAVSİYE EDERİM... (erkekler konuşmaz bak sora nooldu misty die caarılar seni)

maksat geyik...
  • bizim okula o çılgınlığı ben yaymışım be herkes bana bişiler soruodu o yüzeden eziq diilim millet pokeye ne meraklıymış bea yanlız konunun başlığına bakan da bişi sancak içeri gircerk bakcak hiç bişi yok sırf geyik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilosh -- 30 Ocak 2007; 23:33:31 >
  • hmm...
    benim öyle bir şansım yok bir pokemon desem dalga gecerler...
    ancak bu forumda paylaşıyorum böyle şeyleri...
    en kötüsü kızlarada yayılır karizma 0

:::ehe pokemonunda ne geyiği olursa artık:::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark_flame -- 30 Ocak 2007; 23:36:56 >
  • bide iran da felan pokemon terör içeriyo diye kaldırmışlarçok yanlış terör ülkelerinde bçyle yasakjlar mantık dışı

• ama baya bi post kastık da ztn bizim okuldakiler şamata gibi göriyolar ehe charmenderim senin sikurtulını döver fln diolar yani oynuyom desen bişi olmaz onlarda ciddi ciddi ilgilenmiolar
  • Yok ArtıK İsraiLde Cok ŞiddetLi bi çizgifiLm diye kaLdırmışLar ;P
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThE_FeaRLesS

Yok ArtıK İsraiLde Cok ŞiddetLi bi çizgifiLm diye kaLdırmışLar ;P

benm biyerde okudum catch aall .... bişiler diyo ya sloganında pokemonun terör içeriyor diye yasaklanmış,çoüu müslüman ülkede yasaklanmış
  • eveett bn bu konuyu biliyorum sasnırım o çocuk {sizin tabirinizle gerizekalı,ki HAKLISINIZ} kendisini pikachu zannetmiş ve salak ash beni yakala diyerek evinden aşağıya atlamış artık ölmüşmü kalmışmı bilemiyorum.ama keşke kaldırmasalardı diyorum ve şu an bn bir kaç bölümünü internetten izliyorum.Japonyada yayınlanan bölümlerinde Ash'in Aipom'u fln war çok da güzel bölümler izlemenizi ve indirmenizi tavsiye ederim.
  • benim arkda full bölümleri olcaktı isterseniz uploadlarım indirip izlersiniz...
  • Oha 3 yıllık hort. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babilon

Oha 3 yıllık hort. :D

:D aşırı derecede hort (Hort ne :P)
  • Konu hort olabilir bildiğim kadarıyla Ash'in yanlış dublajı
    Jilet Yaprak diyeceğine Jilet y*r** demiş.

edit:videosunuda buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 6 Mart 2011; 12:50:01 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.