Şimdi Ara

Neden Herkes Pokémon'u Bu Kadar Severken Kaldırıldı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
28.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Abyss

Konu hort olabilir bildiğim kadarıyla Ash'in yanlış dublajı
    Jilet Yaprak diyeceğine Jilet y*r** demiş.

edit:videosunuda buldum

Koyda bizde görek
  • quote:

Orijinalden alıntı: PoKeBuRn

quote:

Koyda bizde görek

http://www.facebook.com/video/video.php?v=139355459450294

• quote:

quote:

quote:

Koyda bizde görek

• quote:

quote:

quote:

quote:

Koyda bizde görek

Ona Göstericemmm
    Balbasar Jilet Y**r*k Saldırısı.
    Koptuğumun Resmi Açıklamısır.

• gri zklı cocugun teki kendini pikaçu snıp attıgı için zaten pikaçu uçamıyodu o kenidni atmak istemiş annesi babasıda bi neden ararken pokemonu suçlamış

bu arada videoya koptumm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRKs.. -- 7 Mart 2011; 0:58:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilosh

çnkü aileler isyan etmişti ateş gücü su gücü fln deyip çocuklarımıza şiddeti aşılıyolar her dizide bi pokemon dierine vuruyo fln diolar die de

O aileler şimdi oturup çocuklarıyla birlikte baştan sona erotizm,uyuşturucu vs. şeyler içeren dizileri birlikte izliyorlar.
  • Ufak bir çocuk aynı senin gibi fazla kaptırmış. Ama senin ailen gibi onun çizgi film olduğunu yani gerçekte böyle şeylerin varolmadığı aşılasaymış böyle şeyler olmazmış. Avrupa'da bu böyle eğer Filmden veya Diziden etkilenip böyle bir şeye kalkışan çocukların ailelerine yüklü miktarda para cezası ve kamu cezası veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jungle Boogie

6-7 yaşındaki gerizekalı bi çocuk kendini pikachu sanıp balkondan atladığı için kaldırıldı

aynen boyle biliyoruz ama gerçek sebep bu mu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _wIzI_

quote:

Orjinalden alıntı: Punisher_berkE

6-7 yaşındaki gerizekalı bi çocuk kendini pikachu sanıp balkondan atladığı için kaldırıldı

pikachu diil charizard pikachu ucamazki

ama uzun zıplar
  • bazı arkadaşlar +7 +18 vs vs. yapılsın demiş :) çizgi film cocuklar izlesin diye yapılır cocukların izlemesi yasak olacaksa ne anlamı var ki çizgi film yapmanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: vio0035

bazı arkadaşlar +7 +18 vs vs. yapılsın demiş :) çizgi film cocuklar izlesin diye yapılır cocukların izlemesi yasak olacaksa ne anlamı var ki çizgi film yapmanın

pokemon animedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: YineDc

quote:

quote:

quote:

quote:

Koyda bizde görek

Ona Göstericemmm
    Balbasar Jilet Y**r*k Saldırısı.
    Koptuğumun Resmi Açıklamısır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtilhan

Arkadaşlar bilirsin 6-7 yıl önce ilk atv de gösterime giren Pokémon bir ayda tüm çizgiflimlerin rekorunu kırdı.Daha sonra 5 yaşında bir çocuğunda Charizard gibi uçacağını zannedip 5.kattan kendini atıp ölmesi üzerinden 2 ay sonra başka çocuklarda aynısı yapmasın diye dizi yayından kaldırıldı.Ama akıllarda şu soru kaldı:Neden Herkes Pokémon'u Bu Kadar Sevdi?işte bizde buraya bunun cevabını yazalım.

Ben 8-9 yaşındayken izlemey başladım.O yaşımdayken hiç arkadaşım yoktu Bursa'da.Tek başıma bütün gün evde dururdum.Bu çizgi film benim ilk arkadaşım oldu.Paylaşmayı arkadaşlığı herşeyi bana ailem ve bu dizi öğretti.Şarkısını duyduğumda ağlamaya başlıyorum tekrar izleyemediğim için.

Charizard değil Pikachu sandı kendini çocuk. Annesi bigün markete çıkınca bu dangalak The Tower of Terror dü sanırım bölümün adı Ash hayalet pokemon yakalamaya çalışıyordu orda Haunter Ash'le Pikachu'nun ruhunu çıkarmıştı bedenlerinden o sırada pikachuyu uçarken görünce uçuyor sanmış 7.kattan atmış kendini aşağıya ama ölmedi çocuk yumuşak bir yere düşmüş sadece bacağı kırılarak kurtulmuş

• Beyler bu arada bi haber veriyim geçen sabah tv'de kanal gezerken çay tv yi açtım orda vardı pokemon (saat sabah 9 gibiydi)
  • Ayrıca su an ki cizgi filmlere bakılırsa neredeyse hepsi siddet içerikli o yüzden kaldırılması cok saçma oldu bir cocuğun yaptığı hata bütün cocuklara mal edildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrak123

quote:

Orijinalden alıntı: mtilhan

Arkadaşlar bilirsin 6-7 yıl önce ilk atv de gösterime giren Pokémon bir ayda tüm çizgiflimlerin rekorunu kırdı.Daha sonra 5 yaşında bir çocuğunda Charizard gibi uçacağını zannedip 5.kattan kendini atıp ölmesi üzerinden 2 ay sonra başka çocuklarda aynısı yapmasın diye dizi yayından kaldırıldı.Ama akıllarda şu soru kaldı:Neden Herkes Pokémon'u Bu Kadar Sevdi?işte bizde buraya bunun cevabını yazalım.

Ben 8-9 yaşındayken izlemey başladım.O yaşımdayken hiç arkadaşım yoktu Bursa'da.Tek başıma bütün gün evde dururdum.Bu çizgi film benim ilk arkadaşım oldu.Paylaşmayı arkadaşlığı herşeyi bana ailem ve bu dizi öğretti.Şarkısını duyduğumda ağlamaya başlıyorum tekrar izleyemediğim için.

Charizard değil Pikachu sandı kendini çocuk. Annesi bigün markete çıkınca bu dangalak The Tower of Terror dü sanırım bölümün adı Ash hayalet pokemon yakalamaya çalışıyordu orda Haunter Ash'le Pikachu'nun ruhunu çıkarmıştı bedenlerinden o sırada pikachuyu uçarken görünce uçuyor sanmış 7.kattan atmış kendini aşağıya ama ölmedi çocuk yumuşak bir yere düşmüş sadece bacağı kırılarak kurtulmuş

ben öldü sanıyordum yıllar sonra acı gerçeği öğrendim

• quote:

Orijinalden alıntı: zimeeeT

ölenin arkasından konuşmayın o kendini charizard sanmamıştı roket takımı sanmıştı

hele arkadaşlar ben var ya ben

ben pokemonu youtubede izlemeyi bilmiyom öğretin ya

Yalnız o çocuk ölmemiş sadece bacağı kırılmış . Ailesi terbiye verememiş suçu pokemon a attılar .

• dizimag sağolsun bütün sezonları yükledi.Şimdi sorunsuz izliyorum
  • ....
  • sss
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.