Şimdi Ara

Neden Hala Fifa ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konami'nin mükemmel oyunları [ PES 4 Winning Eleven 8 ] dururken hala iğrenç Fifaları oynayan var mı ?

• ea games in fifa gibi manyak oyunu warken igrenc Pes4 ve winnig eleven 8 oynuyan warmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolqanyc

ea games in fifa gibi manyak oyunu warken igrenc Pes4 ve winnig eleven 8 oynuyan warmı

hade be winnig eleven 8 gibi oyunmu var fifa neymis
  • quote:

ea games in fifa gibi manyak oyunu warken igrenc Pes4 ve winnig eleven 8 oynuyan warmı

Haklısın bi kere pesde akıcılık yok ama nedendir bilmiyorum PS2 de pes daha iyi çok güsel fifa da akıcı oyunvar ve adı var
  • Yuh artık Fifa da oyun mu len ? Gerçekçilik : 0 Defans Kurgusu : 0 Çekilen Şutların kaleyi tutma oranı : %80

Kısaca rezalet yaa adamın içinden geçip gitmeler yırtılan formalar vs. vs .vs . tek kelimeyle rezalet

quote:

• bu soruya en iyi ben cevap verebilirim.Çünkü ikisini de oynamış bulunuyorum.vee şu an fifa oynuyorum fifa daha güzel
    NOT:PS 2 de pes 4 veya win 8 fifadan daha iyi çünkü oynanabilirlik kalitesi artıyor
  • YETER BAYDI BU KONU ARTIq AMA YİNE DE Bİ PES'Cİ OLARAKPES!!!

• fifayi daha bugun yukledim makinama oda 2003 yukledim pesi hic oyanamdim futbol oyunlari pek sarmiyo beni genelde cunki hepsi birbirinin ayni yillardir su yerden kayip top alma fasli war we ben bunu maclarda ayda yilda 1 goruyorum fakat bu tarz oyunlarda klasik hareket bence ikiside baydi ama fifa street geliyomus o nasil olur bilemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: kabuto

fifayi daha bugun yukledim makinama oda 2003 yukledim pesi hic oyanamdim futbol oyunlari pek sarmiyo beni genelde cunki hepsi birbirinin ayni yillardir su yerden kayip top alma fasli war we ben bunu maclarda ayda yilda 1 goruyorum fakat bu tarz oyunlarda klasik hareket bence ikiside baydi ama fifa street geliyomus o nasil olur bilemem

Arkadaşım o devir kapandı

Bu konu baydı artık FIFA'yı adam gibi oynamayı beceremeyenler PES diye tutturuyorlar arkadaşlardan biri demişki yırtılan formalar felan oyunu iğrenç yapıyo bende sana diyorum gerçekçilik istiyorsun ya al sana gerçekçilik Başka bir arkadaş demişki şutların %80'i kaleyi buluyo e be kardeşim amatörde oynuyorsun bide çıkmış topların %80i kaleyi buluyo diyorsun sana da Lütfen oyunu tam anlamıyla oynamayı öğrendikten sonra yorum yapın. Ben şahsen şu an PES'de oynuyorum ve 5 yıldız seviyesinde daha hiç yenilmedim. Ve 2 oyun arasında yorum yapabileceğimi düşünüyorum. TABİKİ FIFA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeRGaT -- 24 Nisan 2005, 0:56:58 >

• fıfa 3000 yılıbna kadar gıder bole
  • Bu resime bi göz atın...
    RESİM LİNKİ-->http://img194.echo.cx/img194/4582/pesvsfifa1bj.jpg
    (soldaki pes4 sağdaki fifa 2005)

İŞTE BU YÜZDEN FIFA!
    Aradaki kalite farkı kabak gibi meydanda.Keza oyuniçinde de öyle.
    Ayrıca pes birkere kafadan PS2'den Emulate(çevirilmiş) bir oyun olduğu için kaybediyor.

Ayrıca oyun bende kesik kesik ilerlemiyor.O oyun kesik kesik ilerliyor diyen arkadaşın bilgisayarında bir sorun vardır
    yada monitörünün Hertz sayısını yükseltmedeği için oluyordur(benimki 85 hertzde ve grafikler cilliop gibi kayıyor
    1024X768 - 32 bit HIGH DETAIL oynuyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trapdoor -- 25 Nisan 2005, 21:10:02 >

• Fifa denen oyun kala kütük oyuncuların ekranda ortalama 15-20 frame ile kesik kesik ilerlemisinden ibaret... Sakın bana Fifa'yı savunmayın çünkü 99 yılında Fifa son oyununu verdi... Ondan sonra iyileşeceğine daha da kötüleşti... Fifa 2004 ve sonrası ise tahammül edilemez bir hale geldi...(zaten champions league'i hiç hesaba katmıyorum, sinematik yapmanın hiç bir mantığı yok)...

Yok artık şöyle oldu, yeni fifa'da şu var falan dendi ama baktım ki hepsi hikaye... Çünkü bi halt değişmemiş... Topun havada balon gibi ilerlemesi, saçma sapan vuruşlar, hala adamların animasyonlarındaki kütüklük ve en en en kötüsü ise ""HEP AYNI". Aynı goller, aynı hareketler... Şimdi çıkacak biri diyecek ki "sen oynamasını bilmiyorsun, bir sürü hareket var"... Ben de şimdiden söylüyorum, varsa o hareketleri teker teker yazsın... Pes4'teki bilinen hareketlerin tamamını bi topiğe atmıştım. İsteyen oradan bakabilir... İdda ediyorum ki, pes4'te en az 5 kat fazla hareket varyasyonu var... Oyunu onca kez oynamamıza rağmen hala ilk defa gördüğümüz hareketler oluyor (ve eminim ki birçok kişi daha bunlarla karşılaşmadı)....

Oyunun tek kusuru Lisans olayıdır... O da bir patch ile düzeliyor zaten... Ama Fifa'ya değil patch, expansion yapılsa bi halt değişmeyecek artık, belli oldu...

Ayrıca biz bu kadar konuşuyoruz da, oyunları profosyonel olarak yorumlayan yerlerin neredeyse tamamı bile Pes4 diyor. Pes %90 larda ilerlerken, Fifa ise %70'i göremiyor...

Bu tartışma uzar gider... Sonuçta adam diyor ki "Pes4 efendim şöyle kötü, yok şurası şöyle"... Ama bunları diyenlerin çoğu oPes4'ü oynamamış ya da en fazla 1 maç yapmış adamlar... (bir çoğu zamanında itiraf etmişti zaten)... Fifa gibi değil oyun... En az 4-5 saatini harcamadan olmaz...

• [Deleted by Admins]
  • fifa oynayan var mı haaala

• haLa fifa oynayanlara inanamıyorum ya.. adamlar yıllardır size aynı oyunu satıyorlar ... resmen insanları saLak yerine koyuyorlar.her sene bi iki ufak degisilik yaparak bi önceki senin oyununu yeni oyun diye satıyorlar.. pes fifayı ezer geçer ...
  • pes.pes.pes.pes.pes.pes.pes
  • FIFA FOREWER pes ıgrenc bı oyun grafıkler ıgrenc
  • pes varken fifayı neyleyim
  • OĞLUM BİRAZ SONRA ÇAVUŞ OLACAĞIM SENİN SORDUĞUNA BAK
    ********çok heyecanlıyım********
  • FİFA
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.